Nejím maso, hubnu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.5.2011 14:22 - Týna

Ahoj, jsem pescetarián (krom ryb nejím žádné maso). Nejím ho teprve dva měsíce, ale od té doby jsem zhubla 4kg a hubnu dál, nedaří se mi je nabrat zpátky, přestože si myslím, že jím stejné množství jídla. Je možné, že má klesající váha souvisí s tím, že nejím maso? Nemám totiž žádné jiné vysvětlení, zdravotně jsem na tom v pořádku a jelikož vážím 48kg, pokles váhy mi vadí.

reagovat 24.5.2011 20:19 - M

Myslím že je to blbost. Pokud omezíš moučna jídla a jíš jenom libové maso, zhubneš víc.

reagovat 25.5.2011 13:45 - Jana

Jaký má někdo důvod k tomu požírat ryby, ale ostatní zvířata ne?

reagovat 1.6.2012 18:09 - kava

Jaký má někdo důvod k...

a co jeste poziras?

reagovat 2.6.2012 10:45 - Kras

a co jeste poziras?

Proč ta jedovatost? Vy se asi doma požíráte a přežíráte. Trochu úroveň místo sprostoty.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.6.2012 13:56 - Helena

Především si hlídejte...

Kde Katko vidíte nedostatek bílkovin??

Pescetarián
Co jedí...
* zelenina a ovoce
* fazole a tofu - bílkoviny
* pšenice a obilniny
* vejce a mléčné výrobky- bílkoviny
* ryby- bílkoviny

Myslím, že bílkovin se tímto stravováním jí opravdu dost.

reagovat 9.6.2012 11:50 - Pepa1

Především si hlídejte...

S Katkou zcela souhlasím. Je důležité jíst pravidelně max 3 hodiny od sebe. Taky pít vodu.
Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 500 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 8 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 80-82Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg. Známí z 114Kg na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pošlu Vám základní informace: mail: disc@wo.cz pepa1

reagovat 28.4.2015 14:18 - Kristyna

Ahoj, jsem pescetarián (krom...

Pro vas to bude asi blba otazka ale co jite za jidla kdyz jste prestala jist maso? Ja nejim maso jen 4 dny a nevim co mam jist. Jim ruzne salaty a nebo testoviny. Ale bojim se ze priberu. Pouzivate bio produkty? dekuji za odpoved

reagovat 28.4.2015 15:11 - H

Pro vas to bude asi blba...

Kristyno, hlídej se. Já to udělala loni přes léto. Uhnala jsem si anemii, navíc přibrala 4-5kilo. A to za pouhé tři měsíce. Jedla jsem přiměřeně, těstoviny talířek a bez tuku. Prostě takové stravování není pro každého. Byla jsem u doktorky, ta se moc divila. Ale protože mně dobře zná, nepřejídám se a pohybu mám hodně, také radila zařadit maso. Ačkoli sama preferuje bezmasé stravování. Od té doby bojuji a až teď jsem nabraná kila sundala. Horší je, že anemie se drží. Nepomáhají ani potravní doplňky, ani železo od mudr. Ženy to mají v tomto těžší. Je lépe se anemii vyhnout. Prostě zkoušej a ohlídej se. Přibrané kilo nenech usadit a zajdi si určitě po čase na krev. Hodně lidí je stavěných na živočišné bílkoviny a možná i ty..

reagovat 28.4.2015 15:20 - vegetariánka

Problém děvčata je, že to, co máte jíst, jste si měla zjistit dříve, než jste přešla na bezmasou stravu. Já maso nejím 18 let a efekt opačný- dříve jsem trpěla anémií, chronickými nemocemi a po přechodu na vegetariánskous stravu bylo po problémech a díky Bohu mám klid doposud. Nejde o to jen běžná jídla udělat tak, že prostě vynecháte maso a td. Musíte se naučit skládat jídelníček a nevyhnete se tomu, že začnete vařit zcela nová jídla- vařit vegetariánsky se dá pestře a chutně, ale jde o to neskočit do toho po hlavě, ale napřed si o tom hodně zjistit, jinak bude tělo strádat a také jídla budou fádní, jednostranná a pořád ta samá. To je pak špatné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *