nejhorší učitelka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2008 09:41 - Alena

Jsem matka 18 syna a bydlím v Táboře.Za doby komunismu jsme měli na ruštinu učitelku postrach celého města, která nás všechny doslova dusila ve svých komunistických metodách a každý ji nemohl přijít dlouho ještě na jméno.Co se nestalo :tato soudružka učí mého syna na spojích němčinu a své metody uplatňuje dál na dnešní generaci.Mám chuť jít s ní do boje za ty všechny křivdy co se napáchala na všech.Tímto zdravím paní Tomčanovou z Tábora,bývalou zarytou komunistku a nyní němčinářku na táborských \"spojích\"!

reagovat 8.11.2008 21:48 - Radek

ta nás taky učila..fakt blbá a komunistka

reagovat 8.11.2008 22:03 - K.

my měli něco podobného na gymplu a je tam taky furt , nedávno jsem jí tam potkal, když jsem tam šel za synem a byl jsem taky paf.

reagovat 8.11.2008 23:20 - lenka

Aleno, tak s ní jdi do toho boje! Radek ti pomůže. Bojujme proti špatným učitelům!

Mimochodem - máš nějaký konkrétní návrh?

reagovat 20.6.2009 13:52 - L

Nejhorší učitelka je na SOŠ v Aši.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.8.2015 15:37 - Renata

V první a druhé třídě s námi chodil do třídy Radek .Byl to neskutečný špindír,který ale za to nemohl,to spíš rodiče,kteří ho k hygieně nevedli a to každé ráno učitelka přede všemi řekla,Radku umýt ruce.To si pamatuji do dneška,jenže i se tidím,že samotnému nebyla hanba a do školy chodil nemytý.Jak to měli jeho rodiče s vodou,netuším,ale dělal si to sám,i kdyby třeba hned ráno ve škole se umyl,ještě než přišla pí.učitelka.Každý z nás se ho štítil.

reagovat 2.8.2015 20:59 - Lukáš

Jo kdysi byly učitelky ty,...

Ano to je pravda. Pro mé rodiče byl prostě učitel(ka) autorita a přes toto prostě nejel vlak. Takže i ta souška, co mě nechala počůrat se před ostatníma, prostě byla učitelka a basta. Žádná stížnost by nepřicházela pro rodiče v úvahu a já jsem ostatně raději řekl, že jsem se počůral na cestě domů.
Ale snad je to dneska lepší.

reagovat 3.8.2015 09:01 - Pepek Vyskoč

Víte v čem je rozdíl mezi panem učitelem a učitelkou? Pan učitel když má ve třídě chytrého žáka, tak se snaží ho ještě něco naučit na víc, kdežto v podstatě všechny učitelky dělají vše pro to aby je nepřerostl a neznal náhodou více než ony! Běda jak taková pozná, že je žák chytřejší jak ona, tak okamžitě pro něho začne peklo ve škole! Sám jsem to poznal na sobě a mohu říci, že byla naprosto nekompromisní. Myslela si, že když se mě zbaví a přeloží mě k jinému třídnímu učiteli, staršímu pánovi kterému nesahala ani po kotníky, že mě potrestá. Já jedině na té změně vydělal a momu říci, že to byl Pan učitel s velkým U !!!

reagovat 22.9.2016 12:31 - Herbert

Náhodou jsem se dostal k tomu jménu-Tomčanová!
Byla to skutečně nepředstavitelně zlá,odporná komunistická s....
Hřebejkova "učitelka"slabý odvar.
|Navíc ještě nedávno-nevím zdali doposud,učila na těch zmíněných spojích.

reagovat 22.9.2016 13:44 - Galuzka Buzková

Učitelka se ptá na to jak se vám líbí tento obrázek? To je moc pěkný dárek pro všechny čtenáře s tím jak se vám bude líbit i vám bude zasláno potvrzení rezervace ubytování obdržíte během několika minut před koncem roku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *