nejhorší učitelka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2008 09:41 - Alena

Jsem matka 18 syna a bydlím v Táboře.Za doby komunismu jsme měli na ruštinu učitelku postrach celého města, která nás všechny doslova dusila ve svých komunistických metodách a každý ji nemohl přijít dlouho ještě na jméno.Co se nestalo :tato soudružka učí mého syna na spojích němčinu a své metody uplatňuje dál na dnešní generaci.Mám chuť jít s ní do boje za ty všechny křivdy co se napáchala na všech.Tímto zdravím paní Tomčanovou z Tábora,bývalou zarytou komunistku a nyní němčinářku na táborských \"spojích\"!

reagovat 8.11.2008 21:48 - Radek

ta nás taky učila..fakt blbá a komunistka

reagovat 8.11.2008 22:03 - K.

my měli něco podobného na gymplu a je tam taky furt , nedávno jsem jí tam potkal, když jsem tam šel za synem a byl jsem taky paf.

reagovat 8.11.2008 23:20 - lenka

Aleno, tak s ní jdi do toho boje! Radek ti pomůže. Bojujme proti špatným učitelům!

Mimochodem - máš nějaký konkrétní návrh?

reagovat 20.6.2009 13:52 - L

Nejhorší učitelka je na SOŠ v Aši.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2018 13:56 - Učitelka v důchodu

Jsem šťastná, že už jsem v důchodu. Jestli si tu někdo myslí, že učit na druhém stupni ZŠ je nějaký požitek, tak ať si to alespoň jedno pololetí zkusí. Vedení školy každou chvilku jiné, většinou jde vedení na ruku sponzorům, tj. rodičům, jejichž děti si myslí, že nemusí ve škole nic dělat,absolventi PF jsou nejchytřejší a vše ví a znají, rady starších pedagogů se smíchem ignorují, a navíc skoro v každé škole je v posledních letech nějaká šikana a to nejen ze strany dětí, ale i od vedení k obyčejným učitelům a zvláště k těm v předdůchodovém věku. Nedá se srovnat učit na menší vesnické škole, tam jsem začínala, a v okresním městě, kde jsem učila až do mého důchodu. Když je učitel náročný je to dobře, ale musí být spravedlivý, a hlavně lidský. Mělo by být ve školství více učitelů mužů. Svoje bývalé žáky někdy potkám, někteří dělají že mě neznají, jiní se ke mně hlásí, tak to je různé. Kdybych se ale měla opět rozhodovat o svém povolání, učitelou ano, ale v mateřské škole. Jitka S.

reagovat 13.3.2018 15:54 - Růža

Moji dceru od prváku až k maturitě učila a byla jejich třídní superučitelka. Jestli můžu nejlepší, tak právě ta jejich třídní.

reagovat 14.3.2018 11:57 - já to mám do důchodu jako učitel

Jsem šťastná, že už jsem...

za nějaký ten rok, a doufám, že to již nějak doklepu.
Protože vztahy ve školství jsou z hlediska duševní hygieny totálně na ....... (dosaďte si vulgární slovo sami), řada ředitelů používá metodu "roděl a panuj", takže aktivní kolegyně bonzují kdejakou kravinu, čím dál víc papírů a byrokracie, sem tam nějaký rodič, který má problém věcně komunikovat, atd.
Ale problémy jsou ve všech profesích, kde pracují lidé.

reagovat 14.3.2018 12:58 - Marie

Největší problém je s rodiči. Když ten malý smrad dostane špatnou známku - je vinný učitel. šikanovábní učitelek rodiči nemá konce. A ředitel se radeji zbaví učitelky než by přišel o peníze když si rodič toho svýho zmrda veme do jiný školy.

reagovat 14.3.2018 16:26 - Učitel

Je to tak - vystudujte pajdák a jděte učit!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *