Nejhorší hyenismus - exekutoři !!!

Archiv příspěvků

reagovat 14.7.2013 09:52 - Chriss David

Největší novodobý hyenismus proti samotným občanům naší země jsou exekutoři a jejich advokáti !!! Málo-kdo ví že exekutoři už nakradli přes 100 miliard kč a že toto odvětví ekonomiky republiky je nejvýnosnější loupež za přispěním státu !! Náš český exek. zákon nemá ve srovnání se světem obdoby , pošlapává celou základní listinu práv a svobod člověka danou Lisab. smlouvou , nemluvě o zneužívání a psychickému terorismu které některé "úřady" jako Vrána Přerov , Smékal- Praha a další zločinci zneužívají a parazitují na střední třídě naší republiky !! Např. Vrána sponzoroval fotbal. klub Sigma Olomouc , na dresech měli fašistický nápis "EXEKUCE.CZ" což je propagace fašismu a násilí !! Lil tam ročně mezi 20 a 70 miliony kč !!!! Je toto možné v době krize aby tito novodobí zloději takovým odporným způsobem kradli i lidem kteří nemají ani zdání ...tzv. třetí osoby ... Fikce doručení - unikát na celém světě !!! - mobiliární exekuce - největší hanobení člověka , sprostá krádež , vniknutí , zneužití pravomoci veřej. činitele !!!! Chování těchto ve velkém případě nadrogovaných vymahačů snese srovnání jen s GESTAPEM !!! Okolní státy tomu nechtějí ani věřit co "tito" zločinci si dovolují a vše zatím bez tvrdého a exempl. trestu !!! Pomozte to změnit než nás všechny uvrhnou do totální žebroty !!!!

reagovat 31.7.2013 13:34 - rozumný občan

Největší novodobý...

Exekutoři mě vůbec nevadí. Dělají jen svou práci. Slušný člověk se jich nemusí vůbec bát. Jen lumpové, co si půjčují peníze a nevrací je. To je naprosto v pořádku. Dluhy se musí platit.

reagovat 31.7.2013 13:45 - Neslušná občanka :-)

Exekutoři mě vůbec...

Ty rozumný občane, vždyť ani nemusíš dlužit a mohou Ti zabavit cokoli.
Stačí, když je u Tebe "dlužník" trvale přihlášen.

Ale je to pravda, tzv "slušný občan" = STB nebo domovní důvěrník

Kokosový olej

reagovat 31.7.2013 13:49 - Jana41

No, je pravda, že na to, aby člověk mohl dělat exekutora, revizora mhd, tan na to stačí velkej mindrák a silnej žaludek.

reagovat 31.7.2013 13:50 - Jana41

Exekutoři mě vůbec...

Asi jsi exekutor, který "poctivě" plní své "poslání"

reagovat 31.7.2013 13:53 - rozumný občan

Ty rozumný občane, vždyť...

Lumpa, který dělá dluhy holt nesmíš k sobě přihlásit. Nebo ho musíš včas odhlásit. A věřitelům se nesmíš divit, že se snaží domoci svých pohledávek. Tobě by se líbilo, kdybys někomu půjčila peníze, on ti je nevrátil a ještě by se ti smál do očí?!

reagovat 31.7.2013 13:57 - rozumný občan

Asi jsi exekutor, který...

Nejsem exekutor, jsem normální pracující člověk. Nikdy v životě jsem si peníze nepůjčil a doufám, že ani nepůjčím. Idiotům, kteří si napůjčují na dovolené, vánoční dárky a věci, které vlastně ani nepotřebují to patří. Půjčku uznávám jen na jednu jedinou věc - a to na obstarání bydlení. Půjčovat si na všechno ostatní je nerozum.

reagovat 31.7.2013 14:08 - Jakub

Nejsem exekutor, jsem...

Jo, to je pravda, ale metody, které používají jsou, opravdu, někdy hnusné.
Příklad, jeden za všechny, jak člověk může přijít k dluhu.....
Kamarád ztratil (byl ukraden, nevím) mobil, přišel na to asi za 3-4hod. Okamžitě operátorovi nahlásil ztrátu a prosil o zablokování daného čísla. Operátor (nechci ho jmenovat) potvrdil blokaci a to potvrzení zaslal na email.
Do roka, aniž by kdokoli dal cokoli na
vědomí, obdržel od operátora dopis, že na čísle (zablokovaném, ztraceném) narostl dluh okolo cca 20ti tisíc.... jestli ho někdo našel a zavolal si, jestli operátor nebyl tak rychlý, než to zablokoval, Bůh ví, jak je to možné. Ale smutné. Musel to zaplatit.

reagovat 31.7.2013 14:17 - BB

Spíš jsou k zblití ty jejich nehorázné odměny. Z dluhu 6 tis (nikoho se nezastávám)naroste 70tis, popř zabavování věcí....
Ty odměny jsou strašné, za co??? Mělo by být nějaké procento z dluhu. Takže pokud vymůže 6 tis, jeho odměna by byla úměrná třeba 600,-

Ale zabavování důchodů, penzijního připojištění (manželky dlužníka!!!) mi přijde nelidské.

reagovat 31.7.2013 15:58 - rozumný občan

Jo, to je pravda, ale metody,...

Jistě, takový případ se zřejmě může stát a asi i stane. Ale exekucí v tomhle státě bylo nařízeno přes 1 milion a 99,99% byla nařízena oprávněně.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *