Nejhorší hyenismus - exekutoři !!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2013 09:52 - Chriss David

Největší novodobý hyenismus proti samotným občanům naší země jsou exekutoři a jejich advokáti !!! Málo-kdo ví že exekutoři už nakradli přes 100 miliard kč a že toto odvětví ekonomiky republiky je nejvýnosnější loupež za přispěním státu !! Náš český exek. zákon nemá ve srovnání se světem obdoby , pošlapává celou základní listinu práv a svobod člověka danou Lisab. smlouvou , nemluvě o zneužívání a psychickému terorismu které některé "úřady" jako Vrána Přerov , Smékal- Praha a další zločinci zneužívají a parazitují na střední třídě naší republiky !! Např. Vrána sponzoroval fotbal. klub Sigma Olomouc , na dresech měli fašistický nápis "EXEKUCE.CZ" což je propagace fašismu a násilí !! Lil tam ročně mezi 20 a 70 miliony kč !!!! Je toto možné v době krize aby tito novodobí zloději takovým odporným způsobem kradli i lidem kteří nemají ani zdání ...tzv. třetí osoby ... Fikce doručení - unikát na celém světě !!! - mobiliární exekuce - největší hanobení člověka , sprostá krádež , vniknutí , zneužití pravomoci veřej. činitele !!!! Chování těchto ve velkém případě nadrogovaných vymahačů snese srovnání jen s GESTAPEM !!! Okolní státy tomu nechtějí ani věřit co "tito" zločinci si dovolují a vše zatím bez tvrdého a exempl. trestu !!! Pomozte to změnit než nás všechny uvrhnou do totální žebroty !!!!

reagovat 31.7.2013 13:34 - rozumný občan

Největší novodobý...

Exekutoři mě vůbec nevadí. Dělají jen svou práci. Slušný člověk se jich nemusí vůbec bát. Jen lumpové, co si půjčují peníze a nevrací je. To je naprosto v pořádku. Dluhy se musí platit.

reagovat 31.7.2013 13:45 - Neslušná občanka :-)

Exekutoři mě vůbec...

Ty rozumný občane, vždyť ani nemusíš dlužit a mohou Ti zabavit cokoli.
Stačí, když je u Tebe "dlužník" trvale přihlášen.

Ale je to pravda, tzv "slušný občan" = STB nebo domovní důvěrník

reagovat 31.7.2013 13:49 - Jana41

No, je pravda, že na to, aby člověk mohl dělat exekutora, revizora mhd, tan na to stačí velkej mindrák a silnej žaludek.

reagovat 31.7.2013 13:50 - Jana41

Exekutoři mě vůbec...

Asi jsi exekutor, který "poctivě" plní své "poslání"

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2017 18:35 - Lenka

Jenže oni z 1000kc udelaji...

To je správné, lidi mají být tak rozumní že ani těch 1000Kč neudělají...každý chce mít ze své práce užitek...jen blbouni si udělají manko v rozpočtu-ať trpí, přeji jim to z celého srdce...Lenka

reagovat 6.10.2017 20:51 - Denis

Exekutorska prasata a je jich vetsina by mela byt za svoje zlociny povesena ! To co nyni provadi Jicha pardon Runtak a jeho smecka nadrogovanych vykonavatelu je horsi nez gestapo a cia ve Vietnam.valce ! Krast nedluzicim a detem za to by meli dostat exemplarni trest muceni !

reagovat 6.10.2017 21:01 - At trpi

At trpi nasi zlocinci miliardari exekutorska prasata !! Tretina z nich by mela byt popravena za zlociny proti lidskosti , za zneuziti pravom.verejn.cinitele, loupeze , kradeze , lichvy, psych.vydirani a tzv. P.T.S.E ! Tisice nevinnych uz zabili a stovky tisic uplne znicili, dal prijde "Volume"! .

reagovat 7.10.2017 04:00 - 7.10.

K tomu výčtu jmen přidám ještě další Mgr. René Mohyla.

reagovat 7.10.2017 08:20 - a

Jak chcete řešit, když někdo dluží a nehodlá svůj dluh platit?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *