Nejde přetáhnout předkožka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2007 16:39 - David

Je mi 14 let...mivam depku z toho ze mi nejde přetáhnout předkožka nekde jsem cetl ze je male procento mužů/chlapců kterým se předkožka pořadne vyvine az v treba 17ti tak nevim co stm mam delat....pamatuju se ze mi s pennisem uz neco delali kdyz sem byl malej asi 4 roky koupal sem se v heřmánku a cumel mi na nej asi doktor...pak mi rodice furt pretahovali predkozku a kdyz sem byl vetsi rikali mi at si ho pravidelne meju a at spim naostro....pak sem to nak zanedbal a ted mi nejde předkožka přetahnout...v klidu jde asi 1cm a pri erekci vubec....masturbuju asi od 11ti let...stydim se rict to rodicum...mam tomu dat cas a jak sem cetl zkouset to v teplé vode ze to casem povolí nebo to je vaznejsi?

reagovat 27.6.2007 16:27 - Petr

Tady nikdo jiný než doktor nepomůže - operace je jediná možnost. A neboj se toho.. já stud taky překonal a dneska si říkám jak je mi fajn :)

reagovat 27.6.2007 19:29 - Martin

Předkožka se musí začít přetahovat nejpozději ve 3 letech... pak to kontroluje doktor na pravidelných prohlídkách. Když nejde přetáhnout, tak se odesílá k operaci, kolem 7. roku. Myslím, že u tebe je už pozdě, samo to určitě nepovolí. Nestyď se, normálněto doma řekni nebo to řekni doktorovi a ten ti napíše zprávu a tu ukážeš doma, jestli jeto pro tebe lepší. Ale určitě nečekej a řeš to! Lepší ted než ještě později. Bez operace se to prostě nepspraví, věř mi.

reagovat 27.6.2007 22:57 - Z.

Nevěř kecům, že to bez operace nejde. A taky nevěř kecům, že se musí začít přetahovat nejpozději do tří let. Pokud nemáš žádné potíže, záněty a pod, tak to zatím nech být a trénuj. Ne moc silou a ne v teplé vodě, ať si to nepotrháš. No, a pokud se to nezlepší, tak si někdy potom skočíš k doktoru pro předpis na kortikoidní mast. A až když ta nepomůže, tak by bylo možné uvažovat o nějakém radikálnějším zákroku. Zatím můžeš zkusit mast Calcioum Panthotenicum. Koupíš ji normálně v lékárně. Nic s ní nezkazíš.

reagovat 28.6.2007 10:50 - ZeU.

Není to nic hrozného ta maličká operace, ale trvej na tom, ať ti vemou jenom nutný kousek, braň se kompletní obřízce!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2018 21:40 - Měl jsem

to taky. Dlouho jsem to neřešil (tak 5 třída) až se mi jednoho dne pod předkožkou vytvořil bolestivý zánět. Sice se to po určité době zklidnilo, ale rodiče mě vystrašili, že pokud to sám nepřetáhnu, bude to muset doktor naříznout. A tak jsem začal pilně až do bolesti kůžičku natahovat. Každý den několikrát. Pomalinku to povolovalo až se to jednou podařilo. Hrozně to bolelo, ale časem se to podalo. Doporučuji rozhodně netlačit na pilu. Mě to trvalo asi půl roku a nakonec se dílo podařilo. A zabil jsem tenkrát dvě mouchy jednou ranou. I když už to šlo přetáhnout, trénoval jsem dále tak usilovně, že jsem taky náhodou zjistil, že to chlapi nemají jen na čůrání.

reagovat 6.2.2018 01:22 - ty

problémy s tím asi nejsou nic neobvyklého. Jenže ještě větší problém je ze se člověk stydí a bojí se to i řešit. tehdy jsem věděl že mi to nejde pořádně přetahovat a není to v pořádku, ale měl jsem strach to doma říct. A jednou v 16 se na to ptala doktorka, máma to zakecala že to nekontroluje a já během toho chvíli váhal jestli to radši zamlčet nebo jít s pravdou ven. Nakonec jsem jen řek že je to bez problémů, strach z obřízky byl silnější. Věděl jsem že kdybych řek pravdu tak bych určitě musel na obřízku, navíc by se to všichni dozvěděli a styděl bych se, a taky bych měl žalud neustále odkrytý což bych asi nesnesl. Zkrátka tehdy jsem to tak cítil. Později jsem si častokrát říkal že jsem tehdy, nebo i dřív měl říct pravdu bylo by po spoustě problémů co se nekolik let s tím táhly než se to samo vyřešilo. Tím spíš, když jsem pak začal nosit předkožku trvale staženou a to, čeho jsem se dřív bál se mi naopak postupně zalibilo a dnes už bych nechtěl mít žalud zakrytý

reagovat 21.3.2018 21:33 - Jan

Ahoj, je mi to fakt blbé zde psát, ale také mám tento problém.Inu je mi 18, pomalu 19. Byl jsem cca v 11(2) letech na poloobřízce. Dnes penis v klidovém stavu přetáhnu až pod žalud. Problém však nastává v okamžiku, kdy se mi penis ztopoří. Jde pouze do jedné 1/3 dále už začněte bolet. Pokud zkusím víc, začne dosti štípat a trhat se, jdou vidět prasklé žilky. Fakt nám co mám dělat, doteď jsem s nikým nespal a možnosti byly, ale strach byl větší z posměchu. Tak by mne zajímalo co s tím. Předem děkuji

reagovat 21.3.2018 22:09 - Tony

Ahoj, je mi to fakt blbé zde...

Toto opravdu může po částečné obřízce nastat. I když už jsi propásl věk pro chirurgii pro děti a dorost, tak pan primář bere výběrově i dospělé. Doporučil bych to tam, MUDr Libor Janeček, primář chirurgie pro děti a dorost, oblastní nemocnice Kolín, mimoto operuje každé úterý na středisku Galen v Ústí nad Orlicí.

reagovat 21.3.2018 22:14 - Tony

Pokud ti ještě není devatenáct let, tak pod pana primáře spadáš ze zákona věkově přímo a máš výhodu, že v tom můžeš vynechat rodiče.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *