Nejde přetáhnout předkožka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2007 16:39 - David

Je mi 14 let...mivam depku z toho ze mi nejde přetáhnout předkožka nekde jsem cetl ze je male procento mužů/chlapců kterým se předkožka pořadne vyvine az v treba 17ti tak nevim co stm mam delat....pamatuju se ze mi s pennisem uz neco delali kdyz sem byl malej asi 4 roky koupal sem se v heřmánku a cumel mi na nej asi doktor...pak mi rodice furt pretahovali predkozku a kdyz sem byl vetsi rikali mi at si ho pravidelne meju a at spim naostro....pak sem to nak zanedbal a ted mi nejde předkožka přetahnout...v klidu jde asi 1cm a pri erekci vubec....masturbuju asi od 11ti let...stydim se rict to rodicum...mam tomu dat cas a jak sem cetl zkouset to v teplé vode ze to casem povolí nebo to je vaznejsi?

reagovat 27.6.2007 16:27 - Petr

Tady nikdo jiný než doktor nepomůže - operace je jediná možnost. A neboj se toho.. já stud taky překonal a dneska si říkám jak je mi fajn :)

reagovat 27.6.2007 19:29 - Martin

Předkožka se musí začít přetahovat nejpozději ve 3 letech... pak to kontroluje doktor na pravidelných prohlídkách. Když nejde přetáhnout, tak se odesílá k operaci, kolem 7. roku. Myslím, že u tebe je už pozdě, samo to určitě nepovolí. Nestyď se, normálněto doma řekni nebo to řekni doktorovi a ten ti napíše zprávu a tu ukážeš doma, jestli jeto pro tebe lepší. Ale určitě nečekej a řeš to! Lepší ted než ještě později. Bez operace se to prostě nepspraví, věř mi.

reagovat 27.6.2007 22:57 - Z.

Nevěř kecům, že to bez operace nejde. A taky nevěř kecům, že se musí začít přetahovat nejpozději do tří let. Pokud nemáš žádné potíže, záněty a pod, tak to zatím nech být a trénuj. Ne moc silou a ne v teplé vodě, ať si to nepotrháš. No, a pokud se to nezlepší, tak si někdy potom skočíš k doktoru pro předpis na kortikoidní mast. A až když ta nepomůže, tak by bylo možné uvažovat o nějakém radikálnějším zákroku. Zatím můžeš zkusit mast Calcioum Panthotenicum. Koupíš ji normálně v lékárně. Nic s ní nezkazíš.

reagovat 28.6.2007 10:50 - ZeU.

Není to nic hrozného ta maličká operace, ale trvej na tom, ať ti vemou jenom nutný kousek, braň se kompletní obřízce!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.10.2018 11:05 - Tony

kdo má potíže, tak jedině...

Evangelikále, jsi prolhaný manipulátor, vůbec neštvu proti lékařů. pouze kritizuju některé z nich na základě toho, co tvrdí jiní lékaři.

Dávám odkazy. To si musíš vyřídit s lékaři, na které dávám odkaz.

Ty jsi tu kápl nakonec božskou, že jsi pro plošnou obřízke, tedy pro povinné zavedení mrzačení pohlavního orgánu amputací předkožky.

Tebe k tomu pudí tvá zvrácená evangelikální víra.

reagovat 14.10.2018 11:12 - Tony

kdo má potíže, tak jedině...

Lžeš, byl jsem prozatím vyhozen pouze cirkumfetišistickou moderátorkou z Esthetikonu. Jinak odnikus jinud.

Jenže pro agresivní cirkumfetišisty je takové lhaní typické. Já jsem jenom zvědav, jak by s tebou naložili v Církvi Bratrské, kam patříš, kdyby zjistili, čím se zabýváš.

Ne všichni evangelikálové jsou takto zvrácení. Mnozí američtí evangelikální pastoři, jako napčíklad Jim Bigelow se proti tomuto mrzačení pohlavního orgánu tvrdě staví.

reagovat 14.10.2018 11:16 - Tony

mimochodem, údajně studoval...

Sám dobře víš, že je tomu jinak a nepokrytě lžeš. Jsi formálně evangelikál ale tvé duši vládne ve skutečnosti satan.

Obřízka je původně dílo satanovo, už člověk jeskynní ji prováděl byv satanem sveden.

reagovat 14.10.2018 12:28 - Bobrik

Sám dobře víš, že je...

Kluci nehadejte se náboženské téma je na jiném fóru.

reagovat 14.10.2018 14:24 - kluci?

Kluci nehadejte se...

starý dědci to jsou

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *