Je nějak nebezpečné dlouhodobé braní HA?!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.10.2007 17:12 - Lištička

Ahoj, chci se zeptat, jestli dlouhodobé braní HA má nějaký vliv na zdraví člověka a halvně, jestli může být po delší době užívání HA problém s otěhotněním? Všichni mě straší, že pokud budu brát antikoncepci dlouho, může se mi stát, že bych nemusela otěhotnět a nebo že to půjde stěží. Beru HA už 4 roky a nějak se mi nechce jí vysadit... když jsem se ptala svého gynekologa, tak řekl, že vysazovat nemusím, ale tak bych ráda slyšela váš názor.. díky

reagovat 31.10.2007 14:10 - spf10

ahoj, taky beru HA uz 4 roky, ale moje kamardka to "svinstvo" brala mnohem dele a za dva mesice po vysazeni otehotnela

reagovat 31.10.2007 14:27 -

Lištičko, zkus si přečíst diskuzi Vysazení HA, nebo Pozor na hormony... Některé holky otěhotní skoro hned a některé dlouho nemenstruují, takže nemohou ani otěhotnět. Je to hodně individuální.

reagovat 31.10.2007 17:09 - Hanča

já beru antinu od 16 a je mi 24 tak si to spočítej a taky by mě zajímalo jak to působí páč ji ještě brát určitě dlouho budu a kondomy jsou fakt drahé...

reagovat 31.10.2007 22:24 - Hanka

Já jsem brala antikoncepci skoro 10 let a po jejím vysazení ne a ne otěhotnět, jestli je to způsobené ant.nebo něčím jiným, to zatím bohužel nevím, vyšetření mám teprve před sebou...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2008 11:23 - Lucie

Zatím jsem se nesetkala s tím, že by ženy v okolí co znám nemohly po HA otěhotnět..většina po vysazení do dvou měsíců čekaly miminko. 9 měsíců naprosto bez komplikací.

reagovat 2.6.2008 19:45 - Jana

Tak já znám případy, kdy holka po vysazení otěhotněla hned a někdy neotěhotněla ani za rok.



Ale na druhou stranu vím o slečnách, které HA nebraly a těhotné byly buď do 3 měsíců nebo se už snaží rok.



Takže si to nevyberete. Každopádně plodnost klesá tak či tak.

reagovat 7.6.2008 19:59 - Janča

také znám mladou slečnu,která by chtěla miminko,vysadila HA a zatím po 4 nměsících se ji nedostavila menstruace...

reagovat 7.6.2008 20:17 -

Na vyvolání menstruace existují injekce.Není možné,že by už byla těhotná?

Já měla nepravidelnou menstruaci a když jsem začala brát prášky,vše se krásně srovnalo.Otěhotněla jsem dva měsíce po vysazení.

Myslím si,že to je individuální,na každého to působí jinak.

reagovat 10.3.2009 18:41 - Myška

Když bereš prášky, tak nemáš pravou menstruaci, ale krvácení z prudké změny hormonů, zcela nesouvisející z pravou menstruací

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *