Nehormonální perorální antikoncepce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2005 09:03 - Lenča

Možná je to blbá otázka,ale potřebovala bych vědět,jestli existuje nějaká nehormonální(prášková) antikoncepce.Nechci do sebe valit hormony,protože mi to nedělá dobře.Bolí mě hlava a krvácím mimo cyklus(vždycky 4 dny před začátkem menstruace).Poradí mi někdo?

reagovat 2.8.2005 21:03 - katka

myslim ze ne....nehormonalni...asi ne

reagovat 3.8.2005 14:51 - Zuzana

Lenčo bohužel neexistuje. Z nehormonální antikoncepce na výběr příliš není. Nitroděložní tělísko, kondom nebo Pharmatex.

reagovat 29.8.2005 12:06 - marcela

Chtěla jsem se zeptat,zda někdo nemáte kontakt na firmu,která by prodávala antikoncepci,která není hormonální. Kdysi jsem slyšela o analýze plodných a neplodných dnů,tuším ze slin,prodávalo se to jen ve Švýcarsku,ale ztratila jsem kontakt a nevzpomínám si na jméno. Chci přestat s hormonální antikoncepci,protože při ní nemůžu zhubnout ani deko a moje váha už je opravdu neúnosná.

reagovat 9.9.2005 15:09 - Eva

Pokud vím, analýza ze slin se dělá "fertility testem", prodejným i u nás. Vím to od kamarádky, která ho rozhodně používala už před asi 7 lety. Akorát že plodné a neplodné dny nejsou moc spolehlivou metodou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2007 13:10 -

No tak to bych jim stejně nevěřila, prtž by zapoměli úplně v pohodě a já pak byla v tom... Chránila bych se i tak jinak, nevěřím chlapům :-)

reagovat 19.1.2007 19:35 - Lucka

taky bych neverila chlapovi,kdyby rekl-jo,beru antikoncepci....zname to jejich treba brani antibiotik...furt zapominaj..pak se ozerou u kamosa a vzbudi druhy den a nevijou kde sou a na nejakou antikoncepci by si tezko vzpomeli natoz aby si ju vzali sebou....

reagovat 26.9.2008 10:52 - Lucie

prosím tVás co je to perorální antikoncepce?ddělala jsem si test a pak jsem si všimla že test nefunguje,když jsem třeba pod vlivem alkoholu,nebo mam PERORÁLNÍ antikoncepci.DĚKUJI

reagovat 26.9.2008 12:36 - Zdeněk2

Perorální antikoncepce je ta, která se bere ústy, tedy hormonální antikoncepční pilulky.

reagovat 5.1.2010 09:25 - Saša

Lenčo bohužel neexistuje. Z...

Zdravím, právě řeším tu samou situaci, zda brát HA nebo ne. Já jsem spíš pro nebrat ji, cítím se po ní mnohem lépe, jediné co mi nevyhovuje, je nepravidelnost měsíčků. Vždy když jsem měla HA,tak jsem měla bud migrény, nebo jsem víc jedla, a naposledy jsem měla hrozné bolesti prsou, opravdu nepříjemné, partner se mě nemohl ani dotknout... Takže to řešíme buď přerušovaným pohlavním stykem, což je opravdu na velké kontrole muže, ale zatím v pohodě :-), a nebo kondom, ten mě ale moc nevyhovuje... a teď přemýšlím nad tím Pharmatexem.... , byla by to větší jistota spolu s přer.pohl.stykem...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *