Neexistuje nevyléčitelná nemoc.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2006 00:44 -

Aspoň to píše Dr. Joseph Murphy, učitel pozitivního myšlení. Doporučuji kteroukoliv z jeho knih. Sám sice nejsem zcela vyléčen, neboť princip pozitivního myšlení je sice jednoduchý ale zdaleka ne snadný. Přesto došlo ke znatelnému zlepšení. Vřele doporučuji všem. Naděje umírá poslední,
a naděje je v myšlení.. :-)

reagovat 14.3.2006 14:37 -

Nepodléhejme falešným nadějím! Není to pravda! Lidé by museli být nesmrtelní, kdyby to platilo!

reagovat 14.3.2006 15:17 -

myslím,že oba příspěvky mají část pravdy.Ten druhý - většina lidí zemře na nějakou nemoc,jen stářím však lze také zemřít,jenže dnes už to nevidíme moc ani u zvířar.Ten první - nevyléčitelné nemoci existují,ale dost často si je člověk způsobil sám a sám může být schopen si nemoc jakoby "zakonzervovat",aby se průběh nezhoršoval.Pozitivní myšlení je velice důležité,ale ne každý to dokáže,jsme na různém stupni vývoje,dokázali bychom možná i začít,ale vydržet?

reagovat 14.3.2006 15:25 -

O léčení nemocí je toho hodně na www.symbinatur.com

reagovat 14.3.2006 16:41 - Petr

Tak jo, skočte na Bulovku do nemocnice a vyprávějte to tam lidem s HIV.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2007 18:38 -

Jasne Emilko, kazdy mame neco, no a Ty musis uplne vsude strkat chlamydie, coz?

reagovat 16.11.2008 00:02 -

VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍNaší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.

Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

reagovat 23.7.2009 20:05 - R.

I když jsem založením spíš životní skeptik, přesto jsem o tezi, že neexistuje nevyléčitelná nemoc čím dál více přesvědčena. Když člověk přemýšlí, má to i logiku. Většinu nemocí si podle mně opravdu člověk přivodí sám, a to především stresem, nejen tím, který na něj působí zvenčí, ale hlavně tím, který si připravuje negativními emocemi on sám. Je pak logické, že co si dokážu přivodit, toho bych se také měla umět zbavit. Není to tedy tak, že vynaleznu převratný lék na onu nemoc, tohle je prostě věc individuální, kdy člověk může vlastně pomoci jen sám sobě. Věřím v sílu pozitivní myšlenky, v to, že rovnováha v těle může být obnovena, pokud v tom naprosto věřím. Pochybnosti samozřejmě vše kazí a proto se lidé nedokáží takto sami vyléčit - protože nevěří, že by něco tak jednoduchého vůbec mohlo fungovat. A protože jsem ten skeptik, jak jsem již výše uvedla, tak je mi jasné, že ono to až tak jednoduché nebude, že takto vyléčit chce velkou sílu a víru - a to ne každý člověk má. Nicméně si myslím, že kdo opravdu chce a nic jiného mu nezbývá, ten to dokázat může. Držím palce všem, kdo se rozhodnou změnit svůj život právě tímto způsobem.

reagovat 24.7.2009 08:04 -

Všechny nemoci spolehlivě vyléčí smrt.

reagovat 24.7.2009 17:25 - S.

R., logika postavena na chybnych premisach se spatne. Uz zakladni argument - co si sam zpusobim, sam i odstranim - je zcela chybny. Predpoklada totiz vratnost biologickych systemu - jenze biologicke systemy jsou termodynamicky nevratne, to znamena, ze kdyz se dostanou z jednoho stavu do druheho, mohou se vratit zpet do prvniho.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *