Nedostatkem hořčíku trpí velký počet lidí - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2006 12:09 - Martin

všechno co napsali je úplná pravda.

Dávejte si na to pozor,není to legrace.

reagovat 20.8.2006 20:37 - Bohumil

Rovněž plně souhlasím s výše uvedeným článkem.Vím, jak účinně a současně dopňovat hořčík a vitamín B6. Se zájemci to mohu konzultovat na e-mailu. Můj je bjaeger"tiscali.cz

reagovat 25.8.2006 22:17 - J.S.F.

Mam, nejaky cas zdr. problemy.Zacneme od zacatku, hraval sem vrcholove, tenis, pak se musel prestat, byla mi zjištěna juvenilní arthritida latex B pozitivní.Zhruba, před 6 měsíci, sem musel dlouho pracovat, cca 2 měsíce.Měl sem nepravidelný spánek, a vštšinu času, sem trávil u PC, často dlouho do noci.Jednoho takového večera(rána 05:00), po konzumaci kávy, cigaret se mi rozbišilo srdce, začali mi návaly, zhoršil se mi dech, a byl sem zmatený a panický, posléze šok.Od té doby se mi to stalo, cca 3 x.Byl em na vyšetření mozku, srdce, ale všechno mám v normě.Krev, také.LEdviny, mě čekají.Objevují se mi často škubání ve svalstvu, takové "tiky", občas mi "vynechá", přeskočí srdce, (Palpitace).Chtěl sem se zeptat, jestli to může, mít spojitost s nedostatkem magnesia?

Prosím o Radu na mail :

djfonique"hotmail.com

reagovat 14.9.2006 14:17 - Martin

Je mi 21 a mám problémy s únavou. Tento stav mě tíží už asi půl roku a postupem času se to docela zhoršuje. Mrknání víček, špatná koncentrace, stres, slabý třes rukou na levé ruce apod. i když spánek mám docela v pohodě, tak i tak se mi chce pořád spát. Jsem sportovec, ale poslední dobou to raději moc nepřeháním. Čím to je?.mohli byste mi něco doporučit co se týká stravy, vitaminu atd.?.

Chci být zase fit a užívat si spokojeného života jako dříve. Díky

reagovat 4.11.2006 19:33 - pavel

trpím potížemi asi 15 let,prošel jsem veškerými vyšetřeními co jsou možná,navštívil jsem vyhlášené lékaře,léčitele,,jsem absolutně zdraví.potíže se týkají svalových křečí,které se bez prášků a max.sebeovládání ,které jsem se za tu dobu naučil nedají vydržet.obvykle trvají hodinu,k tomu se dostaví propocení celého těla během minuty jak když skočíte do vody.lékaři řekli,že simuluji a jsem psychycky labilní a dali mi antidepresiva,bez zlepšení.začal jsem jíst dokonalou stravu,svičit rehabilitační cviky,posilovat, strečink,tenis.během sportu je to ok,ale potom je krize,ale když jsem absolutně zdraví tak jsem se ta léta ptal proč,stále jsem hledal,za masáže jsem už zaplatil desetitisíce,akupunkturu a všemožné preparáty.před 14 dny jsem se dostal na internetové stránky o hořčíku a jeho nedostatku a začal jsem číst.koupil jsem si magnesan,nechci dělat žádnou reklamu,ale po mnoha letech mě ráno nebolí celé tělo,můžu se narovnat.je to jen začátek,pevně věřím,že se to bude nadále zlepšovat,když podvědomě věříte jde léčba rychleji a já chci být zase na vrcholu.mám jen jeden dotaz,který jsem nikde nevyčetl,píše se ,že magnesan se může užívat je n měsíc,pak přestat a asi za dva měsíce znovu,ale co mezi tím,náhlé vysazení tak vysokých dávek asi taky nebude nejlepší,nebo brát menší dávky třeba jiný výrobek s nižší koncentrací,to bych poprosil poradit.

za tu dobu mě zaraží jen jedna skutečnost,lékaři to přece musí vědět,takových případů musí být spousty a tak se předepisují injekce,prášky,masáže ,lázně.ano,všechno zabírá na chvilku a pak jste zase dole.pokud bojujete a stále hledáte tak po malých krůčcích se někdy ano,někdy ne dostanete k cíli.teď věřím,že jsem jej našel i když to bude trvat nějaký čas a nebude to už nikdy na 100%,díky za každé zlepšení.

můj mail:jurasek.curda"seznam.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2014 00:53 - Paňmáma X
MY TESTIMONY FROM A...

Madam má asi taky velký nedostatek, a to nejen hořčíku...

reagovat 6.12.2014 10:08 - Jula

Manžel má poúrazovou epilepsii-a byl mu doporučen hořčík/ magnezium/ - tak máme tenhle: http://www.fcc-club.cz/Horcik-Magnesium-1

reagovat 10.12.2014 15:23 - Alien

Slyšela jsem, že hořčík...

Protože se mu nelíbí, že do něj plácáš různý přípravky. Zaměř se na přírodní potraviny, ve kterých je všech potřebných látek dostatek, a žaludek bude v pohodě. Možná pak nebudou potřeba ani ty léky. A jo, jednotlivé vitamíny samy o sobě jsou k ničemu, viz výše.

reagovat 20.1.2017 22:19 - irisek007

Určitě mohu doporučit NUTRILITE Cal Mag D Plus obsahuje tři přírodní živiny – vápník, hořčík a vitamin D. Vápník lidské tělo potřebuje pro udržení zdraví kostí.
Pokud by někdo měl zájem tak mi napište a zašlu odkaz kde objednat

reagovat 20.1.2017 22:43 - irisek007

neměl žádný, neuměl bych...

Nevím zda jsi někdy na nějaké akci byl.. Já ne jelikož na to nemám čas. A pokud jsi byl tak nevím zda jsi byl právě na akci Amway.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *