Nedoslýchavost

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2007 17:01 - PlihaL42

Ahoj, zdravím všechny, kteří mají podobný problém jako já. Jestli je vás víc, určitě napište

reagovat 14.1.2007 10:37 - Buli

Ahoj, taky zdravím a věř, že je nás mnoho. Já to mám dědičné a dost se s tím peru. Když vidím jak to všechno všude řve, tak další generace musí být hluchá úplně. Nosím sluchadla, protože v práci bych s tím měla dost velký problém.

reagovat 15.1.2007 20:47 - Plihal42

Ahoj Buli,já ti věřím,to sami mám taky problémy,jinak mám rizikové sluch,zjistila mi to doktorka ušní klinika.A to já nesmím dělat na pracovišti kde je hlučnost,tím mí doktorka zakáže.Jinak se dá těžko hledat práci.Těžko se dá pomoci.Už jsem radil několika způsoby.

reagovat 25.1.2007 17:54 -

Ahoj, mám problém! Manželka mě stále napomíná, že mám TV dost hlasitě. Na ORL mi naměřili -46 db na pravé ucho a - 29 db na levé ucho. Průměr - 34 db!!! Je mi 34 lt a strašila mě, že pookud to nezastavíme přijdu za chvíli o ŘP a protože jsem policista i o práci!!! Napsala mi Avertin a infuze a to je prý vše co může udělat. Nezjišťovali jste nějaké jiné metody??? Díky za jakoukoli radu.

reagovat 25.1.2007 21:42 - Mimi

Ahojky ...mam taky problem,mam to od malicka mam ztratu 84%sluchu ...Hodne se stim peru nemohu si sehnat praci kvuli te nedoslychavosti a drive jsem mela i problem ze skolou taky me nechteli vzit ...ale stim se musime poprat sami :(

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2015 16:12 - jara

poradí mi někdo nejlepšího ušního specialistu v praze ?

reagovat 24.5.2015 11:49 - jan

taky hledám dobrého lékaře mám oboustranou percepční nedoslychavost

reagovat 1.7.2015 22:09 - jana

má někdo zkušenosti se sluchadlem baha??Neni to po operaci moc bolestivé?

reagovat 2.7.2015 19:09 - jana

Hanka: Ahoj, jaké nosíš...

dobrý den.Martin Pěnička chtěla bych se zeptat jestli už máte sluchadlo baha a jak jste spokojen?Neni to moc bolestivé

reagovat 5.5.2017 11:51 - Helena

Ahoj,
je mi 20 let. Od malička trpím záněty středního ucha.Většinou mi bubínek hned samovolně prasknul. Mívala jsem problémy s eustachovou trubicí, která byla neustále ucpaná rýmou, ale zvětšené nosní mandle jsem prý nikdy neměla. ve 13 letech jsem přišla o sluch a prodělala jsem drobný chirurgický zákrok, po kterém mi byl sluch navrácen a od té doby jsem měla na cca 5 let klid. Sluch se mi začal zhoršovat postupně, navštívila jsem opět ORL, kde doktor našel tekutinu za ušním bubínkem, který propíchnul. Dírka se mi ale nechtěla zahojit. Ani po dalších 2 týdnech se sluch na levé ucho nezlepšil, pravé ucho vpořádku, levý bubínek bledý, vpáčený, ale žádná tekutina. Zkoušela jsem profuky, ale bubínek se nehnul. Po podrobnějším zkoumání našel kůži vrůstající do bubínku a pak objevil cholesteatom. Řeklm mi, že má pro mě špatnou zprávu, že nádor to není, ale bude třeba větší operace. Docela mne vyděsil. jsem objednaná na konzultaci s primářem na UVN v Praze. Mám strach, že se to nepovede, ztratím sluch, bude se cholesteatom stále objevovat apod. Není tu někdo, kdo by se se mnou někdo podělil o zkušenosti? Mohli bychom založit nějaké lepší fórum :D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *