Nedaří se Vám zhubnout? Možná to není jídlem ani nedostatkem pohybu. - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2011 07:51 - Dotaz

Kterého orgánu se hodnota pH týká? Jiná hodnota pH je v krvi, jiná v potu, jiná v žaludku, jiná ve střevech atd. Obecné konstatování, že příčina neúspěchu při hubnutí je příliš nízká hodnota pH, je tudíž k ničemu.

reagovat 20.5.2011 09:30 - Jarka

Pri chudnuti staci merat pH v moci. Tak sa zistuje prekyselenie celeho organizmu, ktore ma asi vacsina ludi na uzemi byvaleho ceskoslovenska, co vyplyva zo sposobu stravovania. Vynimky tvoria asi ti osvietenejsi, ktori sa prirodzene stravuju zdravsie, ako priklad vegetariani. Pozrite si stranky -Prekyselenie organizmu, kde je to velmi dobre vysvetlene. Nas herec "Tuli Vojtek" takto schudol. Jeho predchadzajuce pokusy boli marne . Archiv TV Markiza ,relacia; REFLEX; -Ako Tuli schudol.

reagovat 21.5.2011 16:09 - miri

To byla ale pěkná reklama na stránky :D

reagovat 22.5.2011 10:21 - Eva

Mne VELMI zajímá,KTERÁ hojně používaná dochucující látka způsobuje větší chuť k jídlu,jak je psáno v článku.Článek není úplný!!??Odpovězte mi prosím!!!

reagovat 22.5.2011 15:35 - jirka2

Já bych zase potřeboval přibrat.V-180,váha 60,a stále jdu pomalu dolů.Vyšetření prý nic neukázala.Mělo by se doktorům přodat,možná by se víc starali.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.9.2013 12:12 - iva

Teď jsem na facebooku objevila, že na mém oblíbeném onlinehubnuti.cz spouští akci, při které garantují výsledek hubnutí. Asi do toho půjdu. Přidáte se? Nebo máte někdo nějakou jinou zkušenost?

reagovat 6.9.2013 13:42 - Jitka

Mne VELMI zajímá,KTERÁ...

Podle mě hlavně glutamáty.

reagovat 12.2.2014 14:32 - bezlaktozac

Dobrý den, ráda bych Vás touto cestou informovala o novém webu zabývající se nesnášenlivostí laktózy, tedy její intolerancí. Při tomto onemocnění často dochází k nedobrovolnému snížení či zvýšení kil na váze. Pozor, příčina může být somatická. Více info naleznete zde: http://diagnoza-intolerance-na-laktozu.webnode.cz/ Pokud se Vám stránky budou líbit, budu ráda za sdílení a doporučení. Mrkněte i na náš facebook a staňte se fanoušky!
Přeji krásné dny a pohodu v bříšku!

reagovat 1.3.2014 13:06 - Marlenka

zatím daří, daří užívám Obethin už přes měsíc a nepolevil. Pořád vidím jeho účinky i cítím. Takže dokud bude účinkovat nevzdám se.

reagovat 25.1.2015 18:10 - Stáňa

Přestaňte už blbnout s tím hubnutím aza každou cenu...
Silné vůle s věkem ubývá. Času, který jsem ochotná věnovat neustálému přemýšlení o tom co smím, co ne, co budu svačit zítra a za týden také ubývá - hlavně té ochoty ubývá. Mám úplně jiné starosti a hubnutí mě nesmí obtěžovat, musí jít samo a nenápadně, jen s mou mírnou podporou. Žádnou z diet nemůže normální(tím myslím průměrně mlsný) člověk držet stále - do smrti si nedám čokoládu=blbost, nedám si řízek, budu snídat naklíčenou pšenici, a tak dále...
Už se nevrhám na každou novou radu a nežasnu nad tím, že někdo zhubnul za rok 50 kg. Tělo možná zhublo - a jak se má duše? Nehledě na to,že tělo ztloustlo z nějakého důvodu... prostě někdy hubnutí nejde, a s tím je potřeba se smířit...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *