Necitlivost prstů ruky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2011 22:24 - Zuzka

Dobrý večer, prosím o radu.Již přes půl roku se stupnuje necitlivost prstů u ruky, nejdříve jen malíček, poté to postoupilo až k prostředníčku a asi ob den se mi stává, že mě do těchto prstů vezme křeč, prsty se mi zkroutí a nejdou narovnat, je to více nepříjemné, než bolestivé, ale nenašla jsem si čas zajít k lékaři, proto žádám o radu, zda pomůže nějaké cvičení, zda máte někdo podobnou zkušenost, jaká je příčina....Děkuji

reagovat 7.4.2011 19:43 - boe, ty jsi ale kráva

mazej k doktorovi než ochrneš. za půl roku jsi nenašla čas zajít k doktorovi, asi ti na tvým zdraví moc nezáleží!!!

reagovat 7.4.2011 19:45 - Dáša

To je karpální tunel jako vyšitý.Souhlasím s předchozím příspěvkem.

reagovat 3.5.2011 17:20 - Jolana

Dobrý den,. čas od času mi úplně zbělá konec prstu..dělá to jen jeden a za chvíli to přejde.. cítím dotek, všechno ale citim takove slabe brneni, hejbu s nim.. všechno.. trva to vzdy jen par minut..nechapu to.. mam i fotku, tak se chci zeptat- je to normalni? a nemuze mi casem upadnout?

reagovat 4.5.2011 07:03 - .

rozhodně Ti nemůže upadnout.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2013 09:05 - Jitka

Dobrý den před třemi lety mě bolelo rameno,skoro celá ruka pravá,nemohla jsem spát až do rána,mazala jsem různými masičkami což na chvíli schladilo ,trvalo to dva měsíce pak to přešlo ale od té doby mám paleca až k zápěstí necitlivý ,jako když v zimě dáte zmrzlou ruku pod tekoucí vodu,ted se to zhoršilo,mám od malička problémi s páteří od úrazu porazilo mě auto v sedmi letech dnes je mi 43let,zajímalo by mě jestli to nemůže být následek něčeho vážnějšího děkuji za odpověd

reagovat 6.12.2013 07:55 - Dalibor

Dobrý den před třemi lety...

Jitko tyto potíže běžně způsobuje hrudní páteř,respektive utlačený nerv ruky.

reagovat 18.9.2014 18:45 - Klára

Téměř vždy, když dostanu ,,záchvat smíchu", najednou mi znecitliví konečky prstů a začnou se mi třást ruky. Odezní to po pár minutách. Nestává se mi to při žádné jiné situaci. Všichni říkají že to nic není. Co vy?

reagovat 18.9.2014 19:07 - Jája

Téměř vždy, když dostanu...

I ty bys s tím měla zajít k doktorovi. A poradím to všem, co sem přijdou.
Nevěnovala jsem pozornost, že mě zlobí malíček, však je prstů dost... a nakonec jsem k dr. šla, ale bylo pozdě. Je to nevratné poškození nervu malíčku, pořád je takový jako dřevěný, kdybych s tím šla dřív, tak by se to dalo nějak vyléčit. Palec na té samé ruce začal zlobit později a s tím jsem už šla k dr. po dvou měsících, co bolel kloub. Operace, která mě celé léto vyřadila z letních radovánek.
Neváhejte moc, dobře vám radím. Neměla jsem to karpální tunel, ani nevím, jesti to nějak nazvali, ale na léčbu je pozdě.

reagovat 12.7.2015 17:45 - Blanka

Dobrý den. Prosla jsem si rakovinu prsa. Ubehl rokale ruka, kde mam vyoperovane lefadeny mě neustale boli, taky kloby a jeto asi 3mesice co mam problem s rukama, konkrétně kloby a neco jako krece, když spim tak me to vzbudi a necitim je, musim vstat procvicit. Mam strach, zaroven jsem pred 10lety po operaci páteře /diskokili/, je to vážné?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *