Au - nechtěně do zadečku

Archiv příspěvků

reagovat 12.7.2018 19:42 - Dan

Pokud se použije gel a je...

No jestli jsi měla namazano tak jo. A jaký to byl pocit? Bolelo to hodně?

reagovat 12.7.2018 20:58 - Bivoj

Pokud se použije gel a je...

Tak nějak a pokud je namazáno a člověk trochu ovíněn , tak se jeden může i splést a je v řiťce dřív než partnerka stačí říct au.

reagovat 12.7.2018 21:57 - luci

No jestli jsi měla namazano...

Ze začátku to bylo dost natvrdo ale potom už to šlo. Cítila jsem jak mu vněm cuká a byl klid.

Manuka Doctor

reagovat 12.7.2018 22:34 - Jahoda

Jenže já také měl kroužek,ale dělal jsem to moc často a už ho nemám ve stavu a musím nosit námočnický kolík od antické karafy s olejem na galéře, protože z koitu do konečníku trpím indecencí análu.

reagovat 12.7.2018 22:51 - Dělala

jsem ho často a ráda a byla to chyba. Trhlinky se změnily v trhliny, nemohlo se to zhojit, skončila jsem na operaci a můžu být ráda, že se samovolně nepodělávám. Takhle už nikdy.

reagovat 13.7.2018 00:08 - luci

jsem ho často a ráda a byla...

Čeho je moc toho je příliš.

reagovat 13.7.2018 07:20 - Dalibor

jsem ho často a ráda a byla...

Jo jo,že tě ty nesmysli pořád baví,napiš raději něco rozumného.

reagovat 13.7.2018 10:30 - Jaroš

Kdysi, dávno, za hluboké totality jsem fotil jakousi svatbu. Konala se po dva dny na jedné, beskydské chatě.Slovo dalo slovo, "nějak jsem se zakecal" a byl jsem pozván na pokoj, jedné z drůžiček.
Po klasické šukačce jsem to chtěl nějak důstojně ukončit a tak jsem se , díky "pičímu mazu" pokoušel dostat do análu. K mému překvapení jsem tam zajel jak po "lubrikantu"Akorát říkala,dělej, dělej, trošku to bolí."
Je pravdou, že měla prdel jak pivovarský valach.
Po nějakém čase jsme to spolu ještě jednou zkusili, bylo to totéž, tentokrát si to holka asi užila. Hekala a nakonec obrátila oči v sloup.Jak to tak čtu, tak to asi nebyl nechtěný anál. Pro upřesnění, té dívčině bylo 17 let,nicméně, zkušeností měla, jak zkušená profesionálka. Profesí to byla servírka.

reagovat 13.7.2018 10:38 - Milena

Já byla s přítelem na horách a tam v pěkném pokojíků do zadečku mi strčil omylem prst,protože mě chtěl vyprstit a já povídám, že to ne, že to sme si nedomluvili a on hele Milane ,já ti zahnu a já na to, ale jemě, a on mi ho tam vrazil a bylo to příjemné, takhle nalačno.

reagovat 13.7.2018 10:39 - Milena

Kdysi, dávno, za hluboké...

Vysokohorský turisto, to sme se tu teda sešli. Já mám malý stan ale ty máš jistě již vytahané típí nebo spíš iglů.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *