Nebezpečí užívání umělých steroidů - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2004 14:55 - Steroid

Jdi do pici ty matrace jedna. Kdyz o steroidech nic nevis tak o nich nic nepis. Akorat blbnes lidem hlavu kravo. Dekuji tesilo me.

Podepsan: S t e r o i d

reagovat 15.12.2005 10:44 - Dan

Vážení, to, co tady píšete o steroidech, jsou tak zkreslené informace, že nad tím může člověk, který o nich něco málo ví, jen kroutit hlavou. Pokud o steroidech nevíte téměř nic, jak ze článku vyplývá, pište prosím raději o něčem jiném. Třeba o psích, "zabijáckých" bojových plemenech. Toto je také vděčné téma, které zvedá ze židlí spoustu veřejnosti! Je směšné, když chce někdo někoho poučovat a sám o celé problematice neví téměř nic. Zdravím Vás!

reagovat 15.12.2005 10:50 - Dan

Ještě jedna věc ... anabolika, ano anabolika, nejsou ani z desetiny tak nebezpečná, jako běžně dostupná hormonová ANTIKONCEPCE, kterou užívají již 14ti letá "děcka" !!! Děcka, která se pak diví, jak je možné, že po užívání vypadají otyle a rostou jim zadnice a boky do nechtěných rozměrů. Vážně nemáte kouska zodpovědnosti, když lidi s odpuštěním "cpete" takovými bláboly.

reagovat 9.8.2007 17:14 - Jochen

Narazil jsem na váš článek o kreatinu a působil na mě divně a tak jsem si neodpustil komentář. Teď když jsem dočet tento článek, už se mi nic psát nechce, radší to vysvětlim mému psovi. O úrovni těchto tránek jsem si udělal jistoi představu, radím tedy ostatním ať vyhledávájí informace jinde, nebo ať si alespoň získané informace ověří.

reagovat 21.1.2008 18:43 - paja

steroidy jsem sam užival asi 5let a můžu potvrdit že sem v te době měl ruzny nespecifikovany stavy a mam tri kamarady ktery skoncili na intenzivce je velkej rozdil brat v kuse nebo ciklovat .takze bejci obemum zdar

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2012 23:03 - Michal

:-) menší varlata a ostatní vedlejší účinky jsou při užívání velkého množství, při přiměřených dávkách a hlídání si zdravotního stavu, žádné velké vedlejší účinky nejsou :)

reagovat 6.3.2012 00:18 - David

:-) menší varlata a...

mohl by ses mi ozvat? Rád bych se zeptal na pár věcí. Dík TerraZor@seznam.cz

reagovat 5.1.2015 22:42 - AnabolickeSteroidy.com

Steroidy, růstové hormony, testosteron, spalovače tuku a mnoho dalšího v přehledné nabídce. Doprava ZDARMA a garance doručení zásilky.

reagovat 31.1.2015 10:47 - Patrik

Mam k dispozici tabletkovy testosterone undestor, kdo by mel zajem piste na patrik.hotman@seznam.cz

reagovat 3.1.2018 11:56 - Adam

Steroidy jsou vrcholne nebezpecne a vubec v nicem neprospivaji. Dokonce i ty svaly jenom nafukuji, ale realne nebuduji.. Kdo je uziva, zadelava si na pekne trable. Vse jsem podrobne rozepsal na blogu -- https://www.vimax.cz/steroidy-a-erekce/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *