Nebezpečí Hormonalních antikoncepcí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2007 10:53 - linda

Prectete si vice na: http://antikoncepce-hormony.cz/

reagovat 1.8.2007 12:06 - sestřička z FN

No a je se čemu divit? Myslíš si snad že veškerá chemie je pro tvé tělo elixírem? Pravda bez léků by to asi nešlo ale všeho s mírou.Všechny mají vedlejší účinky-jedno napraví a další rozhodí.Hormonální antikoncepce je jen dobrý tah na peněženky a že jí lékaři doporučují?Mají z toho těžké provize a za vaše peníze se rekreují na místech kam vy se v životě nepodíváte.

reagovat 1.8.2007 12:09 - Linda

Úplně souhlasím se sestřičkou.Tento názor neslyším poprvé.Moje bezva gynekoložka mi o tomto povídala a vyloženě mi HK rozmluvila.

reagovat 1.8.2007 13:25 - NELA

Ani já neberu antikoncepci pro její neblahé účinky na organismus.Vzniká z toho plno problémů a myslím že o tom spousta žen ví ale mají strach to svinstvo NEBRAT.Lituju je.

reagovat 1.8.2007 15:20 - Radka

Hlavně pokud chcete dítě, tak vysaďte antikoncepci nejmíň rok předtím. Četla jsem, jaký to má vliv na těhotenství a vývoj dítěte - a je to síla. Zabila bych ty doktory, kteří, když už antikoncepci předepisují, tak neřeknou ani blé o možných následcích a klidně nechají ženu se v tom pak máchat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2015 17:26 - Hodně

varují že se při nich nemá kouřit,moc to už nedoporučují každá žena na své nebezpečí.

reagovat 20.4.2015 17:46 - Jasně,

varují že se při nich...

kvůli tomu jsem je přestala brát,ucpávají se cévy.Pokud někdo vykouří 2-5 cigaret za den,tak to nevadí,ale nesmí třeba krabičku.

reagovat 6.1.2016 20:23 - Eva

Ahoj prosin poratte mam strasnov skusenos s antikoncepci mislim inplat a injekci DEPOVERAL je to strasne co se semnov deje po vysazení deprese všelijaké bolesti a ktomu uz mi trpnov i prsti na nohov nevim co mam delat

reagovat 15.8.2016 15:01 - hanka

Chci se zeptat na norethisteron.Užívám ho už třetím rokem každý měsíc 7 dnů v týdnu.Může být tento lék příčinou mých velmi špatných jaterních testů.Než jsem ho začla užívat nikdy žádné vysoké hodnoty jaterních testů jsem neněla.Děkuji pěkný den Hanka

reagovat 15.8.2016 16:02 - je

velmi nebezpečná zdraví a někdo ji užívá kvůli akné po vysazení je akné mnohem horší.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *