Nazí doma

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.11.2003 17:52 - Josef

Byl jsem vychován, že jsme doma všichni chodili nazí po bytě.Teď to taky tak dodržujeme v mojí rodině, já, moje žena a dcera to berou jako úplně normální, chodíme po bytě nazí. Co si o tom myslíte? Myslím, že je to úplně přirozené, nic člověk neskrývá a není se za co stydět, myslím...

reagovat 24.11.2003 18:47 - Vasp

A to Vám není zima? A t nazí sledujete i televizi? Nazí i obědváte atd.?
Mě to moc přirozené nepřipadá....ale to jen můj osobní názor.
Já nahá chodím po bytě jen před přítelem a to v létě, když příjdu z práce, tak abych si odpočinula, ale za chvíli se zase obleču.
Jo a chdit nahá před našima, to by mě mohlo bodnout.
Takže mě se to moc nezamlouvá a jsem ráda , že v dětství jsme doma takhle nechodili.

reagovat 24.11.2003 18:49 - Vasp

Ještě jednou já. Vycházela jsem samozřejmě z předpokladu, že nazí chodíte skoro pořád. Takové to přejití nahý z pokoje do pokoje, koupelny apod. před rodinou mě neva.
Ahoj V.

reagovat 24.11.2003 18:59 - Josef

Jo, myslel jsem, že chodíme skoro pořád nazí. V létě chodíme spolu všichni na nudapláže a manželce i dceři to doma nepřipadá nijak jiné, jako na nudapláži.

reagovat 24.11.2003 19:17 - Vasp

Mám známou a Ti to měli doma podobné, ale zatímco její sestra si na to zvykla líbilo se jí to, tak ta známá, i když s rodiči už nebydlí, je z toho ještě pořád ve stresu. Nějak jí to nesedlo, ale zase má rodiče ráda, tak s nima s depkou na tu nudu chodila, oni jezdili do těch nuda kempů v Chorvatsku a vždycky se na to těšili. A ta známá mi o tom jednou vyprávěla, že tak kolem 18ky jí fakt štvalo, jak za ní táta chodil nahý do koupelny, kde se sprchovala swe jen tak bavit co bylo celý den.
Takže každý to má jinak.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2018 05:52 - Honza

No já jsem taky spocenej a...

Já ted' vstával a přesně jak jsem psal včera. Jsem zechcanej potem jak prase. Zpocenej jak vrata u chlíva. Ale třeba takovej fotr, když chrápe, tak má pyžamo, je zachumlanej do peřiny a eště má vokno votevřený jenom na ventilačku.

reagovat 14.9.2018 10:41 - Eduard Nud

Víte, co si myslím? Všeho moc škodí. Vím, co říkám, protože před několika lety jsem chodil prakticky nahý celých sedm let. Nebo v bederní roušce. A musím popravdě říct, že mi to žádnou radost moc nepřineslo. Možná zpočátku.

Napřed jsem tak chodil, abych si to užil, potom abych netrpěl a nakonec abych šetřil už tak dost zničené šaty. A výsledek? Nachlazený i podchlazený i v létě, stolice nepravidelná, ne zřídka za deset dní a pro okolí přinejlepším podivín. A to ještě nemluvím o celkové apatii.

K nahotě musí být důvod a taky nálada. A hlavně podmínky. Abychom měli jistotu, že nás nikdo nevyruší. Říká se, že nahota je lék. Tak z ní prosím nedělejme drogu. Hlavně pozor na předávkování. Mimochodem: teď mám na sobě tepláky a mikinu, mimo jiné. Venku je chladnou a přesto dost větráme. A je mi dobře.

reagovat 14.9.2018 13:51 - Eduard Nud

A jsem tu zase a jsem tu dobře. Jestli ještě mohu něco napsat, napíši to také z té druhé stránky. Já jsem si nahotu nevymyslel ani jsem ji nechtěl. Byla mi vnucena. Napřed mě ničil nemocný otec, potom ustrašená matka. Všechno pěkné mi zakazovali, všechno špatné mi nařizovali. Nebylo proti nim obrany. Jim věřili všichni, mně nikdo.

Ale to už jsem se až příliš vzdálil od těch posledních sedmi let doma. Tam, kde zdravý člověk žije s nemocnou dementní stařenou, která mu brání v normálním životě... tam, kde všechno pěkné je zakázané a všechno povolené je nudné... tam, kde už pomalu nefunguje nic, jenom virus v počítači... tam není možné normálně žít a nahota je to jediné řešení. Jediné východisko, z nouze ctnost.

Ano, nefungovalo to tak, jak by mělo, ano, nic jsem nedělal a jenom ležel a spal, ano, díval jsem se jako deset čertů. Vlastně ne, promiňte. No. Ani toto není toto. Je to na střídačku. No. Ale dosti. Pláčete sice pěkně, ale na špatném hrobě. Já nejsem pachatel, já jsem oběť. A teď? Celý život jsem žil ve vězení, teď mi chcete pomoci a zavřeli jste mě tam taky. Nejste o nic lepší. Tak je to.

reagovat 14.9.2018 17:15 - Eduard Nud

Správně. Ani toto není toto. Zdravá Milka pro chvíle pohody. Míru zdar.

reagovat 16.9.2018 09:21 - Eduard Nud

Dobře. Nikdo se do diskuze nepřihlásil. Proto budu s dovolením pokračovat.

Já už nahý nechodím, jednak proto, že většinou ležím, no. Konec věty. Ale Zuzanka, můj plyšový slon, tak ta je věčně nahá. Ona zase pořád jenom sedí. A nikomu to nevadí. Nikdo ji neokřikne, aby si vzala alespoň kalhotky, nikdy se ji nezeptá, jestli ji není zima. Tak to vidíte.

To je právě to, že nevidíte. Ona to není Zuzanka, protože je to slon, ale Ferda, protože má chobot. Taky věčně nahoru. Kdyby to byla Zuzanka, říkali bychom ji také v ženském rodě. Medvěd. Tak ten chobot nemá. Malá medvědice, Velká medvědice a Velký vůz. A Mášenka.

A já už raději končím. A prášky jsem vzal a jsem tu dobře.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *