NAVRHOVANÉ ZMĚNY NEMOCENSKÉ - jaké máte názory?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2004 20:14 - Jarca K.

Taky jste v šoku z těch navrhovaných změn ohledně nemocenské a věcí s tím spojených.
Hezky a k věci mluvil MUDr. Davit Ráth , že na lék. fakultě se lékaři učí svému pacientovi z principu věřit jeho potíže (někteří Dr. asi chyběli

reagovat 9.2.2004 08:53 - Tom

Hodit vládu do Vltavy. Jsou to kreténi. Libovat si v nemocnosti může akorát poslanec, co se mu nekrátí plat po dobu půl roku. Já jako OSVČ si taky neplatím nemocenskou - jsem proti dlouhodobé neschopnosti kryt životní pojistkou. Krátkodobé nemoci si "platím" sám - což je mimochodem nejlepší motivace. Ať vláda zruší nemocenskou úplně a povolí komerčním pojišťovnám nabízet na tohle pojistky - hned uvidí, jak klesne nemocnost. Lidem s nízkýma platama se vylatí bejt doma na nemocenský (zvláště těm nejnižším úředníkům - z úřadu je nevyhodí) než chodit do práce...

reagovat 9.2.2004 09:57 - Jana*

Za celou dobu, co jsem v práci (a že je to let) jsem nebyla ani jednou v prac. neschopnosti. Léčím se sama o víkendech a v práci makám jako šroub.

reagovat 9.2.2004 10:40 - Tomaš Marný

Jednou mně odvezli do nemocnice se značným otokem celého těla. V nemocnici na nic nepřišli a tak mi pro jistotu udělali punkci nosních dutin. Nic nezjistili. Nebýt nedobrovolného návratu jednoho z mnohých lékařů asi bych zde nebyl. Okamžitě zjistil , že mám oboustranný zánět ledvin a nasadil masívní léčbu.Ale zapoměli mi udělat rentgen, takže jsem byl zdravý. Nikdo mi nevěřil , že mám potíže. Až po čase se objevily. Tak to je simulanství podle doktorů.

reagovat 9.2.2004 13:43 - Zdeněk z OV

Doufám, že všichni, jak tu jste, nebudete mít krátkou paměť a až budou VOLBY, že jim to spočítáme!!! Nadávat je na nic, jediné, co můžeme udělat a jak něco změnit, je právě jít k volbám. A když to uděláme všichni, tak tahle verbež ve vládě půjde od válu. Já osobně budu volit KSČM. ODS byla ve vládě - zklamali, ČSSD, KDU-ČSL jak by smet. Klub kavárenských povalečů z tzv.Čtyřkoalice snad nebudu ani rozvádět. Takže, už mě zbývají jen ti komunisté,ať počítám jak počítám... Ale to je jen můj názor.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2008 14:40 - Juliette

A vydrží toho bohužel hodně...

reagovat 28.11.2008 15:52 - milka

Výsměch lidu.Naši páni politici zapomínají,že nejsou naši nadřízení ale naopak,jsou tam aby nám sloužili,aby hospodařili s našim společným majetkem ve prospěch celě společnosti a ne horním desetitisícům.My jsme je zvolili ,aby za nás jednali.

reagovat 29.11.2008 19:44 - fitr

Milko,nejenom,že jsme si je zvolili,ale mi jsme jejich zaměstnavatelem,žijou z našich daní.

reagovat 30.11.2008 15:42 -

Přesně tak.

reagovat 30.11.2008 15:43 -

A koho chleba jíš toho písen zpívej!!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *