Navoneny chlap

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2008 10:57 - Iveta

Je navoneny chlap zzenstily nebo ne? Samozrejme je hruza,kdyz chlap smrdi,ale kdyz je polity vonavkou tak to taky neni ono.

reagovat 27.5.2008 11:50 - :-)

Jasně že má být čistý a navoněný - přiměřeně.

reagovat 28.5.2008 17:03 -

Navoneny chlap? ODPORNEEE PROSIM NEE!!

reagovat 28.5.2008 21:05 - Gaba

Navoněnýho chlapa můžu,horší je,když poté,co si sundá kalhoty málem padnu smrady,navoněný,ale zároveň čistý to ano.

reagovat 28.5.2008 21:12 - XS

Je zarážejí,jaké mizivé % českých brambor používá něj. dobrý parfem,většina se po holení-v lepším případě-přetře kolínskou kvality takové,že po hodině není nic cítit,jsou to orangutani-rifle od Vietnamců a utahaný,jednou za měsíc praný hadry a neopečovávaná pokožka vítězí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2008 21:36 - :-)

Já považuju čistotu, toaletní vodu z parfumerie a vodu po holení za samozřejmost u muže. Kde to žijete?:-))

reagovat 28.5.2008 21:57 - Gabča

Chlap by měl vonět, my ženy máme mnohem citlivější nosíky. Tím nechci říct, že by musel nutně používat parfémy. Stačí někdy kvalitní sexy sprcháč, přítel má úžasný, ani mi nechce říct, co to je, snad něco od Chanelu.... není to silná vůně, ale je to ohromně sexy. Jen vyleze z koupelny, mám neodolatelnou touhu mu ho vykouřit, rajcovně mu po koupání voní, možná jsou v tom i nějaké feromony. Jinak antiperspiranty, které dost často moc příjemně nevoní, absolutně nepotřebuje. I když někam jedeme a přes víkend jsme v přírodě, je cítit jen docela příjemným mužným zápachem. Nepříjemné to bylo asi až po týdnu, když se neměl možnost umýt.

reagovat 28.5.2008 22:05 - :-)

Sprcháč z řady nějaké vůně z parf. je také možnost, ale je to v podst. totéž jako kdyby se navoněl. Takhle voní celý a taky to vyjde mnohem dráž než používání toal. vody.:-)

reagovat 13.1.2010 14:23 - R.

TO MUJ BEJVALEJ KLUK VZDYCKY ZAMNOU PRISEL KRASNE VONAVEJ AZ TAK ZE KDYZ ODESEL TAK MI PO NEM ZUSTAL VONET POLSTAR MA BUNDA KTERA OD NEJ NACUCHLA A DRZELO SE TO NEKOLIK DNU,TAK SEM PREMYSLELA CO TO ASI POUZIVA ZE TO MUSI BYT NECO KVALITNIHO,PROTOZE VUNE TO BYLA FAKT PEKNA A DRZELA A PAK SEM HO JEDNOU NACAPALA A POCHOPILA JEHO TRIK! ON TOTIS VZDYCKY NEZ JEL ZAMNOU ZABEH SI NA NADRAZI DO PASAZE S PARFEMAMA A VZDYCKY SE NASTRIKAL TIM NEJDRASIM TESTREM A PAK JEL ZAMNOU.

reagovat 10.6.2010 16:13 - Lenka - lenkasaa.blog.cz

Ta určitě je fajn když je chlap hezky navoněný lepší než kdyby přišel smradlavěj, ale nejhorší je když na sebe vylije půl voňavky to je pak síla. Jednou ještě na škole se asi dvoum spolužákům vylila voňavka do oblečení a to pak byla síla:D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *