naturhouse

Archiv příspěvků

reagovat 19.9.2015 10:00 - miska

Dobrý den, do NH jsem se přihlásila a byla jsem tam dvakrát, bohužel jsem nebyla vůbec spokojená s přístupem pani dietoložky, která scela oteřeně řekla, že při každé schůzce si musím zakoupit jejich preparáty, že to co říkají na centrále a infolince není pravda, že poradenství je zdarma a dieta vás přijde přibližně na 400,- týdně. Když jsem si po první konzulataci všude reklamované, že je zcela zdarma, musela odnést přípravky za 850,- které mi rovnou šouply obě paní do tašky a ani se neptaly, jestli je vůbec chci a když jsem druhý týden byla informovaná, že musím mít preparát z ananasu za dalších 800,- a k tomu daší otruby za 200,- a suchary za 200,- atp. tak jsem se otočila na patě, poděkovala a odešla, navíc nikdo nezastíral, že naturhouse je převážně továrna na peníze. S jejich dietou zhubnete, i když ji budete držet i bez jejich doplňků, nebo je jednoduše seženete za více jak poloviční ceny v lékárně. Jsem ráda, že mám tu zkušenost a že jsem si udělala vlastní názor, ale vlastní mámu bych tam nepřihlásila.

reagovat 12.3.2017 16:09 - Dominika 22

Ahoj do NH chodím 8 tydnu zhubla sem 4,5 kila přiznávám se že dietu nedržím úplně přesně asi jen první týden jsem nezhresila jinak ty další týdny sem si dopřála i kousek dortu ke svačině místo obědu bagetu ,měla sem 3 oslavy a nevyhnula sem se ani alkoholu a když můj přítel jí něco co mám ráda tak si kousnu místo tyčinek s NH si dám občas proteinovou tyčinku s DM,jidelnicky co dostávám se vůbec nemění pestrá strava plus 2X narazovka jediné co se zmenilo je že že začátku sem měla 1x přílohu ted mám 2X za ty dva měsíce sem zaplatila 5 tisíc sem za ty jejich produkty které taky nefodrzuju občas zapomenu vlákninu a ty tabletky co mám brát taky zapomínám a stejně hubnu chtěla bych tam přestat chodit ale potřebuju jeste ten jídelníček na udržovací fázi ? Nemohli by jste mi ji někdo poslat prosím ?

reagovat 24.4.2017 08:02 - janina

AHOJ. Do NH jsem chodila opravdu jen chvíli. První návštěva stála 1100,00. První týden jsem mimo jejich produktů měla tzv. týden bez příloh a za celý týden mimo kuřecího masa ryb a zeleniny jsem do sebse dostala 4 vaničky nízkotučného tvarohu a 14 nízkotučných jogurtů - výsledek 0,5 kg- pocit hladu a rozházený metabolismus. To ale podle paní v NH je v pořádku. Tak jsem se s ní rozloučila. NH nedoporučiji, je to opravdu továrna na peníze a prodej předražených produktů.

Kokosový olej

reagovat 3.6.2017 07:54 - tonda

ahoj, nemáte prosím někdo...

jídelníček,který vám vytvoří zdarma,ale nedají ho do ruky, pokud nezakoupíte produkt za tisíce,není teda zdarma.Nebo ano? Toť má vlastní zkušenost.Když jsem řekl,že žádnou sušenku za 800 kč nechci,paní zezelenala a jídelníček mi nedá.Že mám jíst zeleninu a ryby a dodržovat pitný režim? Takový jídelníček za xxx tisíc si stvořím sám za tři minuty.Je mi moc líto lidí,kdo opět naletí na podvodníky,kdy si ředitelé vozí zadky v luxusních autech a smějí se lidské blbosti.Ale v tomto státečku se s podvodama nešetří.

reagovat 8.9.2017 14:05 - Majka

Dobrý deň, navštevujem Naturhouse už druhý mesiac, za výživové doplnky som už čo to zaplatila, ale výsledky nikde. Najskôr mi pani dala ampule z artičoku, ale z tých sa mi akurát púštala alergia takže som ich musela vysadiť. Nasledovali tabletky, ale tam výsledok tiež žiaden a stále mám pocit, že riešime len vodu aj keď mi ju telo nijak zvlášť nezadržiava. Z toho ich čaju ma už ide poraziť stále chodím na WC a začínam mať pocit ako keby som bola dehydrovaná. Meriem 175 cm a váha je 73,5kg. S Naturhouse som schudla 0,5 kg. Neviem či má zmysel v tomto celom vôbec pokračovať či by úplne nestačila upravená strava, ktorú mám. Začínam mať obavu o ľadviny pretože všetky produkty, ktoré mi pani dala sú močopudné.

reagovat 13.9.2017 20:40 - Misa

Do Naturhaus chodím měsíc a půl a zhubla jsem 5kg, cítím se mnohem lépe a kombinace různých potravin mi také vyhovuje.Doplňky ke straně kupují minimálně a jde to :-)

reagovat 5.11.2017 21:46 - Modrý koník

https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/hubnuti-v-naturhouse-mate-zkusenost/

reagovat 15.2.2018 11:43 - Jana

Ahoj všem, já jsem se...

Ahoj taky sem na to asi jako ty ted sem zacala no uvidim ale mas pravdu nejsme vsichni stejni tak uvidim jinak drzim palce

reagovat 15.2.2018 11:43 - Jana

Ahoj všem, já jsem se...

Ahoj taky sem na to asi jako ty ted sem zacala no uvidim ale mas pravdu nejsme vsichni stejni tak uvidim jinak drzim palce

reagovat 15.2.2018 11:43 - Jana

Ahoj všem, já jsem se...

Ahoj taky sem na to asi jako ty ted sem zacala no uvidim ale mas pravdu nejsme vsichni stejni tak uvidim jinak drzim palce

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *