naturhouse

Archiv příspěvků

reagovat 8.2.2013 08:11 - Julipek

ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti se společností Naturhouse? Já k ním do Kroměříže chodím cca tři týdny, výsledky se dostavili. Jen by mě zajímalo jestli když přestanu brát ty jejich prášky nezačnu opět přibírat.
Pište jakákoliv zkušenosti a zážitky

Díky moc :)

reagovat 8.2.2013 15:56 - host

ahoj, nemáte prosím někdo...

Ahoj, nevím, jaké konkrétní přípravky sis od této společnosti zakoupila a v jaké jsi nyní kondici. Živím se jako trenérka, tak tomu snad rozumím, tak pokud máš zájem, pošli mi info o sobě a nastavené "hubnoucí kúře" na email fitsports@email.cz a já ti poradím, co a jak.
Přeji hodně úspěchů v získávání štíhlé linie. K.

reagovat 24.2.2013 11:58 - host

ahoj, nemáte prosím někdo...

ahoj, já Naturhouse taky navštěvovala. S váhou jsem spokojená, zhubla jsem 13 kg a váhu si držím. Jsem po udržovačce a sem tam je navštívím na převážení. Pomohli mi a zlepšil se i můj zdravotní stav. Ahoj

Kokosový olej

reagovat 28.2.2013 14:11 - Jana

ahoj, nemáte prosím někdo...

Tak v Kroměříži poté co jsem nechtěla koupit jejich produkty za cca 1900,- mě málem vyhodily se zašklíbením a vzali mi i ten papír s doporučením, který měl být "zadarmo". Takže nikdy více. Usmívají se jen když cálujete. Pozor - [b]nic není ZADARMO !!! [/b]

reagovat 28.2.2013 14:14 - Jana

Jo a ti lidi co tam jsou poradci nemají žádné vzdělání které se týká přímo tohoto problému. Vždyt pořád i do Kroměříže hledají lidi. Jsou to obyč středoškoláci s jakýmkoliv vzděláním. Žádný KnowHow nehledejte, mají jen jeden kurz a konec. Nejsou to odborníci jen si na ně hrají. V podstatě Naturhause si může provozovat kdokoliv kdo dá 500tis a uzavře smlouvu o značce a to je vše. Byznis , nic jiného :-)

reagovat 6.3.2013 10:07 - Jana_32

Tak v Kroměříži poté co...

Má jmenovkyně,

je pravda, že se v Naturhouse platí za doplňky stravy, ale díky nim jsem v Kroměříži už zhubla 18 kg a hlavně vím, že hubnu zdravě. A to mi za ty peníze stojí! Dřív jsem bojovala s nadváhou, ale vůbec jsem nevěděla, že vlastně zadržuju hrozně moc vody. Takže jsem hubla tuky, což mi bylo na nic. Až paní dietoložka mi vysvětlila, co a jak dělat a jaké produkty užívat a ejhle, prostě hubnu bez toho, aniž bych trpěla hlady.

Neříkám, že je to levné, ale ta investice mi za to stojí, protože mé zdraví je pro mě nejdůležitější. Ale samozřejmě každý má jiné priority.reagovat 6.3.2013 10:09 - Eliška

Jo a ti lidi co tam jsou...

Jestli si myslíš, že je to takovej vejvar, tak si to otevři taky...:-D

reagovat 6.3.2013 22:27 - Petra

Tak v Kroměříži poté co...

Dobrý den, všimla jsem si Vašeho komentáře a jako dietoložka NATURHOUSE Vám musím oponovat. Co se týče produktů, tyto skutečně nejsou zdarma, to máte pravdu. Je možné, že Vám dietoložka nabídla více produktů, ale v konečném důsledku záleželo jen na Vás, co z doporučených produktů zařadíte. U nás mají klienti rady, měření, recepty, jídelníčky a především motivaci a podporu zdarma. Proto naši klienti dosahují skutečných výsledků. Chodí k nám jak studenti, tak i senioři a po finanční stránce nákup produktů bez problémů zvládají. Kroměříž je nově otevřená pobočka, proto se hledá člověk, který má co nejvíce zkušeností a co nejlepší vzdělání. Pokud budete chtít se mnou cokoliv probrat, můžete si se mnou domluvit schůzku na pobočce v Kroměříži. Stačí zavolat asistentce na telefonní číslo: 513 034 007. Přeji pěkný den, ne jen středoškolsky vzdělaná Ing. Petra Dubanovská

reagovat 10.3.2013 20:22 - Bára Havlíková

ahoj, nemáte prosím někdo...

Dobrý den,

jsem maminka na md, s dětmi jsem přibrala 30kg. Rozhodla jsem se, že vyzkouším hubnout s Naturhouse.Z 79,1kg jsem na váze 69kg.Já jsem velmi spokojená, jak s přístupem personálu, tak s jídelíčkem a doplňky. První měsíc jsme využívala doplňků nejvíce, pak si najdete přesně , co vám vyhovuje. Můj cíl je ještě 9kg. Určitě skvělá je vláknina, čokoládové sušenky, tyčinky místo svačiny. Já tedy hodně nestíhám, tak mě vždycky nějaká ta tyčinka nebo třena i rychlá polévka zachrání. Teď jsem ochutnala z NH jahodový džem a je skvělý. Mám zkušenosti i ze svého okolí a žádný jo-jo efekt jsem nezaznamela, ani po skončení pojídání doplňků:)) Všem fandím a drží palce, při snižování kil.

reagovat 11.3.2013 23:42 - Anna

já jsem také chodila do NH, tuk jsem měla jen něco kolem 2 kg navíc, ale vodu kolem 10 kg a bohužel se nevedlo vodu dát dolů a dodržovala jsem poctivě několik měsíců.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *