naturhouse

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2013 08:11 - Julipek

ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti se společností Naturhouse? Já k ním do Kroměříže chodím cca tři týdny, výsledky se dostavili. Jen by mě zajímalo jestli když přestanu brát ty jejich prášky nezačnu opět přibírat.
Pište jakákoliv zkušenosti a zážitky

Díky moc :)

reagovat 8.2.2013 15:56 - host

ahoj, nemáte prosím někdo...

Ahoj, nevím, jaké konkrétní přípravky sis od této společnosti zakoupila a v jaké jsi nyní kondici. Živím se jako trenérka, tak tomu snad rozumím, tak pokud máš zájem, pošli mi info o sobě a nastavené "hubnoucí kúře" na email fitsports@email.cz a já ti poradím, co a jak.
Přeji hodně úspěchů v získávání štíhlé linie. K.

reagovat 24.2.2013 11:58 - host

ahoj, nemáte prosím někdo...

ahoj, já Naturhouse taky navštěvovala. S váhou jsem spokojená, zhubla jsem 13 kg a váhu si držím. Jsem po udržovačce a sem tam je navštívím na převážení. Pomohli mi a zlepšil se i můj zdravotní stav. Ahoj

reagovat 28.2.2013 14:11 - Jana

ahoj, nemáte prosím někdo...

Tak v Kroměříži poté co jsem nechtěla koupit jejich produkty za cca 1900,- mě málem vyhodily se zašklíbením a vzali mi i ten papír s doporučením, který měl být "zadarmo". Takže nikdy více. Usmívají se jen když cálujete. Pozor - [b]nic není ZADARMO !!! [/b]

reagovat 28.2.2013 14:14 - Jana

Jo a ti lidi co tam jsou poradci nemají žádné vzdělání které se týká přímo tohoto problému. Vždyt pořád i do Kroměříže hledají lidi. Jsou to obyč středoškoláci s jakýmkoliv vzděláním. Žádný KnowHow nehledejte, mají jen jeden kurz a konec. Nejsou to odborníci jen si na ně hrají. V podstatě Naturhause si může provozovat kdokoliv kdo dá 500tis a uzavře smlouvu o značce a to je vše. Byznis , nic jiného :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.4.2017 08:02 - janina

AHOJ. Do NH jsem chodila opravdu jen chvíli. První návštěva stála 1100,00. První týden jsem mimo jejich produktů měla tzv. týden bez příloh a za celý týden mimo kuřecího masa ryb a zeleniny jsem do sebse dostala 4 vaničky nízkotučného tvarohu a 14 nízkotučných jogurtů - výsledek 0,5 kg- pocit hladu a rozházený metabolismus. To ale podle paní v NH je v pořádku. Tak jsem se s ní rozloučila. NH nedoporučiji, je to opravdu továrna na peníze a prodej předražených produktů.

reagovat 3.6.2017 07:54 - tonda

ahoj, nemáte prosím někdo...

jídelníček,který vám vytvoří zdarma,ale nedají ho do ruky, pokud nezakoupíte produkt za tisíce,není teda zdarma.Nebo ano? Toť má vlastní zkušenost.Když jsem řekl,že žádnou sušenku za 800 kč nechci,paní zezelenala a jídelníček mi nedá.Že mám jíst zeleninu a ryby a dodržovat pitný režim? Takový jídelníček za xxx tisíc si stvořím sám za tři minuty.Je mi moc líto lidí,kdo opět naletí na podvodníky,kdy si ředitelé vozí zadky v luxusních autech a smějí se lidské blbosti.Ale v tomto státečku se s podvodama nešetří.

reagovat 8.9.2017 14:05 - Majka

Dobrý deň, navštevujem Naturhouse už druhý mesiac, za výživové doplnky som už čo to zaplatila, ale výsledky nikde. Najskôr mi pani dala ampule z artičoku, ale z tých sa mi akurát púštala alergia takže som ich musela vysadiť. Nasledovali tabletky, ale tam výsledok tiež žiaden a stále mám pocit, že riešime len vodu aj keď mi ju telo nijak zvlášť nezadržiava. Z toho ich čaju ma už ide poraziť stále chodím na WC a začínam mať pocit ako keby som bola dehydrovaná. Meriem 175 cm a váha je 73,5kg. S Naturhouse som schudla 0,5 kg. Neviem či má zmysel v tomto celom vôbec pokračovať či by úplne nestačila upravená strava, ktorú mám. Začínam mať obavu o ľadviny pretože všetky produkty, ktoré mi pani dala sú močopudné.

reagovat 13.9.2017 20:40 - Misa

Do Naturhaus chodím měsíc a půl a zhubla jsem 5kg, cítím se mnohem lépe a kombinace různých potravin mi také vyhovuje.Doplňky ke straně kupují minimálně a jde to :-)

reagovat 5.11.2017 21:46 - Modrý koník

https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/hubnuti-v-naturhouse-mate-zkusenost/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *