Náš budoucí prezident-Jan Fischer

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2012 18:05 - Mariana

Jan Fischer, skorojistý náš budoucí prezident. Je mi z toho smutno.

reagovat 20.11.2012 08:41 - mamut

Nejste sama, ale ještě to není jisté.

reagovat 20.11.2012 08:45 - Johanka

Jan Fischer vstoupil do KSČ v roce 1981-nemusel,takže prospěchář.Takže pana Fischera néééééééé.Otázkou je,jaký kandidát je vhodný-Franc,kdyby nevypadal tak jak vypadá.

reagovat 20.11.2012 10:06 - x_x

Jan Fischer vstoupil do KSČ...

Samozřejmě, že je pan Fischer prospěchář, teď si zase sype popel na hlavu za členství.

Jinak nevím, proč lidé nepreferují třeba Táňu, kterou si umím jako prezidentku představit.

reagovat 20.11.2012 11:12 - D

Samozřejmě, že je pan...

Prospěchářství je krásně lidská, přirozená vlastnost, a president musí být reprezentativním exemplářem lidu své země. Prospěchářství jako takové mi tedy na Fischerovi až tolik nevadí. Rozpaky mám spíše z jeho židovského původu. Pokud jsem měl něco do činění s nějakými českými či slovenskými Židy, vždycky drželi při sobě, vzájemně se podporovali a obohacovali se na úkor svého okolí. Machinace různých Fedorů Gálů a Vladimírů Železných kolem privátní televizní stanice, která měla být původně intelektuální a výchovně vzdělávací, aby Gál a spol obdrželi licenci, a která se později stala normálně komerčně idiotskou, aby mohl Železný později realizovat miliardové zisky, je dobrým příkladem židovské konspirace. Na druhou stranu ovšem, zdaleka ne jen Židé jsou konspirátory. Fischera tedy považuji za ještě relativné nejpřijatelnějšího ze špatných presidentských kandidátů.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2012 19:04 - Astra

Buďme rádi, že náš budoucí prezident alespoň nebude typický gauner. Nemůžeme chtít, aby po takových osobnostech jako jsou Havel a Klaus jsme stále v čele našeho státu měli někoho opravdu smysluplného. I takoví nýmandi, jako je třeba pan Fischer, alespoň naší společnosti snad moc neuškodí.

reagovat 23.11.2012 19:04 - Astra

Buďme rádi, že náš budoucí prezident alespoň nebude typický gauner. Nemůžeme chtít, aby po takových osobnostech jako jsou Havel a Klaus jsme stále v čele našeho státu měli někoho opravdu smysluplného. I takoví nýmandi, jako je třeba pan Fischer, alespoň naší společnosti snad moc neuškodí.

reagovat 23.11.2012 19:22 - Nona

Jsme na tom tak, že už ani nedoufáme, nehledáme někoho, kdo by byl této zemi oporou a nejvyšší autoritou. Stačí, když nebude škodit. Smutné

reagovat 23.11.2012 19:25 - D

Buďme rádi, že náš...

Klausovi nikdo neodpare, ze byl kdysi energickym predsedou ODS a premierem, ktery se zasadni merou podilel na ekonomicke transformaci a rozdeleni federace - se vsim dobrym i zlym, co s temito procesy souviselo. Jeho soucasne "smysluplnosti" na Hrade vsak moc nerozumim. Pokud dnes neco ztelesnuje, pak arogantni stareckou uminenost nekoho, kdo davno prosvihnul ten nejprihodnejsi moment opustit vrcholnou politiku.

reagovat 23.11.2012 19:38 - D

Jsme na tom tak, že už ani...

Dejme tomu, ale podle ceske ustavy je postaveni presidenta spise ceremonialni. Jiste, muze vetovat zakony, jmenuje lidi do dulezitych organu, ale jinak je hlavne na prijimani novych mimoradnych a zplnomocnenych velvyslancu. U takovych lidi je nejdulezitejsi, aby netrpeli prilisnou flatulenci, a pokud mozno se umeli i souvisle a vzletne vyjadrovat. O takovem nemeckem, rakouskem, portugalskem ci italskem presidentovi tez malokdo ve svete vi, a malokdo od nej taktez ocekava neco tak impozantniho, jako poskytovani nejake extra opory ci autority sve zemi. Je-li cistotny, a nezaplete-li se do nejakeho trapneho sexualniho ci korupcniho skandalu, je jiz to samo o sobe zpravidla vyhovujici.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *