Narostlo mi bříško, co mám dělat?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2004 02:39 - Danny

Přiznám se bez mučení, pohodlný život s přítelkyní se na mojí postavě podepsal vznikem úkazu dosud se mi vyhýbajícího, a to pěkně vystouplého a měkkého břicha :-( nemůžu se ani divit, co jsme spolu, časem jsem přestal pravidelně sportovat a přišel na chuť pivu, velkorysým a často pozdním večeřím, plus víkendům plným válení na pohovce... s pocitem, že MNĚ se něco takového NEMŮŽE stát, abych nějak ztloustl, protože po předchozích 27 let svého života jsem si postavu udržoval bez větších váhových výkyvů. Jenže ouha, pár měsíců pohodlného života a totálního uvolnění životosprávy, 3-4 piv po večeři skoro denně a výsledkem je, že se mohu "pochlubit" pěkně vykrmeným, kulatým pupkem.
Neříkám, že jsem jeho postupné zakulacování nezaregistroval vůbec, ale muži mají asi sklony tyto signály á la těsné kalhoty bagatelizovat,prostě jsem si vybral v šatníku nějaké větší a dál neřešil, že se již do těch původních jaksi nenávratně nevejdu, ačkoliv ještě v létě mi byly volné v pase i na zadku, zatímco zčistajasna jsem se do nich narval pouze se zataženým břichem, které se mi po zapnutí knoflíku "přelilo" přes opasek.
Nicméně, skutečně mě probudila až jedna poznámka mojí přítelkyně - jen tak z legrace jsem ji jednou požádal, ať zhodnotí mou postavu - a upřímně, žádné kritiky jsem se nebál, což hovoří o skutečné nevědomosti ohledně nějakých změn na mém těle :-(
Přítelkyně mě zpočátku popisovala dle očekávání, že mám to a to hezké... avšak potom řekla, "máš trochu bříško" a "břicho teda moc vysportovaný nemáš"! Když už si mého tloustnutí všimla i ona, která je se mnou denně - bylo mi jasné, že situace je vážná. Aby toho nebylo dost, namísto pozdravu mi o pár dní později kamarádka řekla "ty jsi nějak přibral ne" a aby toho bylo úplně nejvíce, známý můj vzhled lakonicky okomentoval "ty máš ale vanu!" Což byly komentáře, jak jistě uznáte, velice nepříjemné :-(
Procitnout s diagnózou "vlastník pivního bříška", to není příjemné probuzení a musím o tom stále přemýšlet. Respektive nevím, jak se k této situaci postavit. Přítelkyně je tolerantní a nijak mi nedává znát tu změnu švarného "jinocha" s plochým břichem ve vypaseného medvěda s pěkně kulatým břichem, dokonce tvrdí, že se jí to tak líbí a vypadám mužněji. Zdá se mi také, že mně po něm hladí mnohem raději, asi se jí líbí jak je měkké, nevím.
Ani mně to nijak zvlášť nevadí, stále se cítím celkem dobře a na změnu mojí postavy ani nemyslím.
Takže vlastně ani nemám důvod s tím něco dělat a to mně na tom zaráží. Vždy jsem si myslel, že lidé co ztloustnou chtějí všechno hned co nejrychleji zpět, já ale tuto motivaci vůbec nemám a ani to tak necítím. Takže co teď dělat? Říct si "přítelkyni se to líbí a mně to vlastně nevadí" anebo se pustit stejně jako ostatní do diety? (což bych asi, při mé nynější rozežranosti a stálé chuti na pivo, stejně asi nezvládl)

Můžete mi prosím poradit, co byste dělali vy? A jak se vlastně staví partnerky ke tloustnutí svých partnerů, znamená nárůst "pivního pupku" totální ztrátu přitažlivosti, nebo to tak není docela? Díky předem Dan

reagovat 13.1.2004 08:28 - katae

Mně se moc líbí partnerovo bříško, podle toho, co jsi psal, máte asi podobné :-). Je to úplně perfektní. Absolutně se mi nelíbí hubení chlapi, takové ty vypracované postavy z posilky mě přímo odpuzují. ...jo, a moje sestra má postavu jak modelka, ale na chlapy bez bříška je přímo alergická, jí se líbí i vyloženě otylí muži. Takže pokud se Ti to podaří shodit, bude to nejspíš Tvé přítelkyni chybět :-)

reagovat 13.1.2004 21:25 - Pet

Ahojky, já souhlasím, vyhublí chlapi, nééé !!! To aby se pak jedna bála na ně sáhnout, aby něco neprasklo! :o)) Neříkám vyloženě "sebou tahat batoh", ale mírný piváček to je ono !!

reagovat 14.1.2004 10:47 - Pavlína

Hubené mužské taky nemám ráda, ale spíš sportovní, resp.atletické typy. A vana k tomu určitě nepatří. Fuj (pardon) ale aby se příteli houpal pupek jako rosol a nebo mu přetékal přes kalhoty. To nééééé...

Danny, dle mého je nutné změnit životosprávu. Rozhodně omezit alkohol - ten jde pěkně "do bříška" (mám s tím své zkušenosti), občas vynechat "pořádnou " večeři a dát si něco lehčího a rozhodně nějaký ten pohyb. Myslím, že to jsou zásadní věci, ale samozřejmě by toho mohlo být víc.

Hodně štěstí.

P.

reagovat 15.1.2004 00:46 - Danny

Díky za komentáře, přemýšlel jsem a dnes pozdě večer jsem na to s přítelkyní nenápadně hodil řeč.
Jde mi totiž o to, že chci u ní mít stále respekt, nechci mít pocit, že když jsem přibral a "usadil se", že mně má jistého a nemusí se o ni snažit, dbát o sebe atd.
Řekla mi a věřím že upřímně, že nejde o nic jiného, než že se jí prostě na mužích bříško líbí. Neřeší proč, prostě se jí to líbí jako jiné dívce zase břicho ploché. Je to pro mne překvapivé, ale je to tak. A že prý mě měla ráda stejně štíhlejšího, ale takto se jí prý líbím víc. No vyznáte se v tom někdo :()
Čistě můj osobní pocit je, že je poslední dobou nějaká jemnější a víc stojí o vzájemný fyzický kontakt. Je opravdu možné, že ji to přitahuje? Připadá mi, že opravdu ano. Těžko se to popisuje, i když toto je anonymní fórum - přijde mi, že takto zakulacený ji přitahuju více.
A o nějakém hubnutí či omezování stravy či přísunu mého zamilovaného piva ani slovo.
Tedy samozřejmě nemám nějaký obrovský bachor, jen prostě vystouplé a měkké břicho. Určitě nevypadá nějak odpudivě jen je prostě větší. Uvažuju, že si ho zkrátka nechám... pokud bychom se rozešli či by změnila názor, shodit ho přece mohu vždy. Ale pořád nevím. Byl jsem zvyklý nestydět se v obtaženém tričku či v plavkách a nyní přece jen... vidět to celkem je :/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2004 13:50 - káčko

Narostlo mi bříško taky, ale za 4 měsíce porodím a bude pryč:-))Kyškyš:-))

reagovat 8.7.2004 13:59 - Alda

To není tak jisté,Káčko,někomu zůstane pěkný bachorek a zbavit se ho je pěkná fuška. :o)
Přeji ti hodně zdraví pro tebe i prcka a užij si to.

reagovat 5.4.2007 09:01 - marcy

http://www.obezita.cz/hubnuti/kalkulacka-kalorii/ - kliknete a ctete - me se tyto stranky libi

reagovat 21.9.2016 10:34 - !

Nežer tolik nebo prasneš!

reagovat 9.7.2018 16:19 - Samička s chlapem

No,můj kluk taky se začátkem soužitím přibral,a líbí se mi víc,než s pekácem buchet.Jak mu přetéká pres okraj kalhot....O,sexy.A a jak mu narostly i prsa.Ještě víc sexy!!!!.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *