Napouštění močového měchýře vodou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.7.2011 07:48 - Pavel

Když se sprchuji, tak si přepnu na masážní proud vody, přitisknu penis na sprchovou hlavici a napusím si měchýř vodou,co to jde. Velmi mě to vzrušuje.
Děláte to někdo také?

reagovat 11.7.2011 08:56 - Radek

Když se sprchuji, tak si...

Docela nebezpečné..myslím...i když Ti věřím, že vzrušivé.

Radek

reagovat 11.7.2011 09:19 - !

Take to bylo pro mne vzrusujici. Voda mi natekla, kde i nemela. Leceni antibiotiky, problem s prostatou atd.
Nepopiram, ze zkoumani bylo vzrusujici.

reagovat 11.7.2011 10:29 - jirka

Vy jste paka. Kupte si za dvacku cévku a můžete napouštět bez problémů. Cévku si můžete nechat zavedenou 24 hodin. A podle "chuti" upouštět nebo doplňovat. Do močáku se dá napustit až neskutečné množství vody.

reagovat 11.7.2011 10:37 - Radek

Vy jste paka. Kupte si za...

Jirko, rádi se dáme poučit..když napíšeš..i když nějaké maximální množství tu asi je..ne?

Napouštíš se "fýzákem" nebo sterilovanou vodou?

R.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.7.2015 21:50 - Bobeš

napouštět si močový měchýř vodou je obrovské riziko že si do moč.cest zavlečeme nějakou infekci a poškodíme ledviny zánětem.U zdravého člověka je jeho moč jako desinfekce.

reagovat 21.2.2017 20:42 - Jana

Vínem močák napouštíme už dlouho a psalo se tu také o medu. Zkoušel jste to někdo, znáte to?

reagovat 21.2.2017 21:04 - Z nettu by Provox


Napsal 17.listopadu 2013 (upraveno)
Nejsem si jistý, jak byste mohli to podaří se sprchovou hlavicí, ale tam jsou lékařské testy, které zahrnují vyplnění močového měchýře pomocí katétru, který byl v močové trubici (trubice mezi močového měchýře a útím moč. trubice) vložen. Bez dohledu zdravotnickým pracovníkem, mohlo by to být velmi nebezpečné. Ty by neměly být dělat to sami. Když provádí zdravotnickým pracovníkem, test je velmi kontrolované a obvykle zahrnuje pomalu naplnění močového měchýře sterilním fyziologickým roztokem, a profesionální správu test bude vědět, kdy se zastaví tak, že jsou v bezpečí. Neléčená voda z vodovodu z kohoutku není sterilní, takže se vám může dát infekce močových cest. Kromě toho se rychle tlačí voda do močové trubice mohl naplnit svůj močový měchýř natolik, že nemůže expandovat nic víc, a na tom místě, voda může zálohovat do ledviny přes močovodů (trubek, které jsou odvodňovány moči z ledviny do močového měchýře). To je velmi nebezpečné. Mohlo by dojít k trvalému poškození ledvin (až do a včetně selhání ledvin). Chápu, že jste si to užili tak daleko a jste naštěstí nevšiml žádné zdravotní problémy, které z něj vyplývají, ale i pro své zdraví, tak bych poradit, abyste najít bezpečnější a tradiční způsob, jak naplnit močový měchýř.EDIT: Nemohu najít žádné zdroje konkrétně o účincích nadměrného naplnění močového měchýře močovou trubicí, ale účinky mohou být podobné zadržením moči, které si můžete přečíst na Wikipedii zde: http: //en.wikipedia. org / wiki / Urinary_retention

Změněné 17.listopadu 2013 od Provox

reagovat 28.3.2017 14:55 - skala

Hrátky s "najmenšou dierkou", s močovou rúrou a močovým mechúrom robím už asi 35 rokov. Vyskúšal som už kadečo s nie jednou partnerkou...a mnohé aj sám na sebe. Mám skúsenosti s napúšťaním močového mechúra vodou, fyziologickým roztokom aj vzduchom. Na šťastie (moje aj mojich vtedajších partneriek) - ani v rokoch mojich hobby-urologických začiatkov ma nikdy nenapadlo napúšťať do mechúra sebe ani nikomu inému nič, okrem spomínaných troch médií. A po 35 rokoch takejto praxe nikomu ani neodporúčam nič iné do mechúra napúšťať. Žiadne víno, med ani nič, kde je úplne neisté, ako vnútorné prostredie mechúra na to zareaguje...čo z toho sa môže dokonca dostať z mechúra do obličiek...to by som naozaj neriešil, lebo tam potom môže ísť o život. A to nedramatizujem. Jano - med si dávaj do čaju - alebo si ho natri zvonka na kundičku, nech ti ho potom partner alebo partnerka olizuje...ale do mechúra rozhodne nie!
Jano, ja tiež viem z literatúry, že už v dávnych dobách napúšťali babám mechúry vínom, a tie to potom bohatým hosťom napúšťali takto priamo do pohárov alebo do úst. Treba si ale uvedomiť, že to vždy šlo o dievčatá slúžky-prostitútky, ktoré pre tých boháčov nemali žiadnu cenu, a ani trochu im nezáležalo na tom, či budú tie dievčatá mať nejaké zdravotné problémy, alebo koľko rokov sa dožijú...a ostatne, tak je to v prípade prostitútiek aj dnes... Takže to, čo tie dievčatá robia za peniaze a často vyslovene z donútenia, to prosím ťa nerob so sebou dobrovoľne. Vieš - už dosťať do mechúra med s teplotou 40 stupňov je ťažké, ale keď sa ti to podarí, v tej chvíli sa med ochladí na 36 stupňov...a ako sa ti podarí dostať ho von...a či sa ti to vôbec podarí...je otázne. A ak ti ten med upchá močovú rúru a ty sa nebudeš môcť vyčúčať...tak honem na pohotovvosť, alebo riskuješ, že ti praskne močový mechúr....a ty možno...kým príde pomoc, už nebudeš medzi živými.
Pre všetkých: ak ste ešte žiadne napúšťanie nikdy nerobili, tak to skúste buď fyziologickým roztokom (dostať ho kúpiť bežne v lekárni za pár korún) alebo aj teplou vodou z vodovodu (ideálne ešte dodatočne prefiltrovanou bežným domácim filtrom na pitnú vodu) s teplotou okolo 40-42 stupňov. Je to veľmi príjemné. Ale zasa - nepreháňať množstvo - max tak 500-600 ml...a neveriť kecom z internetu o napúšťaní dvoch litrov a podobným žvástom.

reagovat 9.1.2018 00:49 - Michal

mno moc to nedoporucuju ja sem si takhle fyzakem napouštěl pytel, pytel se da napustit i několika litry roztoku, jednou když sem si napustit 3,5 litru fyzaku tak sem si poskodil varlata, takze za me bych s tím moc neriskoval

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *