Napadeni pachatelem..

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2006 02:13 - Koblizek

Napadl me jeden clovek se svym kamaradem a zmlatili me.Byli opily.V tom neni problem-priznali to.Bohuzel mi pritom ztrhli zlaty retizek dost hodnotny arozbili zcela mobilni telefon.To ovsem popreli.Bylo mi receno ze mam tedy smulu ze bych to musela nejak dokazat.Ten retizek chapu ale mobil?..kdyz uz priznali rvacku je pravdepodobne a neni divne ze mi neco rozbili.Je to fakt mozne ze mam smulu?Diky za radu pokud "do toho" nekdo vidi..

reagovat 12.11.2006 19:09 - Pavel Obalil

Máš nejspíš smůlu, ten mobil ti rozdupali kvůli tomu, abys nemohla zavolat policajty. Máš teď špatnou zkušenost-tak se přidej k nám a pořiď si taky KRÁTKOU PALNOU. Potom bude mít totiž smůlu útočník. Začni chodit na střelnici, nauč se dobře střílet, bezpečnou manipulaci se zbraní, potom se nauč potřebné zákony a otázky ke zkoušce. A můžeš si na policii požádat o vydání zbrojního průkazu. Přihlásíš se ke zkoušce z odborné způsobilosti, dostaneš test, ten musíš udělat na určitý počet bodů-podle skupiny. Na ochranu zdraví a života je to skupina E a tam je to nejtvrdší-povoleny jsou snad jen dvě chyby, už je to dýl co jsem to dělal. Potom provádíš rozborku/sborku zbraně a nakonec střílíš na terč. Pokud úspěšně složíš zkoušky, zajdeš si k doktoru, který ti udělá běžné vyšetření (něco jako vstupní prohlídka do práce). Necháš si udělat výpis z rejstříku trestů. S tím, dvěma fotkami a 1000Kč kolkem pak jdeš na policii a cca do měsíce dostaneš ZBROJNÍ PRŮKAZ. Pokud si budeš kupovat zbraň (a to určitě ano), požádáš o NÁKUPNÍ POVOLENÍ na konkrétní vybranou zbraň (tzv. nákupku). S ním a zbrojákem pak půjdeš do prodejny a uděláš si radost vysněnou BOUCHAČKOU. Zbraň si pak do 5 dnů zaregistruješ na policii. A ÚTOČNÍCI BUDOU MÍT SMŮLU.

Pistoli už nosím 10 let, prakticky trvale a jednou už se mi hodila. Nějakej blbec nám tu pořád venčil pitbula-navolno a bez košíku. Prý pejsek nic nedělá. Že si tu hrajou děti, nezájem. Jednou jsem vylezl z paneláku a ten čokl běžel proti mně. Vytáhl jsem svého Glocka a poslal na něj dvě kulky. Majitel zavolal okamžitě policajty. Měl ale smůlu-uhrál jsem to na krajní nouzi.

Takže držím palce u zkoušek na zbroják-a tu pistoli si určitě kup!'

reagovat 12.11.2006 20:30 - No

A byli vubec potrestani? Museli zaplatit za trauma, bolest a mozna zraneni? Musel jsi pouzivat leky a ztratil nejaky den v praci? Jsi ted ve stresu? Jak vysvetlili rozbiti tveho mobilu? Kdy jsi ho naposledy pouzil? Mozna par minut pred napadem?

reagovat 12.11.2006 20:58 - Rozbalil

Obalile ty si skutečně nebezpečný debil.

Napřed se vnucuješ vlaky,pak bys likvidoval auta,mikrovlnky,kecáš do oteplování země a nyní vnucuješ lidem střelnou zbraň.Asi si nevidíš do huby,viď?Myslíš že každý má na to nosit pistoli,nabitou ostrými.Co budeš psát až ji vytáhne na tebe a ustřelí ti koule,pokud vůbec nějaké máš.'

reagovat 13.11.2006 00:18 - pampalini

Problém střelné zbraně je ten, že pokud ji vytáhneš, musíš vystřelit. Jinak vystřelí ten druhý. A hajzlík s neregistrovanou zbraní je ve výhodě.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2007 15:38 - Who?

.....koukam,ze ten Obalil je popularni jako serial na pokracovani!

reagovat 12.6.2007 20:00 - Pavel Obalil

Sledujte www.majorzeman.cz!

reagovat 30.4.2015 23:07 - Stodman

Pavel "Obalil" zemřel 17.2.2014. Nebyl v žádné léčebně, byl to mimořádně inteligentní a šikovný člověk. Bohužel se v našich končinách talent neodpouští, a tak to měl ve společnosti prostě těžké. Neměl zbraň a neublížil žádnému zvířeti. V dětství ho pokousal pes, tak k nim byl pouze poněkud rezervovaný, stejně jako k lidem, kteří mu ublížili. Odešel ve věku 38 let, tento víkend to bude rok, co jsem se to dozvěděl. Čest jeho památce!

reagovat 1.5.2015 05:29 - pepa

Zastávám názor, že útočník by neměl útok přežít. Nebo být tak poškozen, že by už další útok nemohl zopakovat. První případ by byl lepší. Je to tvrdé, ale je jistota, zebuz nikoho nenapadne. Měl by se zákon změnit.

reagovat 1.5.2015 15:18 - A jak zemřel

Pavel "Obalil"...

v tomto poměrně mladém věku?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *