Nalíčené nebo nenalíčené ženy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2009 15:27 - Sisi

Zajímalo by mě,zda se vám líbí přirozené ženy,nebo nalíčené.děkuji.

reagovat 6.3.2009 19:35 - Lojzík

Jak které a v jak kterém věku. Je to individuální. Co se týče mojí starý, tak ráno, když vstává dříve než já, tak dělám že ještě spím, a počkám až si namaluje obličej na ksicht, abych jí vůbec poznal. Když vstávám dřív já, tak vypadnu fachy, a je to. Večer, když si chci vrznout, tak zhasnu, a je to. A co si budeme povídat, pánové, po tmě je buď vlhká a nebo suchá. Toť vše. Když k tomu ještě vaří a uklízí, tak co víc doma chtít, že.

reagovat 6.3.2009 21:22 - Lojzík

Jseš vůl fakt!! tebe mít doma, tak ti sbalím kufry a nazdar...

reagovat 6.3.2009 21:48 - Michal

Mě se mnohem víc líbí přirozeně hezká nenamalovaná dívka než dokonale nalíčená (stíny, řasy, atp.). Výrazné líčení mi přijde příliš umělé, jako "maska" a vyvolává ve mě spíš negativní než pozitivní pocity.

reagovat 6.3.2009 22:50 - lili

Odjakživa se ženy líčily, patří to k nim a upravené, nalíčené jsou kočky.Ty nenalíčené jsou šedé myši, takové neupravené puťky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2009 01:14 - Dan

Odjakživa jedině nenalíčené! Kdykoli se mi nějaká dívka už na první pohled mimořádně líbila, všiml jsem si na druhý pohled, že vlastně není vůbec namalovaná; to platilo vždy bez výjimky. Když se některá žena, kterou už znám "vylepší", je to snad zajímavé zpestření pro jeden den, ale celkový dojem jde zákonitě dolů.

reagovat 29.9.2009 16:11 -

Hlavně když nejste zmalovaný jak plakát na šibřinky a nebo jako staré štětky!!!

reagovat 9.6.2010 21:48 - Lenka - lenkasaa.blog.cz

Nevím co z toho jestli nalíčená či ne. Pokud je někdo od přírody krásný tak se nemusí líčit vůbec že a má vystaráno. Pokud přeci jen nějaká ta nedokonalost na obličeji je tak rozumně se nalíčit podle mě neuškodí.
Ale nalíčený celý oranžový ksicht tedy také 2x nemusim vidět, je to nepřirozené a hlavně to není ani moc hezké takže fakt ta míra tam musí být.

reagovat 9.6.2010 21:54 - Linda

No, ono jde spíš o to, jestli vůbec muži poznají přirozeně nalíčenou a nenalíčenou ženu ;D Ono se vám totiž může zdá, že slečna nalíčená není, ale přitom je nalíčená nenápadně přirozeně ;)

reagovat 9.6.2010 22:08 - Darinka

opravdu štěstí, že nemám doma Lojzíka. Chudák jeho žena. Domácí služka a ještě chlapa, který k ní má takový vztah, že s ní sexuje potmě a shazuje ji. jakpak vypadá Lojzík ? Aby to nebyl plešoun s pivním mozolem.
Manželovi vůbec nevadí, že se maluju každý den. Ne moc, trochu. Lesk na rty, nepatrně zdravíčka, v létě, když jsem opálená, pak ne, stačí opálená pleť, Malinko pudru na nos, když se leskne, řasy zvýrazňuju a stejně tak obočí a jemnou linku na víčka. Celkově to nepůsobí vůbec zmalovaně, jde o nepatrné zvýraznění.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *