Nákupy v asijských shopech

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2013 14:19 - Lucka P.

Chtěla bych vědět váš názor a zkušenosti na nakupování na Aliexpressu . Na facebooku je zpousta skupinek, kteří jen zprostředkují nákup a připočtou si i několi set korun a v podstatě za nic neručí. Proto bych si chtěla objednat věci sama.

reagovat 16.3.2013 18:48 - Alena

Objednávali jsme v rodině už několikrát,zboží přišlo v pořádku. Je to podobné jako u Aukra.

reagovat 16.3.2013 19:22 - ...

Já mám dobrou zkušenost s Dealextreme, poštovné zdarma. Akorát teď je problém s celním limitem, který je neskutečně nízký.

reagovat 17.3.2013 06:54 - Honza

By mě zajímalo, jak to je když si objednám přes skupinku třeba tepláky adidas , jasně, že to není originál, ale oni ti to nechají poslat na tvou adresu, a co když to jako padělek zadrží celníci,mám problém asi já, co? No tak si to rovnou mohu sám objednat http://www.aliexpress.com/item/FRSHIPPING-1set-Mix-Men-s-Women-s-tracksuits-jackets-track-sport-suits-High-Quality-Clothing/704772466.html

reagovat 18.3.2013 08:57 - Zdena

Od jisté doby si objednávám sama z Aliexpresu, protože ty zprostředkovatelky začínají být pěkně nenasytné, přirazí si klidně skoro jednou tolik.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2013 08:57 - Zdena

Od jisté doby si objednávám sama z Aliexpresu, protože ty zprostředkovatelky začínají být pěkně nenasytné, přirazí si klidně skoro jednou tolik.

reagovat 5.5.2013 14:24 - Novák

Dobrý den, nejlepší je si objednat sama. Taky jsme něco objednali, ale mohu potvrdit - Puma,Adidas,Nike hlavně oblečení pro děti - vše jsou padělky, teď se to docela rozběhlo v objednávaní na facebooku ale jsme zvědavý, jestli toto zboží nebude zdrav. závadné.

reagovat 10.7.2013 19:06 - Alena

taky si nakupuju na Aliexpressu sama, protože i některých e-shopech neručí vůbec za nic a mají to i v obchodních podmínkách a zaplatit třeba jednou tolik se mi tedy nechce.
Pokud je to balíkovka, existují na FB i skupinky, ve kterých se objednává společně a bez navýšení.

reagovat 31.3.2017 13:33 - aliexpress

Ja nakupuju na http://ali.pub/8hgre
Po registraci si vyberes zbozi a zaplatis kartou. Musis mit kartu pro platbu na internetu. Nasledne prijde mejlik, ze se platba overuje. Trva to tak 24 hodin. Potom uz se objednavka zpracovava a dodavatel ma na to okolo peti dnu zasilku poslat. Potom uz Jen cekas na balik. Pokud nedorazi v urcenem case, obvykle 15 az 60 dnu(me chodi do mesice) otevre se spor a penize vrati. Tam je dobre, ze penize nejdou prodavajicimu, ale na Aliexpres a po potvrzeni dosleho zbozi, mu to az posilaji.

reagovat 31.3.2017 16:13 - :-(

Mně se bohužel už mnohokrát stalo, že zboží nedorazilo, nebo darazila jen část (když jsem třeba objednávala více kusů, místo 5 dali třeba jen 2 atd.). Dovolání žádné, peníze v pr-eli a nějaké negativní hodnocení je prodávajícím úplně jedno, založí nový účet a jede dál. Ani dobrá hodnocení nic neznamenají, dokonce se mi stalo, že obchod měl dobrá hodnocení, 2x jsem objednala a vše v pořádku, po 3. ale nic nedorazilo a obchodník nekomunikuje. Takže zkušenosti jsou dobré i špatné, navíc ten nízký celní limit...na poplatcích jsem začala platit víc, jak za celé zboží, takže už neobjednávám.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *