Nakupujete...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2004 12:13 - lkdsjfld

Zajímalo by mě, jestli nakupujete u rákosníků, číňanů, pingpongů, vietmaců nebo jak všelijak se jim říká.
Každý tvrdí, že ne, ale taky každý od nich něco má :o)

Já si si tam většinou nakupuju džíny.

reagovat 29.9.2004 12:19 - J.

Klidně tam nakupuju. Kalhoty a trika. Vše, kromě bot a prádla. Řekla bych, že kvalita se docela zvýšila, sice i ceny, ale pořád jsou nižší než ve značkových buticích.

reagovat 29.9.2004 12:25 - ni-ka

Jasně, na nic jiného si nevydělám. Nakupuju tam džíny a jsem s nimi spokojená, nakupuju trička a jsem spokojená taky. Ale poznám to na ostatních, že mají oblečení od nich, dokonce vím , i kolik to stálo a kde to mají. Čekám na podzim na výprodeje, kdy mají kalhoty třeba za tři stovky, pokud jsou spíš klasické, tak se dají nosit a když je vyprodají , tak už je na ulici moc nevidíte. Jo a kupuju tam prádlo, je celkem hezké, já mám malou velikost, takže si celkem vyberu. Co nekupuju jsou plavky,mají vyztužený košíčky a mně to nesedí, ale známá měla u moře černobílý plavky od Vietnamců a vypadaly docela luxusně a moc jí slušely.Až budou mít v obchodech levnější hadry, tak si je tam koupím, nejsem cvok, abych za podobné věci dávala teď třikrát tolik ,moje kapsa na to nestačí. Jo a s kvalitou problém není, než se ty vietnamský věci zničí, už se dávno nosí něco jiného..

reagovat 29.9.2004 12:42 - Iveta

Kupuju, včetně obuvi. Raději si koupím boty za dvě stovky s tím, že budu mít každé dva tři měsíce nový, než boty za dva tisíce, které ani tak víc jak dvě sezóny nevydrží (ani "technicky", tím méně "morálně"). Samozřejmě jedná se o běžné oblečení, nikoliv o reprezentativní.

reagovat 29.9.2004 12:54 - Petra

I já tam nakupuji,mají stejné věci jak v buticích,akorát někteří si myslí že když to koupí v butiku tak je to něco jiného.Jsou na omylu,mám kamarádku,která má butik a chodí nakupovat do velkoskladu větnamců.Tak proč neušetřit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2009 18:22 -

Oblečení od Vietnamců je už dražší,ale pořád levnější jak v buticích.Hlavně pro děti se tam vyplatí nakupovat.

reagovat 20.3.2009 18:54 - abcdkočkapřede

Taky nakupuju u Karatistů, ale jen oblečení (kromě ponožek). Určitě ne boty,hračky,parfemy,prostě nic jinýho!

reagovat 20.3.2009 21:59 -

A nenakupujte u vietnamcu kosmetiku,je skodliva!

reagovat 22.3.2010 13:54 - Monča..

Klidně tam nakupuju. Kalhoty...

scháním levné plavky a nevím jestly je dobré koupit je u větnamců..nebo značkové???

reagovat 27.2.2018 15:15 - Kamila

Ahoj. Já u Vietnamců nakupuji ráda a rozhodně se za to nestydím. Jak píšete, asi bych si tam nekoupila třeba spodní prádlo, nebo boty, ale trička, kalhoty atd se u nich dají sehnat hezké a překvapivě i kvalitní. A když zrovna nenakupuji u Vietnamců, tak ráda nakupuji třeba v sekáčích. Třeba tenhle je moc super: https://www.onlinesekac.cz/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *