Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2002 22:41 - Ludva

Když jsem měl v době zhruba před třiceti lety asi 10 let, poprve v životě jsem uviděl v koupelně nahou dospělou ženu, která stála ke mně otočena zadkem. Její nahé půlky mně tehdy připadaly jakoby byly hrozně veliké, celý její nahý zadek mi připadal doslova obrovský, překvapilo mě, že je mnohem větší než byl tehdy můj vlastní zadek. Přitom ta žena měla docela normální proporce, byla celkem štíhlá a když byla oblečená, tak mi její zadek nijak mimořádně veliký nepřipadal. Má někdo také ze svého dětství podobnou zkušenost? Je obvyklé, že nahý zadek dospělé ženy je z pohledu malého chlapce obrovský, když ho ten chlapec vidí poprve v životě?

reagovat 4.6.2002 00:09 - Jiří M.

Dodnes se mí líbí ženy s velkými půlkami a dokonce lituji, že těžko existuje žena, která by měla půlky tak veliké, jaké se mi jevily z pohledu školáka, když jsem jednou dospělou ženu viděl na odpočívadle u dálnice vykonávat potřebu. Šel jsem se vyčurat a v tom jsem uviděl asi 30letou ženu čapět ve křoví a vykonávat potřebu. Viděl jsem její nahá stehna a veliké nahaté půlky. Předtím jsem tak velkou nahou prdel nikdy neviděl a tak jsem si ten pohled dlouho pamatoval. Nebyla to žádná boubelka, poměrně byla štíhlá, mohla vážit max. 70 kg, ale prdel měla samozřejmě o hodně větší než jakou jsem měl tehdy v 11 letech já a tak se mi ta její prdel zdála být hodně velikánská.

reagovat 4.6.2002 07:10 - Alexandr

Chlapci, vaše problémy bych chtěl mít.

reagovat 4.7.2002 00:49 - Alena

Někde jsem četla, že malý chlapec může utrpět psychický šok, když například ve svých 8 letech poprve v životě uvidí nahé hýždě dospělé ženy. Důvodem jsou nesrovnatelně větší rozměry hýždí dospělé ženy a protože si takový chlapec nedovede představit, jak vypadají nahé hýždě dospělé ženy ve skutečnoti, je tím pohledem šokován. Obvykle ho překvapí skutečnost, že dospělá žena má hýždě mnohem větší než jaké má on sám nebo jeho vrstevníci. Chlapec, který dosud viděl jen malé zadečky svých spolužáků, je obvykle z velkých hýždí dospělé ženy v šoku a na první pohled mu připadají, jao by byly vyloženě obrovité.

reagovat 4.7.2002 06:46 - Jan

Blbost, to by musel žít do osmi let v izolaci. Mám syna 7 let starého a v žádném případě takové problémy vůbec nemá a neměl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2018 05:06 - Jirovec

Vzpomene si někdo na zážitek z dětství, kdy poprve uviděl nahý zadek dospělé ženy a připadal mu hodně veliký?

reagovat 10.7.2018 19:11 - jjjjj

Já si vzpomenu..... Když mi bylo asi deset let, byli jsme s mamkou na procházce v polích a mamce se chtělo čurat a nikde okolo nebylo křoví ani nic jiného, kde se schovat. Mamka to asi nemohla vydržet a tak si normálně přede mnou sundala kalhoty a vyčurala se. Její nahý zadek mi tehdy jako dítěti připadal obrovský, přestože mamka byla štíhlá ženská. Do té doby jsem nikdy nahou dospělou ženu neviděl a překvapilo mne že mamka má tak velký zadek. V kalhotech to tak velké nevypadalo.

reagovat 10.7.2018 19:14 - A proč ty ženské mají tak velké prdele ?

Někde jsem četla, že malý...

Mé přítelkyni je 16 a má hezký malý zadeček...

reagovat 10.7.2018 19:56 - Alan

No krásné, malá prdélka se mi taky líbí. Malá prdélka=úzká a těsná štěrbinka. Tohle miluji

reagovat 10.7.2018 20:50 - jjjjj

Mé přítelkyni je 16 a má...

No, ale určitě má 16letá holka větší zadek než běžný desetiletý kluk.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *