Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2002 22:41 - Ludva

Když jsem měl v době zhruba před třiceti lety asi 10 let, poprve v životě jsem uviděl v koupelně nahou dospělou ženu, která stála ke mně otočena zadkem. Její nahé půlky mně tehdy připadaly jakoby byly hrozně veliké, celý její nahý zadek mi připadal doslova obrovský, překvapilo mě, že je mnohem větší než byl tehdy můj vlastní zadek. Přitom ta žena měla docela normální proporce, byla celkem štíhlá a když byla oblečená, tak mi její zadek nijak mimořádně veliký nepřipadal. Má někdo také ze svého dětství podobnou zkušenost? Je obvyklé, že nahý zadek dospělé ženy je z pohledu malého chlapce obrovský, když ho ten chlapec vidí poprve v životě?

reagovat 4.6.2002 00:09 - Jiří M.

Dodnes se mí líbí ženy s velkými půlkami a dokonce lituji, že těžko existuje žena, která by měla půlky tak veliké, jaké se mi jevily z pohledu školáka, když jsem jednou dospělou ženu viděl na odpočívadle u dálnice vykonávat potřebu. Šel jsem se vyčurat a v tom jsem uviděl asi 30letou ženu čapět ve křoví a vykonávat potřebu. Viděl jsem její nahá stehna a veliké nahaté půlky. Předtím jsem tak velkou nahou prdel nikdy neviděl a tak jsem si ten pohled dlouho pamatoval. Nebyla to žádná boubelka, poměrně byla štíhlá, mohla vážit max. 70 kg, ale prdel měla samozřejmě o hodně větší než jakou jsem měl tehdy v 11 letech já a tak se mi ta její prdel zdála být hodně velikánská.

reagovat 4.6.2002 07:10 - Alexandr

Chlapci, vaše problémy bych chtěl mít.

reagovat 4.7.2002 00:49 - Alena

Někde jsem četla, že malý chlapec může utrpět psychický šok, když například ve svých 8 letech poprve v životě uvidí nahé hýždě dospělé ženy. Důvodem jsou nesrovnatelně větší rozměry hýždí dospělé ženy a protože si takový chlapec nedovede představit, jak vypadají nahé hýždě dospělé ženy ve skutečnoti, je tím pohledem šokován. Obvykle ho překvapí skutečnost, že dospělá žena má hýždě mnohem větší než jaké má on sám nebo jeho vrstevníci. Chlapec, který dosud viděl jen malé zadečky svých spolužáků, je obvykle z velkých hýždí dospělé ženy v šoku a na první pohled mu připadají, jao by byly vyloženě obrovité.

reagovat 4.7.2002 06:46 - Jan

Blbost, to by musel žít do osmi let v izolaci. Mám syna 7 let starého a v žádném případě takové problémy vůbec nemá a neměl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2017 14:21 - host

Většina psaní tady jsou výmysly a báchorky. Dnes většina dětí nahé rodiče vidí, v přírodě u vody se rodiče před dětma, co jim je třeba 7 nebo i 12 převlíknou, opačný pohlaví se neřeší.

Úplně malý dítě to nebere sexuálně. Na ženě nevidí nic, zepředu dřív leda chlupy, vzadu zadek, jenže jeho velikost vidí stejně i když je dotyčná v plavkách, i nejcudnější mají svou míru vykrojení, výjimečně s nohavičkou. Jako kluka mě spíš šokovalo, když jsem viděl dospělý penis. To mě zajímalo víc, pán v nemocnici čůral vedle, koukl jsem se na jeho pindík, co mi připadal obrovský. Ženské zadky nebo černé klíny ve sprchách, to mě jako malého vůbec nezajímalo.

reagovat 11.8.2017 15:48 - Host1

To bych netvrdil. Heterosexulního kluka už třeba v 5 letech zajímá nahá žena a chtějí jí vidět. Ne ani tak matka nebo sestra, ale cizí jo.

reagovat 12.8.2017 06:18 - H

Většina psaní tady jsou...

Jak vedle tebe v nemocnici čural ten pán, tak o kolik ho měl většího než ty, když ti připadal tak obrovský?

reagovat 12.8.2017 21:00 - nsat

To bych netvrdil....

Je to pravda, mohu to potvrdit. I já jsem byl v šesti letech velice zvědavý jak vypadá nahá dospělá žena a bylo mi jedno, zda je to mamka, teta nebo cizí. Když jsem jednou uviděl nahou matku mého spolužáka, když jsem byl u nich na návštěvě a hráli jsme si na chodbě před koupelnou a ona se šla nahá koupat, byl jsem velice udiven a překvapen tím vším, co jsem viděl. Velkými prsy, jejím chlupatým kožichem mezi nohama a nejvíc těmi velikými půlkami jejího nahého zadku, které se jí při chůzi střídavě houpaly jak dva naducané polštáře... Ona tak nahá běžně doma chodila před dětmi, zatímco u nás doma byla nahota tabu.

reagovat 14.8.2017 13:52 - jin

Jednou mamce doma při chůzi spadly dolů tepláky, ve kterých se přetrhla guma a protože pod nimi neměla nic, tak jsem na okamžik než si je opět natáhla uviděl její nahé půlky zadku. Před tím jsem nahý zadek dospělého člověka nikdy nezahlédl a v mých osmi letech mne docela překvapilo jak je dospělý zadek veliký. Pod kalhotama mi její zadek nepřipadal, že by mohl být tak obrovský jako když byl nahý.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *