Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2002 22:41 - Ludva

Když jsem měl v době zhruba před třiceti lety asi 10 let, poprve v životě jsem uviděl v koupelně nahou dospělou ženu, která stála ke mně otočena zadkem. Její nahé půlky mně tehdy připadaly jakoby byly hrozně veliké, celý její nahý zadek mi připadal doslova obrovský, překvapilo mě, že je mnohem větší než byl tehdy můj vlastní zadek. Přitom ta žena měla docela normální proporce, byla celkem štíhlá a když byla oblečená, tak mi její zadek nijak mimořádně veliký nepřipadal. Má někdo také ze svého dětství podobnou zkušenost? Je obvyklé, že nahý zadek dospělé ženy je z pohledu malého chlapce obrovský, když ho ten chlapec vidí poprve v životě?

reagovat 4.6.2002 00:09 - Jiří M.

Dodnes se mí líbí ženy s velkými půlkami a dokonce lituji, že těžko existuje žena, která by měla půlky tak veliké, jaké se mi jevily z pohledu školáka, když jsem jednou dospělou ženu viděl na odpočívadle u dálnice vykonávat potřebu. Šel jsem se vyčurat a v tom jsem uviděl asi 30letou ženu čapět ve křoví a vykonávat potřebu. Viděl jsem její nahá stehna a veliké nahaté půlky. Předtím jsem tak velkou nahou prdel nikdy neviděl a tak jsem si ten pohled dlouho pamatoval. Nebyla to žádná boubelka, poměrně byla štíhlá, mohla vážit max. 70 kg, ale prdel měla samozřejmě o hodně větší než jakou jsem měl tehdy v 11 letech já a tak se mi ta její prdel zdála být hodně velikánská.

reagovat 4.6.2002 07:10 - Alexandr

Chlapci, vaše problémy bych chtěl mít.

reagovat 4.7.2002 00:49 - Alena

Někde jsem četla, že malý chlapec může utrpět psychický šok, když například ve svých 8 letech poprve v životě uvidí nahé hýždě dospělé ženy. Důvodem jsou nesrovnatelně větší rozměry hýždí dospělé ženy a protože si takový chlapec nedovede představit, jak vypadají nahé hýždě dospělé ženy ve skutečnoti, je tím pohledem šokován. Obvykle ho překvapí skutečnost, že dospělá žena má hýždě mnohem větší než jaké má on sám nebo jeho vrstevníci. Chlapec, který dosud viděl jen malé zadečky svých spolužáků, je obvykle z velkých hýždí dospělé ženy v šoku a na první pohled mu připadají, jao by byly vyloženě obrovité.

reagovat 4.7.2002 06:46 - Jan

Blbost, to by musel žít do osmi let v izolaci. Mám syna 7 let starého a v žádném případě takové problémy vůbec nemá a neměl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2017 20:29 - J.

Tak v 60. letech jsem jako...

Zdenku, kolik jsi měl tehdy let a jak z tvého dětského pohledu vypadal nahý zadek tety?

reagovat 21.9.2017 01:53 - Zdeněk

Zdenku, kolik jsi měl tehdy...

Tak mohlo mě být tak 7 let. Chodil jsem do první třídy, takže asi tak. Byl jsem u babičky na prázdninách. Tetin zadek byl obrovská naducaná mičuda, několik nocí jsem z toho nemohl spát. Ještě víc na mě zapůsobily ty zadky holek, co přede mnou dostaly nasekáno na holou.

reagovat 21.9.2017 03:26 - Jana

Prosím vás pánové, to už snad stačí. Vězte, že každá žena má nějaký holý zadek. Pokud na to máte, tak snad není problém nějakou požádat, ať vám holý zadek ukáže. Pokud máte ještě na víc, můžete si i plácnout.

reagovat 21.9.2017 18:12 - Jožánek

Otcova manželka uklízela okolo stolu, zafoukal vítr a zvedl jí letní šaty pod nimi nic neměla. To jsem viděl ženu tak poprvé.
Učila mě být nahý při cvičení abych se nepotil do oblečení. Sama měla na terase veslovací trenažér a veslovala nahá, hned po cvičení se na zahradě osprchovala. Jednou přišla na návštěvu její kamarádka, korpulentní dáma. Jednodílné plavky měla do zadku zařízlé jako tanga a při chůzi se jí zadek přeléval jak vlnobití. Vpředu jí z plavek lezlo drsné houští. Zřejmě si je neoblékla několik let a měla plavky hodně malé. Porovnával jsem jí s tetou sportovní postavy a vyholeným pohlavím a každá byla úplně jiná.

reagovat 6.11.2017 18:20 - Jirkus

Vybavil se k v paměti jeden zážitek. Mamka šla přes kuchyň do koupelny a měla na sobě jen ručník, pod ním byla nahá. Ještě než se za ní dveře koupelny zavřely, ručník jí spadl na zem a já jsem viděl ve dveřích koupelny záblesk jejího nahého zadku. Ty dvě nahé půlky byly pro mne jako pro osmiletého kluka opravdu hodně veliké až obrovské a dost mne ta jejich velikost překvapila. Bylo to poprve v životě, když jsem uviděl doopravdický nahý dospělý zadek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *