Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2002 22:41 - Ludva

Když jsem měl v době zhruba před třiceti lety asi 10 let, poprve v životě jsem uviděl v koupelně nahou dospělou ženu, která stála ke mně otočena zadkem. Její nahé půlky mně tehdy připadaly jakoby byly hrozně veliké, celý její nahý zadek mi připadal doslova obrovský, překvapilo mě, že je mnohem větší než byl tehdy můj vlastní zadek. Přitom ta žena měla docela normální proporce, byla celkem štíhlá a když byla oblečená, tak mi její zadek nijak mimořádně veliký nepřipadal. Má někdo také ze svého dětství podobnou zkušenost? Je obvyklé, že nahý zadek dospělé ženy je z pohledu malého chlapce obrovský, když ho ten chlapec vidí poprve v životě?

reagovat 4.6.2002 00:09 - Jiří M.

Dodnes se mí líbí ženy s velkými půlkami a dokonce lituji, že těžko existuje žena, která by měla půlky tak veliké, jaké se mi jevily z pohledu školáka, když jsem jednou dospělou ženu viděl na odpočívadle u dálnice vykonávat potřebu. Šel jsem se vyčurat a v tom jsem uviděl asi 30letou ženu čapět ve křoví a vykonávat potřebu. Viděl jsem její nahá stehna a veliké nahaté půlky. Předtím jsem tak velkou nahou prdel nikdy neviděl a tak jsem si ten pohled dlouho pamatoval. Nebyla to žádná boubelka, poměrně byla štíhlá, mohla vážit max. 70 kg, ale prdel měla samozřejmě o hodně větší než jakou jsem měl tehdy v 11 letech já a tak se mi ta její prdel zdála být hodně velikánská.

reagovat 4.6.2002 07:10 - Alexandr

Chlapci, vaše problémy bych chtěl mít.

reagovat 4.7.2002 00:49 - Alena

Někde jsem četla, že malý chlapec může utrpět psychický šok, když například ve svých 8 letech poprve v životě uvidí nahé hýždě dospělé ženy. Důvodem jsou nesrovnatelně větší rozměry hýždí dospělé ženy a protože si takový chlapec nedovede představit, jak vypadají nahé hýždě dospělé ženy ve skutečnoti, je tím pohledem šokován. Obvykle ho překvapí skutečnost, že dospělá žena má hýždě mnohem větší než jaké má on sám nebo jeho vrstevníci. Chlapec, který dosud viděl jen malé zadečky svých spolužáků, je obvykle z velkých hýždí dospělé ženy v šoku a na první pohled mu připadají, jao by byly vyloženě obrovité.

reagovat 4.7.2002 06:46 - Jan

Blbost, to by musel žít do osmi let v izolaci. Mám syna 7 let starého a v žádném případě takové problémy vůbec nemá a neměl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2018 11:26 - richan

Jak to přesně víš,kolik...

Jak jsme chodili do plavání do městských lázní, tak ve vstupním vestibulu byla taková ta velká váha s velkým cíferníkem a naše učitelky (chodily s námi vždy dvě), se na ní skoro pokaždé vážily. Pamatuji si, že ta, která s námi byla v šatně, vždycky vážila něco přes 70 kilo, jednou sedmdesát dva, jindy sedmdesát čtyři atd... Ta druhá vážila něco okolo 65 kilo.

reagovat 17.2.2018 11:39 - kulis

Jak jsme chodili do plavání...

A jak by jsi ten její nahý zadek v šatně popsal? Jak vypadal? Byl jsi hodně překvapený?

reagovat 17.2.2018 11:51 - richan

Jak bych ti to popsal? Z dnešního mého pohledu byl asi normální zadek dospělé ženy, ale tehdy byli děti jinak vychovávány. Nahého dospělého člověka nebylo možné vidět ani na fotce... Takže viděl jsem dvě veliké půlky dospělé nahé prdele a ty byly z mého pohledu malého dítěte doslova obrovské. Při převlékání jsem viděl nahé zadky spolužáků a ti je měli stejně velké jak já. Prdel učitelky byla ve srovnání s ními několikanásobně větší a je jasné, že jsem hleděl jak puk, protože jsem viděl poprve v životě, že nahý zadek dospělé ženy je ve skutečnosti tak veliký..

reagovat 19.2.2018 10:04 - jjjjoska

Jak bych ti to popsal? Z...

To musel být hezký pohled pro takového klučinu... :-)

reagovat 19.2.2018 11:11 - Farář

Prdel je jáma ďáblova! Střez se jí a chvěj se v bázni před hospodinem hříšníku, jinak propadneš pekulu!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *