Nahý při vyšetření ???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2006 22:11 - Petr

Četl jsem diskusi na téma zbytečné svlékání pacientů. Nestačil jsem se divit, že někteří lékaři vyšetřují pacienty úplně nahé. Mě se to naštěstí nikdy nestalo a nevím, jestli je pravda, co tu někteří píšou, nebo to jsou výmysly těch, které téma lékařských vyšetření vzrušuje. Já jsem například při preventivních prohlídkách byl svlečen pouze do spodního prádla, a když mi chtěla doktorka vyšetřit pohlavní orgány, měl jsem slipy stažené jen na chvilku po dobu vyšetření. Jaký máte na to názor vy? Vy jste museli být při vyšetření nazí?

reagovat 18.3.2006 12:40 - Pavel

Tak úplně nahej jsem nemusel být ani u odvodu. Ani na školních prohlídkách, ani později na vstupních prohlídkách do práce. Vždy jen podle potřeby, tedy když doktorka poslouchala srdce a měřila tlak, tak do půl těla. Při úplné prohlídce do slipů. Nepřijde mi normální se svlékat u doktora donaha.

reagovat 21.10.2006 22:53 - David

Přesně tak, já osobně bych takovou prohlídku odmítl ;-)

reagovat 12.11.2006 16:44 - roman

Já mám taky stím své zkušenosti. Byl jsem na ultrazvuku ohledně vašetření na tříselnou kýlu. Musel jsem ležet nahý na takovém pojízdném lehátku před mladou doktorkou a sestrou asi20 minut. Sestra mě dokonce vyholovala před operací.

reagovat 12.11.2006 17:51 - Radek

Je par druhu vysetreni, kdyz ma byt pacient uplne nahej, ale tech je malo. Pri preventivnich prohlidkach jsem v trenyrkach, ktery si jen na chvilku stahnu, kdyz mne lekarka ohmatava koule a prohlizi penis. Mozna ze starsi pacienti nemusi delat ani to, protoze u tech uz je riziko rakoviny varlat maly.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2018 18:26 - Miro

Pochodil som za svoj život už veľa lekárov. Teraz mám 44 rokov a zažil som si rôzny prístup. Keď som mal asi 20 bol som na vyšetrení na urológii s bolestivým semenikom. Po príchode do ambulancie som sa musel do pol pása vyzliecť a doktor ma vyšetroval najskôr v stoji potom na lehátku. Nič by na tom vyšetrení nebolo zlé, ale vyšetroval ma pred sestrou a medičkou a mladými sestričkami ktoré tam boli na praxi. A všetko im dopodrobna vysvetľoval. Ďalší zážitok som mal okolo 30tky keď som išiel na operáciu so šľachou na preste ruky. Dostal som Andela a bolo mi sestričkou povedané že sa mám vyzliecť úplne do naha. Keď som si obliekol Andela zistili som že mi je malý ale to už ma bral na operačku nejaký sanitárna. Keď som si ľahol na operačný stôl tak spodk sa mi celý obnažila.Ked potom prišiel doktor ktorý ma operoval opýtal sa sestričky s úsmevom či už menšieho Andela nenašla a tak som tam ležal asi hodinu. Pred doktorom sanitarom a dvoma sestrami. Pred rokom som mal problém s močením. Pri každom vyšetrení a odbere doktorovi asistovala sestra. Keď som potom išiel na rentgen močovej trubice musel som sa vyzliecť úplne do naha. Do močovej trubice mi potom zaviedli kontaktnú látku, ktorú mi dával urológ. V tom ho zavolala sestra že má súrny telefón z operačky a ja som tam tak ležal cca 30 min. nahý a obsluha rentgenu dve mladé ženy na mňa pozerali cez okno z druhej miestnosti. Keď sa vrátil doktor ten sa mi potom ospravedlnil.

reagovat 13.6.2018 20:20 - Jasně

Pochodil som za svoj život...

Ty pančúško.

reagovat 13.6.2018 21:19 - pavol

kéž by se mi stalo polovina toho co tobě :-(

reagovat 14.6.2018 08:15 - helan

Je jasný,že na urologii se musí kluk vysvléknout.Jak by asi urolog prohlížel ptáka přes spoďáry?Jako kdyby měly holky na gyndě kalhotky.Ostatně já chodím k uroložce,při vyšetření prostaty nemá ruku jak medvěd.A i přetahování předkožky je od ženy lepší.A že na mně při vyšetření kouká doktorka i sestřička?No a co.Oni doktoři takových ptáků i piček za den vidí spoustu,tak to tak neberou.

reagovat 16.6.2018 17:42 - Jakub

A vzdyt vo nic nejde.Jakokluk jsem si hral s holkama na doktory,prohlizel jsem je,pak zad voni mne.Chteli,abych jsko dostal,tsk jsem dostal,prohlidly mnne,celkem se mi to @ibilo.Rady mi strkaly stebla do zadnice,ze mi jako merej teplotu.Odyz mi pak msma teplotuskutecne merila nechal jsem je koukat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *