Nahý při vyšetření ???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2006 22:11 - Petr

Četl jsem diskusi na téma zbytečné svlékání pacientů. Nestačil jsem se divit, že někteří lékaři vyšetřují pacienty úplně nahé. Mě se to naštěstí nikdy nestalo a nevím, jestli je pravda, co tu někteří píšou, nebo to jsou výmysly těch, které téma lékařských vyšetření vzrušuje. Já jsem například při preventivních prohlídkách byl svlečen pouze do spodního prádla, a když mi chtěla doktorka vyšetřit pohlavní orgány, měl jsem slipy stažené jen na chvilku po dobu vyšetření. Jaký máte na to názor vy? Vy jste museli být při vyšetření nazí?

reagovat 18.3.2006 12:40 - Pavel

Tak úplně nahej jsem nemusel být ani u odvodu. Ani na školních prohlídkách, ani později na vstupních prohlídkách do práce. Vždy jen podle potřeby, tedy když doktorka poslouchala srdce a měřila tlak, tak do půl těla. Při úplné prohlídce do slipů. Nepřijde mi normální se svlékat u doktora donaha.

reagovat 21.10.2006 22:53 - David

Přesně tak, já osobně bych takovou prohlídku odmítl ;-)

reagovat 12.11.2006 16:44 - roman

Já mám taky stím své zkušenosti. Byl jsem na ultrazvuku ohledně vašetření na tříselnou kýlu. Musel jsem ležet nahý na takovém pojízdném lehátku před mladou doktorkou a sestrou asi20 minut. Sestra mě dokonce vyholovala před operací.

reagovat 12.11.2006 17:51 - Radek

Je par druhu vysetreni, kdyz ma byt pacient uplne nahej, ale tech je malo. Pri preventivnich prohlidkach jsem v trenyrkach, ktery si jen na chvilku stahnu, kdyz mne lekarka ohmatava koule a prohlizi penis. Mozna ze starsi pacienti nemusi delat ani to, protoze u tech uz je riziko rakoviny varlat maly.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2016 18:09 - Steve

To máš blbý, být na...

V narkoze úplně normální ... to ani jinak nejde :-) Přes šaty nejde operovat nic. Ještě ti oholej genitálie pokud se něco týká jich nebo poblíže nich. Následné kontroly taky člověk musí přežít při plném vědomí ... :-) Pokud člověk nezná osobně perzonál, tak je to pak jedno co tam kdo viděl či neviděl.

Jinak děti to tak nevímají, takže si ani neuvědomujou že by se měl(a) stydět. bere to jako něco normálního patřícího k životu a dohledu růstu.

reagovat 6.12.2016 06:24 - Jak

kdy. Být nahý při vyšetření není zrovna nejpříjemější ani mě. Jsou však vyšetření, kdy to jinak nejde. Jsou potom i momenty, kdy na tom může chlap vydělat jako já. Na urologickém oddělení v nemocnici jsem byl nucen projít kontrolou močáku, kdy se do něj nahlíží přez penis endoskopem. Před zákrokem se po nemocnici pohybovala krásná sestra, která ovšem moje tokání rázně odmítala. Poté co jsem byl po zákroku převezen na lůžkové oddělení a probral se z narkozy se tato sestra zničeho nic začala o mě starat, řekněmě nadstardantně a já nechápal proč. Při odchodu z nemocnice jsem pochopil, když na mě čekala u vchodu a jen tak letmo mi do ruky strčila lístek s tel. číslem. Od té doby mám skvělou milenku, ač jsem ženatý a ona vdaná.Při prvním sexu vindala můj poklad se slovy, že toto je ta věc, která ji přesvědčila stát se mou milenkou. Viděla prý spoustu nádobíček, ale moje ji zcela uchvátilo. No a důvod? Můj kamarád měří 21 cm.

reagovat 6.12.2016 15:21 - co

kdy. Být nahý při...

že udělala při prvním sexu?!!

reagovat 13.12.2016 21:17 - Veterán

Před časem jsem se musel podrobit kontrole tlustého střeva.Byla prováděná doktorkou a sestrou.Jen v tilku jsem se položil na lehátko aby mi připojily nejakou kapačku. Asi po 10ti minutach jsme se otočil na levý bok,pokrčil nohy a provedly výkon.Nejprve prstem prohmatla konecnik a pak vsunula snad se to jmenuje koloskop a prohlížela mě útrobách.Po cca 20ti minutach vyšetření skoncilo a před oběma jsem se odebral přes ordinaci do kabinky na převlečení.

reagovat 13.12.2016 21:54 - dotaz

Před časem jsem se musel...

A kudy jste se chtěl do té kabinky dostat???

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *