Nahota v rodine

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.3.2010 18:34 - Jiri P

Chtel bych se zeptat na Vas nazor.
Ziji s pritelkyni, ktere je 35 let. Ma tri deti. Dva kluky 15, 12 let a holku 6 let.
Ma pritelkyne chodi pred detmi naha. U malych deti to jeste pochopim, ale kluci jsou dost velci a ona je schopna se pred nimi ohnout, kdy jsou ji videt pohlavni organy. Podle ni je to normalni. Me je 40 let a s necim takovym jsem se nesetkal.
Nudiste prosim nepiste, vas nazor mi je jasny.

reagovat 16.3.2010 20:43 - Hm

A proč ne.

reagovat 16.3.2010 20:48 - Nudi

Je to lepší,než dělat z nahoty tabu.

reagovat 17.3.2010 11:09 - Jiri P

Pro mne byla v detstvi take nahota tabu a presto jsem po sexualni strance normalni. Vse jsem si v urcitem veku zjistil a okoukal sam.

reagovat 17.3.2010 11:26 - Klárka

Jiří-jsem stejně stará jako tvoje přítelkyně.Já mám 3 kluky-15,14,13,ale nahá před nima tedy opravdu nechodím-obvzvlášť v těchto letech.Zaprvé mi to přijde fakt divné,vím že by mě okukovaly a to by mě trošku připadalo jako incest.Jsem moderní ženská,ale ne se vším všudy.Toto mi přijde divné,hlavně v době puberty u kluků.Ona je otevřenost a otevřenost.Ahoj

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.12.2016 14:54 - Aleš

pripadaloby te taky nevhodne...

Jednou se mě stala taková příhoda. Bylo to ze začátku našeho manželství. Byli jsme na víkendu u rodičů ženy a večer jsme si to samozřejmě s manželkou v jejím pokojíku pěkně rozdali. Já pak dostal žízeň a tak jsem vyrazil v domnění že všichni spí nahatý do kuchyně se nepit. Jaké bylo překvapení když se tam objevila tchyně s podobným úmyslem a taka pravděpodobně po stejné činnosti protože byla taky nahatá. Dnes když na to vzpomínáme tak je to sranda ale tenkrát to byl docela šok.

reagovat 1.12.2016 17:07 - wxw

moje žena se s našim synem koupe nahá ve vaně je mu 8 let, nevim jestli to je ok nebo za hranou.nohy u sebe v tomto případě držet nejdou takže vidí její pipinu. jewn si hlídá aby ji nevykukoval píercing v poštěváčku

reagovat 3.12.2016 17:16 - Eduard Nud

Víte, proč je nahota v domově důchodců nežádoucí? Zjistil jsem, že jenom u mne. Vždyť oni se mě vlastně nahého bojí. To je ale zbytečné, protože ani kdyby byly nahé ony, nic bych jim neudělal. Ne, že bych se musel přemáhat. Prostě mě to nebaví. Ale ta nahota by se mi líbila:-)

reagovat 4.12.2016 07:52 - Hanka

Mam 11tileta dvojčata kluky a ti nemají s nahotou problem spadají jen v tričku a v létě nazi. My s manželem samozřejmě pred nimi ne

reagovat 21.4.2017 17:47 - Petra

Blíží se léto a tak vzpomínám na minulý rok. Sestra mě po rozvodu pozvala na návštěvu do nového domu, dlouho jsme se neviděli a tak ať přijedu na celý víkend. Neváhala jsem, měli jsme i toho hodně říci. Sbalila jsem pár věcí , našeho 10 -ti letého Vašíka, manželovi dala na víkend volno a vyrazila. Sestra má dva kluky dvojčata sice o něco starší, ale hned se spolu zabavili. My jsme měli čas vše probrat. Když se kluci nabažili počítačů, telefonů,tabletů, tak že jdou na zahradu do bazénu. Ale já plavky jsem sebou nebrala, no myslela jsem, že mu kluci nějaké pujčej, nebo ať jde v trenýrkách. Jenže dvojčata přišla k bazénu stáhli ze sebe triko potom kraťasy a nahatý skočili do bazénu. Vašík chvíli divně koukal a stačilo, aby kluci na něj párkrát křikli ,že je voda teplá a udělal to samé. Trochu jsem se divila a byla jsem na pyšná, že umí přizpůsobit a nefňukal po plavkách. Druhý den to bylo pro mě horší, to jsem se musela přizpůsobit já. Po obědě přišli s návrhem, že můžeme jed vykoupat do lomu, že našli krásné místo. Hned jsem požadovala půjčení plavek, ale kluci smíchy vyprskli - tam se všichni koupeme bez nahatí a na co plavky teto, snad se nestydíš? No a bylo hotovo, segra jen přikyvovala, a tak i před synovci a svým synem jsem se koupala nahatá. Stalo se vám také něco podobného?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *