Nahota, stud a školní prostředí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.3.2006 13:14 - Jitka

Kazdy z nas jiste chodil do skoly, nekdo pak byl i na internate nebo pozdeji i na koleji. Obcas pak jsou akce jako vylety a lyzarske kurzy apod.
Zajima me, jake mate zkusenosti a nazory na stud a nahotu pred spoluzaky ci spoluzackami. Napr. jak jste se pohybovali na pokoji, jak jste to meli se sprchama? Spolecne se zavesy v kabinkach? Nebo kazdy pokoj mel svou sprchu? Jak jste spavali? A dalsi co Vas k tomuto tematu napadne.
Ja osobne jsem zazila ruzne. Prosla jsem vicero skol a vice mist a zpusobu ubytovani. Zazitky mam od desive puritanskych az prekvapive pohodove. A co vy?

reagovat 12.3.2006 12:32 - Pavel

U nás se nahota moc nepěstovala-takže jsem s ní začal mít už na prvním stupni ZŠ problémy. Chodili jsme na plavání, tam jsme se museli všichni svléknout donaha, sednout na lavičku a čekat až přijde učitelka. Ta si potom stoupla do místnosti se sprchami a dívala se na nás, jak se sprchujeme. Kdo chtěl jít v plavkách ten si je musel sundat-a ještě mu říkala že špatně slyší a že mu profoukne uši. Nejhorší je, že nás chodila kontrolovat do sprch ještě v 7.třídě (to už bylo plavání jen 2x do roka). Jeden můj spolužák jí to řekl-že by tam neměla být,stejně jako učitel-muž by určitě neměl chodit k holkám. Ona se s ním odmítla bavit. Že snad jsme všichni stejní a že má doma kluka zrovna v našem věku. A ŽE JSME PRASATA A KDYŽ SI K NÁM NESTOUPNE, PŮJDEME DO BAZÉNU ŠPINAVÍ. Museli jsme to vydržet.

Jinak později jsem studoval SŠ v našem městě, na intru jsem nebydlel.

reagovat 12.3.2006 13:15 - dodod

S těmi prasatama měla asi pravdu,ale záleží jak se to řekne.Když si vzpomenu jak jsme se chovali v bazénu,tak bych školní parchanty do veřejných lázní nepouštěl.Někteří kluci všude flusali a močili,chovali se jako dobytek.

reagovat 12.3.2006 13:41 - dodod

K tématu: s nahotou jsem neměl problém,ve škole a hlavně na intru,kde bylo děvčat několikanásobně víc,někdy se holky převlékali i v práci přede mnou,protože věděli že je nešmíruji ani nedělám drby,Na střední škole jsme měli individuální praxi,to znamenalo že dva ze třídy byli týden někde v provozu.Nás kluků bylo 5 ve třídě,takže každý měl povinně spolužačku.Byli jsme spolu celý den a ještě cesta zpět i 50km,tak že jsme se museli k sobě chovat s ohledem.Používali jsme i autostop,někdy jmse šli pěšky,pomáhali jsme si navzájem.Ostatní nám dopisovali látku probíranou ve škole.Občas jsem šli domů v podnapilém stavu,to když jsme pracovali ve vinném sklepě,kolegyně se musela postarat o mě nebo opačně.Že jsem ji viděl při převlékání,nebo ošetřování, do půl pasu,nebo ve sprše nahou bylo pro nás normální.V podmínkách kde jsme se pohybovali to normální bylo a věk 18 let v tom nehrál žádnou roli.Později když už jsem pracoval jsem se setkal z chudáka,který ženský šmírovali,to jsem si nikdy nedovoloval,ani ošahávání.Myslím že mě to plně jiné vynahradili.

reagovat 12.3.2006 18:55 - JIRKA

Na ZŠ jsem seděl ze spolužákem v poslední lavici a přes uličku spolužačka,sama.My jsme věděli že chodí se ženáčem po nocích tancovat do vinárny.Jednou klimbala a učitel se zabýval nějakým pokusem.Karel vyndal ztopořeného macka,byl to kus.Já zavolal ma Janu a Karel ji zamával mackem.Ta se začala řehtat až spadla ze židličky. To byl náš stud,mám pokračovat?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2018 10:52 - A

Kdyz nas prijela do tridy...

v kolikátý to bylo třídě? Zdá se mi to dost přibarvený, hlavně to jak ten kluk musel dát na stole kolena k bradě. Ta první část příběhu se ale klidně stát mohla, ale to už muselo bejt někdy dávno, dneska asi těžko.

reagovat 17.6.2018 18:20 - To samy

v kolikátý to bylo...

Ve treti trude,urcite to zyzilo vic holek,at reknou

reagovat 24.7.2018 13:57 - Jdi

Ve treti trude,urcite to...

si ji vyprstit a nezahlcuj to tady vymyšlenými story.

reagovat 25.7.2018 07:20 - Honza

Kdyz nas prijela do tridy...

To my jsme v 8 třídě o poledni pauze svlékli jednu spoluzacku ve třídě do naha, žádný učitel to naštěstí nezjistil. Byla to prohrana sázka

reagovat 26.7.2018 13:27 - J.

Se spolužačkama jsem se jednou v 7. třídě vsadil že si ho v šatně před nima vyhonim. Zalezli jsme na místo kde nikdo nebyl aby nás nikdo neviděl. Na oplátku pak šly ony ke mně domů a jedna z nich s musela přede mnou svléknout celá do naha a ty druhy mohly být v kalhotkách.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *