nahota dětí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.7.2008 00:00 - Zuzik

Nedávno jsem byli na návštěvě u známých kteří mají dva kluky 10 a 8let. A kluci tam po celou dobu pobíhali na zahradě docela nazí a koupali se v baznu bez plavek. Neříkala jsem nic ale docela mě to zarazilo aspoň u toho staršího. Říkla jsemi si že takové věci se tolerují tak do 6 let. Sem divná já nebo oni? Jaký na to máte názor? A do jakého věku je nahota podle vás přípustná? V rodiném kruhu, před návštěvou či známými a na koupalištích či u rybníka?

reagovat 16.7.2008 12:14 - Jana72

Zuziku, nejsi divná. Já mám stejný názor. Také mám dva syny. Mě spíš zaráží, že tomu staršímu to nebylo trapné před návštěvou. Vždyť v tomto věku se děti už stydí.

reagovat 22.7.2008 13:16 - pavel

Nahota se stává proti dřívějšku jako samosdřejmost a něco přirozeného.Klukům se vůbec nedivím pokud jsou od mala takto vychovávány, je pro ně koupání v bazénu bez plavek normální, možná jako pro tebe koupání doma ve vaně.

reagovat 22.7.2008 13:53 - Jarka

Pro kluky to možná normální je, ale ostatním budou pro srandu..

Také mi to přijde divný.

reagovat 22.8.2008 16:31 - cherri32

U rybníka a u vody bych to tolerovala tak do předškolního věku, tedy 6-7 let. V jiných situacích možná i více, záleží na oklonostech. Jednou u známého sem taky byla svědkem jak jeho dcery prošli zcela nahé místností kde sme byli. Bylo jim 9 let. Ale to pouze z důvodu že se šli do koupelny aby se mohli vykoupat. Sice mě to překvapilo ale nijak nepohoršilo. Ale kdyby byly starší nebo se takto někde venku koupaly, to už by mi přišlo docela pobuřující.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2018 19:06 - petr

Doma před rodiči.

a co na to rikaj ze ses nahatej?

reagovat 13.3.2018 12:14 - x

v Americe neexistuje, aby nejmenší kolene někde u vody byl nahý, musí mít plavky. U nás naštěstí se nahota batoat bere jako zcela normální. Což je trošku problém, když je plavání s nejmenšíma dětma, tak se jedna maminka chlubila, jak ten její se do vody vysral a vedle něj plavalo hovínko. Plavání v kojeneckým věku mi nepřijde normální. Ale na cachtání se u vody, tak je pro děti stokrát lepší bez plavek. Plavky studí, nastydnes se na nepříjemných místech.

reagovat 14.3.2018 00:15 - Hana

batolata jsou nahé jen na pláži do vody se vždy oblečou bud do plen do vody nebo do neoprenového overalu (právě lvůli těm hovínkům ) .
Cachtání v bazénku je opravdu lepší ze zdr.důvodů nahé dítě.
PS: tady nejsme v americe, v americe ale i třeba i v itálii nejsou třeba zase pro změnu povinné autosedačky a paopak v austrálii zase jsou povinné autosedačky kde je dítě připoutané 5ti bodovím pásem do 8let a nesmí se převážet na předním sedadle a nahé dítě tam taky nesmí být.Podobně je to s přilbamy na kolo. (osobní zkušenost. Jiný kraj jiný mrav.

reagovat 23.3.2018 14:00 - Lukáš

Nahota je prirozena kdyz jsem byl maly taky jsem se koupal nahy.Ted se ktomu vracim.Chodim se koupamet nahy na piskovnu.

reagovat 23.3.2018 14:48 - Lukáš

A to je mi 23 let.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *