Nahoře bez

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.11.2005 10:34 - Monika

Zdravím všechny odvážnější holky ! V létě na pláži chodím zásadně bez horního dílu plavek, přijde mi to zcela přirozené a myslím, že by tak měly chodit všechny ženy. Krásně se opálím a nic mě nestudí. Kluci se na mě hezky usmívají:-) Je nás každé léto víc a víc :-) Co vy na to ?

reagovat 2.11.2005 10:55 - Hanka

Ty nemáš co dělat, že tady cintáš takový blbiny? To je přece normální, že se opaluju v létě nahoře "bez" a nevidím v tom zase až tak velkou odvahu, pokud se nemáš za co stydět. Čau a běž něco užitečného dělat:o)

reagovat 2.11.2005 11:41 - Erin

Proč by tak měly chodit všechny ženy??? Snad si každej může dělat co chce. Jsou ženy který nosí i horní díl, ne proto že by se měly za co stydět, ale že slunce dost ty prsa vysušuje je tam citlivější kůže, takže?? Kolikrát když vidím "spálený kozy" a ještě se s nima před každým promenádujou, tak si musím tukat na čelo. Takže asi všeho s mírou.
A já nosím i vršek a chlapy se taky usmívaj, nemusí se jim odhalovat hned všechno.

reagovat 2.11.2005 17:21 - Mirka

Nahoře bez je super, souhlasím s Monikou. Už aby bylo léto :-). Mladé holky mění vžitý styl. Podprsenka k plavkám bude brzy zbytečná !

reagovat 3.11.2005 08:48 - Monika

Hanko, promiň asi jsem to napsala nepřesně. Jde o to, že nahoře bez chodím po pláži, nakupuji u stánku, chodím tak do vody... Spousta holek si na to bere plavky, i když se jinak opalují na dece bez. Chodit nahoře bez a mít dole menší a užší plavkové kalhotky je podle mě zkrátka in.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2017 21:20 - Honza

Kdyz jedu s pritelem na...

Nemusíš do Chorvatska. Nahatá mužeš bejt i na ňákym vostrově, kerej patří Španělsku. Myslim Ibiza. A taky normálně v civilizaci.

reagovat 2.3.2017 21:27 - Andrea

Nemusíš do Chorvatska....

Takovych naturistickych vesnic je cela Evropa.

reagovat 3.3.2017 12:38 - Jan

Tak doma nahlaš dovolenou u rybníku a vyraž do nudakempu v Opatovicích. Tam můžeš si užívat nahoty než ti začne být zima a když začne být zima stačí si vzít tričko.
Tedy pokud nepatříš mezi ženy které nechápu, nahé jsou jen na dece a když udělají krok z deky, už si na to berou plavky.

reagovat 5.4.2017 11:09 - renata

Opalování nahoře bez není žádná novinka ani odvaha. Před válkou naše babka pracovala v lesních školkách. Větší tlupa žen okopávala záhony se smrčky. Tak když bylo hezky ženské si sundaly horní část oblečení, podprsenku měla jen jedna. Jinak se tehdy chodilo bez podprdy. No a když šel hajnej, tak se některé přehodily něco přes sebe, jiné zůstaly tak jak byly. Vždyť to měl i doma a na očumování neměl čas. Někdy když šel mladej adjuknt, tak se ženské svlékly úmyslně, ten se otočil a rychle odešel. Baby to dělaly pro legraci.
i my za socíku chodily bez podprd, a na poli jsme pracovaly do půlky těla odhalené, pokud byl někde rybník i do vody jsme lezly nahé. O nějakém nudismu jsme neměli ponětí. A vy tady z toho kdákáte, jako by to bylo nějaké moudro.

reagovat 5.4.2017 19:08 - Franta

To víš že jo. Kdyby tvůj táta viděl tvoji mámu v lese ukazovat kozy na fořta, jemu by rozbil hubu a matku by už nepustil z baráku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *