Mýty a pravdy o orgasmu.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.12.2002 13:49 - Jirka

Ahoj, v poslední době, zvlášť z internetu, se dočítám o různých technikách, jak dosáhnout orgasmu u muže i u ženy, a že se jedná dokonce vždy o jiný druh orgasmu, než ten běžný klasický.
Například u muže dráždění prostaty, prý může vyvolat orgasmus podobný ženskému, aniž by došlo k ejakulaci. Ženský orgasmus je vůbec pokládán občas za velmi mystický a nepochopitelný, kolika způsoby je možný ho vyvolat a kolika způsoby se může projevit. Máte vy nějaký zkušenosti s něčím nezvyklým? Kolik druhý orgasmů jste již zažili? Nebo je to jen jiná technika, ale výsledek je stejný?

reagovat 6.8.2003 03:41 - p.m.

Jednou jsem se (sama) dostala do takoveho orgastickeho stavu, ktery byl naprosto odlisny od tech "normalnich". Drzelo me to vazne dlouho a byla jsem uplne paralizovana a v naprostym transu od hlavy az k pate. Neumim si to vysvetlit, bylo to neco nezvykleho. Ale povedlo se mi to jen jedinkrat, kdyz jsem se o to pokousela znovu, tak uz to nikdy nebylo takove.

reagovat 6.8.2003 12:10 - i

ja jsem kdysi take zazila neco zvlastniho...kdyz pri stresove situaci mi najenou cele telo samo ztuhlo a pak v nem pomaloucku zacalo pulsovat postupne smerem nahoru, citila jsem takovy krasny krejivy a uvolnujici pocit...v te dobe jsem se jeste nemilovala, nevedela jsem,co to bylo, ale ted bych rekla, kdyby mi to nebylo hloupe, ze to byl nejlepsi orgasmus, jaky jsem kdy prozila...prislo to samo, clovek nemusel nad nicim premyslet a soustredit se...bylo to opravdu nadherne...a nevim, co jineho by to jinak bylo

reagovat 6.8.2003 20:04 - Pavel

I, tipnul bych to na nejaky mechanismus uvolneni stresu, ktery nam zaridila matka priroda, aby nas usetrila muk v poslednich chvilich naseho zivota. Neco jako kdyz kocka drzi v zubech mys a ta uz jenom odevzdane visi a ceka, veskery stres je pryc, telem se rozlevaji endorfiny. Nema prece smysl trpet, kdyz uz se neda nic zmenit. Bolest a strach (stres) je tu jen proto, aby vyburcovaly organismus k sebezachovne akci.

reagovat 17.7.2006 18:34 - Alenka

Mohli byste mi, pánové, popsat, jaký to je?

zatím se to nikimu nepodařilo mi to nějak přiblížit.Děkuju.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.10.2008 21:46 - Yossarian

O

O O

O

reagovat 29.10.2008 22:08 - Yossarian

Mám tolik orgasmů,že už je nepočítám!!hihihi....

Vy blbý kravky,se neumíte ani udělat hihihi....

reagovat 30.10.2008 03:36 - .

nej je maly vibrator pouzivany vyhradne zvenku!!

reagovat 29.11.2008 23:50 - kondoliza

ty jsi tak trapná, nejspíš si ještě žádný anii neměla

reagovat 8.12.2008 12:32 - P...

A to jsi četla kde?? v bravíčku, nebo si tam strkáš celou ruku??

Okolo někoho stačí projít a rozklepe se jak ratlík...u někoho to chce víc "dřiny" ale za to výsledek je o dost lepší, Ty kravko blbá

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *