My, muži, sami si vybíráme spodní prádlo!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2016 14:39 - Michal

Je stále privilegium že nám prádlo kupuje manželka nebo maminka?Od kolika let jste v tomto samostatní. kupujete v kamenných prodejnách ,zkoušíte si tam? Vadí vám tam pánská obsluha? Kde jste nakoupily dobře?Kupujete na netu, kde? Jak jste spokojeni?
S jakým typem prádla jste spokojeni, s jakým materiálem?
Kupují si prádlo více homosexuálně nebo bisexuálně zaměření muži než heterosexuální, jak na tom jste? Je důležité jak vypadá lem nebo guma kterou třeba necháte vykouknout z kalhot,pochválil vám někdy někdo vaše prádlo? Byl to dokonce muž nebo jen ženy?Bavíte se s kamarády o tom co nosíte pod kalhoty ? Téma dost široké tak hurá do povídání..

reagovat 6.2.2016 09:50 - Marty

já si kupuji asi od 16ti let první boxerky, postupně jsem to pojal za přirozené, vybrat si to co je mě příjemné, jinak dnes objednávám na netu ale dost často nesjou velikosti dle našich norem takže mám několik věcí které jsou malé, nejví mě štve že i české e.shopy prodávají ráboby značky a je to vše z číny dost překupují z ali a apod..

ale jinak jo , myslým že je to v pořádku že si kupuju svoje prádlo já.

reagovat 6.2.2016 12:41 - (!)

Z 95% nám ho stejně kupují ženy a pokud né tak aspoň do toho kecají!

reagovat 2.3.2016 15:32 - Jan

Já si kupuji v obchodech ale výběr mě nudí,e shopy mají velký výběr ale už jsem se spálil co se týká určení velikosti,jinak znáte stránky fannslipy?pokec o slipech, a na blogu dmx gear jsou recenze od blogerů,

reagovat 6.3.2016 19:34 - Tereza

Dobrý den,
rádi Vás všechny přivítáme v našem eshopu www.pohodovynakup.cz
Nabídneme Vám široký sortiment spodního prádla českých a zahraničních značek jako j Andrie, Diadora, Jolidon a další. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Takže pokud by jste potřebovali s čímkoliv poradit, nebo vybrat spodní prádlo pro vaše ženy či děti, určitě Vám rádi poradíme :). Tereza

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.7.2018 20:19 - Tom

Ja napriklad nakupuji spodni pradlo vsechno pres internet. Nosim jenom boxerky nebo tanga. Boxerky ale nejcasteji. Tanga spis v lete, nebo na doma a na sport. Klasicke trenyrky nebo nedejboze slipy nesnasim.

reagovat 22.7.2018 20:22 - sardanapal*

Ja napriklad nakupuji spodni...

Takže buďto kecáš , nebo jsi idiot ...

reagovat 22.7.2018 20:25 - :-)

Najíždí na reklamu. Prádlo bych nikdy přes net nekupoval. Nějaký šmejdy na jedno vyprání.

reagovat 13.8.2018 20:43 - Tom

nevidím na tom nic špatného, když si lidi přes internet kupují jídlo :D tak proč by ne spodní prádlo? Nikdy se mi nestalo že by to bylo nějak vadné nebo tak něco... i oblečení tak nakupuji

reagovat 13.8.2018 20:51 - hm

nevidím na tom nic...

Jídlo a v létě? Neriskuji, tak jako bych neriskoval koupi spodního prádla. Oblečení je něco jak kočka v měchu. Koupíš a nenosíš. Mámjen špatné skušenosti. Raděj si vlezu do kabinky, vyzkouším a vím co kupuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *