Mužská masturbace pohledem ženy

Archiv příspěvků

reagovat 24.7.2017 19:01 - najdi

Sáro dík za...

Najdi si ještě jednu, když ti to tady nestačí.

reagovat 24.7.2017 19:05 - Alex

co mi tady nestačí ?

reagovat 25.7.2017 11:50 - Sára

Sáro dík za...

Ne, nereknou ze jsi magor ty, Alexi, ale ona, protoze ti dela sceny kvuli veci, ktera je kazdemu zdravemu cloveku prirozena a dokonce prospesna. Kdyby se trochu uvolnila, urcite by si zivot i sex lip uzila. Doceka by me zajimalo, jake a jak casto ma tvoje pritelkyne orgasmy, kdyz se ji prici neco tak prirozeneho a prijemneho jako je masturbace.

Manuka Doctor

reagovat 16.4.2018 11:44 - Milan

Vyhonil a stačila by jenom tvoje přítomnost

reagovat 16.4.2018 16:46 - Andrea

Kdyby partner partnerce odmital sex, chapala bych, ze by ji vadila jeho masturbace. Kdyz ma ale par casty sex, pak je obcasne predstaveni partnerova honeni velmi eroticke zpestreni vztahu. Nedovedu si predstavit, ze by zenu nevzrusilo pozorovat partnera jak dela neco tak intimniho a erotickeho.

reagovat 9.5.2018 13:15 - Adam

Uprimne mi lezou krkem tyhlle puritanske nazory a komentare. Ano, ovsem, masturbace je zdrava, prospesna a taky vzrusujici PRO OBE STRANY. Pokud se vam to zda divne, jste holt kysely ksicht a studena prdel. Protoze spolecne uspokojovani i za pomoci masturbace je super. Podrobne zde - https://www.zvetsenipenisu.co/muzska-masturbace/

reagovat 9.5.2018 13:26 - Tony

Uprimne mi lezou krkem tyhlle...

Milý Adame

zjistil jsem, že jste spolek nehorázných untrvasrmanů a vébec se nedivím, že admin jistého serveru vám vaše odkazy nahrazuje slovy NEPŘÍPUSTNÁ REKLAMA.

Na jednu stranu tu obhajuješ masturbaci a na druhou stranu tam máte stupidní cirkumfetišisticko propagační článek na zmrzačující amputaci předkožky, které potěšení z masturbace rapidně zmenšuje.

Jste pokrytci toho největšího kalibru.

reagovat 9.5.2018 15:13 - Steve

Ty nejsi pravej Tony, ten umí Německy, takže by takou slátaninu nevytvořil kterou zde uvádíš. :o))) hi hi.

Už těch provokací laskavě nech, nikoho to tady už dávno totiž číst nebaví. (krom tebe)

reagovat 9.5.2018 15:28 - Posraldescu

Ty nejsi pravej Tony, ten...

já to čtu strašně rád, tak nepindej že to dávno nikoh nebaví číst. píšou tu ujetý blbci, takže stejně o nic nejde, čte to jen malá skupinka lidí, pokud jsou příspěvky dále málo kdo si je vytočí zpět.

reagovat 9.5.2018 23:00 - takyjeden

My s přítelkyní spolu honíme vždy, když se nám chce,ale únava je silnější než chuť na zásun. Pěkně se na sebe díváme, já ji prstuji kundu a pak ji celou pocákám.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *