Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

Manuka Doctor

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.1.2015 18:30 - GE710

No já mám dva syny, 6 a 3...

Marto, máš naprosto normální děti, buď v klidu. Ovšem takovou věc nesmíš psát na tohle fórum, kde se to hemží pedofilními úchyly.
Tady bys správně měla napsat, že máš aspoň tři syny, přičemž nejstaršímu je dvanáct a nejmladšímu sedm a že jim dáváš plenky neustále, samozřejmě i do školy, to hlavně. Potom musíš detailně popsat, že k těm plenám nosí ještě i gumové kalhotky a k tomu punčocháče, aby náhodou neprotekli a že je paní učitelky ve škole vždycky o přestávce přebalují, nejlépe ve třídě před ostatními dětmi. Samozřejmě taky napiš, že i ostatní děti ve škole solidárně s nimi chodí do školy v plenách, asi aby škola ušetřila za provoz WC. A pochopitelně také nezapomeň detailně popsat, jak se ty děti pomočují a pokálejí do plen, to tady budou jistá místní pedofilní prasata chrochtat blahem a mastit brka, div si je neutrhnou.

reagovat 7.2.2015 07:49 - otec

Pokud dítě pleny nenosí už několik let je skutečně velmi pro něj ponižující mu najednou dát na cestu plíny.V tom z několika zde souhlasím.Potom je, ale jiná věc kdy je dítě postižené a nebo tak jako náš syn trpí enurézou .neboli pomočováním.Sice je schopen si říci, že potřebuje na záchod, ale když se k němu nedostane během pár minut tak se pomocí.Přes den nosí drbynites plenky které nejsou skoro vidět a na noc má tena šíp smál na měřítka.Sám z toho ze začátku byl velmi smutné, že musí pleny nosit, ale časem pochopil, že ho chrání před promočením.O plenkách ví pouze minimum lidí a vždy se při cestách mění pouze na wc v soukromí.Na cestování do Chorvatska má také ty na lepítka kdyby v autě usnul.Přesně dostane volné šottky a dlouhé tričko aby se zamezilo prozrazení, že má plíny.

reagovat 7.2.2015 19:19 - mamka

Mam 9 letéhoho sina a na noc nosi pleny

reagovat 7.2.2015 19:23 - Marie

Mam 9 letéhoho sina a na noc...

Tak to bude po tobě. Podle pravopisu...

reagovat 11.2.2015 22:33 - ani dani

Já se přiznám že když jsem 10 letá tak že si hraji tak že si vemu hračku a dávám jí plenky a dělám že se počůrává a pokakává nic víc nic míň.
Teď mi máma dává plenky *

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Rodina a děti > Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

registrace | přihlásit se