Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2018 21:58 - Anonym

Já jsme musel nosit plenky jako malý to jsem to nesnášel. Je mi 14 let a dnes si dobrovolně dám nekdy na noc plenky. Líbí se mi to

reagovat 20.7.2018 17:02 - A

Já jsme musel nosit plenky...

Kam jako v noci cestuješ?

reagovat 20.7.2018 18:05 - Miki v plenkach

Kam jako v noci cestuješ?

A ty to nevis, ze se tak hloupe ptas? V noci se prece cestuje od vecera jednoho dne do rana druheho dne a zalezi na rocnim obdobi, jak je ta cesta dlouha a nechaji te spat.
Ja taky na oko delal, ze je uz nechci, hlavne kdyz mi mamka nasazovala pres pliny starsi gumove kalhotky, ktere uz mely ten igelit nekde tak ztvrdly- vetsinou v pase a v nohavickach, ze priserne drely, nejen, kdyz mi je davala, ale pri kazdem pohybu. A taky jsem nenavidel, kdyz je v zime sundala na pude ze snury a jeste ledove je na me zacala nasazovat. To je prave rozdil, protoze treba trenyrky, slipy, nebo divci/damske/ kalhotky se natahnou. Uchopi se na bocich a jednim tahem se vytahnou od kotniku az do pasu. Maximalne se prsty projedou gumicky v nohavickach u rozkroku, aby si ty kalhotky pohodlne sedly. To ale u gumovych nejde, pokud jsou v prislusne velikosti na tu postavu, ktere jsou nasazovany. Pokud jsou ale o 2-3 cisla vetsi, tak se take daji natahnout, ale potom temer nic nechrani, protoze vetsina exkrementu protece do obleceni a do luzka. Proto od tech dob mam nejradeji nove, igelitem, nebo latexem vonici gumove kalhotky, nejjradeji pruhledne jemne zlute.

reagovat 20.7.2018 20:54 - Čau

A ty to nevis, ze se tak...

Prostě si totální veleprase a z kundy smrad,úchylnej debile

reagovat 20.7.2018 21:38 - Ty vole

Prej v noci se cestuje z jednoho dne do druhého. Tak to mě fakt dostalo : D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *