Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.10.2017 19:04 - jirka

Náš syn plenu dostane po...

taky jsem nosil plínu ještě ve dvanácti no a co , ale já ji nosit nemusel proto že bych se podělal ale proto že babička dbala až přezpříliš na čistotu a dávala mi ji na spaní a někdy taky v zimě když jsem šel s klukama ven sáňkovat a nebo na led.Na rozdíl od jiných se za to nestydím.Teď už ji nosím jen v zimě když hodně mrzne a musím něco dělat venku.

reagovat 29.10.2017 15:51 - karolina

Mám 15letého kluka a když...

můžu se zeptat jake plenky používáte

reagovat 30.10.2017 10:58 - Žito

můžu se zeptat jake plenky...

Jaké jse dají jak látkové plenky tak i jednorázové ale také podle toho kde jak jse nachází váš klučina když jsem doma tak látkové pleny a když mimo tak jednorázové buďto slip nasazovací nebo na fixační pás ten jse dá kolem pásu a pak jse plenka prelne mezi nohy je to jednoduché přebalování nejenom v leze ale i ve stoje nejlepší je když má funkční kalhoty je trochu vydet ale to bych s toho nedělal žádnou vědu když je postižený a musí mít pleny... Já menším věku asi tak 10 až 13 let jsem měl také plenky látkové dříve jiné nebyli než látkové byl jsem postižený tak jsem byl prebalovan do klasiky jako jsou látkové pleny dřívější gumové kalhotky punčocháče a legíny nebo-li gamase.

reagovat 31.10.2017 22:07 - -

Ty vaše děti jsou pěkně rozmazlené. A hlavně pěkná prasata a pochcanci.

reagovat 13.11.2017 15:29 -

Ale až je budeš potřebovat ty tak jse to dítě bude vysmívat tobě že dítě už dávno vyrostlo s plen a ty ty plenky musíš nosit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *