Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2014 19:52 - aleš

Je dobré že si to zvládnout vyměnit i sami. Klasické ani to další určitě ne, to je jako prevence blbost. Spíše by mě zajímalo, jestli je nutné používat zásyp nebo něco podobného?
Když budou jako pojistka, tak maximálně na počůrání, je potřeba dítě i nějak omít ? Přeci jen, cesta je tak 11hodin...

reagovat 19.4.2014 09:05 - Dana

nemusis stale prebalovat jsou...

Ahoj chtěla bych se zeptat kde se dají nějaké větší plenky koupit nebo tak nějak mám problém u mého syna. V 9 letech se občas počurá i ve dne máme toto v rodině takže to bude asi bohužel dědičný. Doposavad jsem mu dávala običejné dětské pleny z teska ale jsou mu už trochu malé. Děkuji za radu

reagovat 19.4.2014 23:14 - petr dudek

Ahoj chtěla bych se zeptat...

SKUZ DOJIT DO ZDRAVOTNICH POTREB MAJI TAM PRO VETSI DETI PLENY TAK VELIKOST xs by mu mela byt nebo M MAJI TAM VELKY VYBER PLEN A JESTLI JSI S PRAHY TAK DOPORUCUJI DOJIT DO ZDRAVOTNICH POTREB DO VYSOCAN POLIKLINIKA VYSOCANY MAJI TAM I KUSOVE TAK JSI MUZEZ I VYBRAT.A TOMU MUZEZ DAVAT I LATKOVE PLENY.MNE KDYZ BYLO 12 LET TAK JSEM DOSTAVAL LATKOVE PLENY A KRASNE MNE BYLI A TOMU GUM KALHOTKY...A ON SYN JE NEMOCNY ZE POTREBUJE PLINKY.....A KDYSNEBYLA Z PRAHY TAK TU NAPIS ADRESU A JA TI NIJAKE POSLU....

reagovat 20.4.2014 11:59 - Hanka

Moje známá prohlásila, že...

U nás jsou plenky při cestování úplně přirozená věc. Skoro každý rok jezdíváme na dovolenou do chorvatska dodávkou. Řídí manžel a bereme i moji mamku a švagrovou a samozřejmě naše dvě dcery. Většina osazenstva jsou holky jistě si dokážete představit že na čůrání bychom museli zastavovat na každém rohu. Proto máme na cestu preventivně plenku všichni a to včetně manžela(který sice zpočátku protestoval, ale teť oceňuje jak je to praktické). Přestávku děláme jen jednu. Kdo to vydrží jde se vyčůrat(což se podaří málokomu) a počůraná většina si jednoduše, bez jakéhokoli studu(vždyť jsme rodina) vyměníme plenky za suché, a jede se dál.

reagovat 20.4.2014 12:38 - karel

Ja si vemu plenku pokaždé, když jedu z baráku třeba do mesta, nekdy autobusem a nekdy autem a vždy se mi to vyplatilo protože tý toalety ve meste jsou otřesný, pokud narazím na nejaký otevřený a co to stojí penez. Už se me stalo, že jsem se taky podelal do plinky po ceste domu, naštesti v aute.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Rodina a děti > Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

registrace | přihlásit se
Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít