Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2017 20:03 - petr

Nejsem větší dítě , ale na dlouhý cesty si vezmu plenu taky . Pro jistotu.

reagovat 3.9.2017 16:46 - Jana

https://m.youtube.com/watch?v=kham1ezniyU
Nevíte, kde by se dala sehnat postel v čase 2:15
Hlídám autistu, který stále má pleny. A při přebalování, by bylo lepší, kdyby se nehíbal.

reagovat 3.9.2017 17:26 - pavel

mě babička nedávala na plínu gumový kalhotky jak tady asi většina z vás ale na noc mi dala plíny dvě a na ně my natahla buď punčocháče a nebo kalhotky - později slipy.Přez den jsem mohl být většinu času nahatej a jinak jsem měl plínu jednu a na ni kalhotky.Takle to bylo do mojich dvanácti roku

reagovat 4.9.2017 03:07 - Plenkar

mě babička nedávala na...

Co to kecas za blbosti! Ve kterych letech to bylo, nebo radeji napis datum narozeni, my uz si to spocitame, Ale gumove kalhotky ceskoslovenske vyroby /druzstvo invalidu Prodex Praha/ sili ty kalhotky nekdy od roku 1953 do 1976 a byly 4 velikosti- od novorozencu, az po 10-12 lete deti.
Tak kdyz ti babicka nedavala gumove kalhotky, tak ti ty pliny a puncochace musely protect a ty kalhotky urcite take, kdyz nebyly gumove, ale asi nejake divci silonove. A nebo kojenecke plenkove kalhotky, ktere mely v rozkroku vsitou sirokou igelitovou plinu, ale ty pri spani ditete take protekly. Ty gumove kalhotky se daly koupit v byvale NDR v kazde drogerii, v Madarsku a sand i v Polsku. Na zapade se daji koupit v lekarnach i v drogeriich a vyrabeji se tam dodnes a lide si je kupuji a nosi, takze maji vsechny myslitelne velikosti-od kojeneckych, pres mladez, dospele i seniory. Je to tam normalni vec, nikdo se nad tim nepozastavuje a nedivi se tomu. A nosi je lide jednak s latkovymi plenami, nebo pro jistotu pres jednorazovky.

reagovat 5.9.2017 22:10 - pavel

Co to kecas za blbosti! Ve...

osmdesátá leta- babička mi dávala do plíny igelit pod první vrstvu plíny, nebyl jsem už mimino ale babička mi dávala plínu jen - pro jistotu - jak říkala .Počůral jsem se jen třikrát během prvního roku u babičky a pak už ne ale to babička nebrala v potaz a já měl plínu do dvanácti roků.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *