Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.7.2017 16:26 - Žito

Já mám na sobě dětskou podložku udělanou s toho jakoby vložku a mám jí jen na zadku jelikož trpím hemeroidy tak jde se mne krev a nevím jestli mám říct lékaři o předepsání vložených plen jestli to nebude lepší neměl jste nikdo něco podobného tento problém poraďte prosím.

reagovat 19.7.2017 16:29 - Vít Vrzal

Vít Vrzal si myslí že větší děti při cestování můžou nosit jaké koliv plenky. Akdyž se jim stane nějaká menší nehoda například se do těch jakých koliv plenek vychčije nebo vysere zadek tak rychle přebalit.

reagovat 19.7.2017 16:33 - Vít Vrzal

Já se těch látkových čtvercových plenek vemi těžko budu zbavovat ale děkuji za tuto moc dobrou radu. Ječmene.

reagovat 24.7.2017 14:58 - Vít Vrzal

Můj pinDóur do těch látkových čtvercový plen čurá schálně a není to vůbec ostuda ale má to moc rád když se mi dotěch látkových čtvercových plen může vyčurat.

reagovat 24.7.2017 15:22 - Karel Šelsrát

Já nevím, proč by nemohly větší děti nosit plenky při cestování? Já je nosím taky a to mě je už 40 let. Jenom, když si je v autobuse začnu za jízdy přebalovat, tak řada lidí kolem mne začne blejt. A to zejména, když jsem se do těch plen předtím vysral. To nechápu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *