Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2016 08:09 - Monča

tak jsem včera zjistila,že Moni to dostala a plenku používá místo vložek,které tam má pochopitelně taky.Vůbec ji to nepřišlo divné,že si bere plenkové kalhotky,na obale viděla for woman a tak si je oblékla a šla do školy,ještě,že včera neměly tělocvik.No,možná by to spolužačky ani nenapadlo,opravdu vypadají jako běžné kalhotky s větší vložkou.Nakonec byla ráda,že si toho nikdo nevšiml,ale dneska ráno se přiznala,že v nich spala a že je bude,při měsíčkách, používat na noc.Nevím,jestli to je dobrý nápad,ale zatím ji to nebudu vymlouvat,taky protože je to vlastně moje vina,snad na to příjde sama.
Tak mě původně zajímalo jak by se holky tvářily na plenky ve skříni a nakonec jsem si oddechla,že to dopadlo jak to dopadlo.Myslím,že preventivně nabízet plenky je nesmysl,ale normálně se pobavit,že někdy můžou mít problém který se musí plenkama řešit je dobré vysvětlit.Odpoledne to ještě proberem.

reagovat 19.10.2016 17:42 - Moni,

tak jsem včera zjistila,že...

retardované dcery musí mít retardovanou matku.

reagovat 19.10.2016 22:14 - Gfghvcggvcgufxhxdzhcfvzxbjdxjudydgqdgvydbkufxbjj

kdo chce, ať si najde Porn Hub, a zadá tam do vyhledávače diaper.

reagovat 20.10.2016 12:19 - Karel

proč myslíš že je Monča retardovaná?
Spíš bych ji typoval na takovou tu biomatku co musí všechno co je novýho a zdravýho zkoušet na svý rodině.
Co kdyby bylo v budoucnu používání plen trendy?
Může potom referovat kamarádky o svých zkušenostech a začít větou "to už máme dávno vyzkoušený."
Docela by mne zajímalo jestli je vyzkoušela taky na sobě?
Co Mončo?

reagovat 21.10.2016 09:43 - Monča

čekáš,že jsem nutila své holky do něčeho co osobně neznám,a ty se potom tady budeš vyšklebovat.Samozřejmě,že jsem si sehnala svoji velikost a vyzkoušela nosit je celý den a celou noc,neboj se nic jsem do nich nedělala.
Pro klid vás všech co na tyto stránky chodíte,tak navlékací plenkové kalhotky pro dospělé,jak se správně jmenujou,jsou velmi příjemné a pohodlné při nošení,nepaříte se v nich,za chvíli je nevnímáte a jsou opravdu nenápadné.Zkusila jsem dvoje kalhotky Tena Pants Plus s Confiofit,jedny přes den a jedny přes noc,a opravdu velmi příjemné.
Dostala jsem je jako bezplatný vzorek ve zdravotnických potřebách,nic jsem nevysvětlovala,pouze mne upozornila pani prodavačka,že se nemají z hygienických důvodu nosit déle než osm hodin,tak jsem ji poprosila ještě o jedny na noc, což nebyl žádný problém.Dobrá zkušenost všem doporučuju.
Vím,že zase na mém počínání něco najdeš,ale co se dá dělat!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *