Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.11.2015 21:37 - Tomáš

Ahoj,v Londyně jsme byly...

V 15 jsi pořád malá a je třeba mít tě pořád pod dozorem aby ses neztratila.

reagovat 17.11.2015 07:50 - Natalka

To je dost drsné Natálko,...

Ahoj,pokakala jsem se jen asi trikrat.Poprve to bylo v noci když už všichni spali a mně přišlo trapné je budit aby mi sundali plenku a ja se mohla jít vykakat a tak jsem to nakonec pustila....Rano když mi mamka měnila plenku tak byli všichni velmi překvapení,vypadalo to jako bych se pokakakala ve spanku..Další případ byl v tom aquaparku,když mamka s kamoškou odešli do saun a mi se moc chtělo a tak jsem to pustila,když potom se potom za asi hodinu vratili a mamka mě kontrolovala jestli jsem se nepočurala (normalně sáhla do plenky,dělala to docela často) zjistila že jsem se pokakala, už to brala docela normalně,prostě se mnou zachazeli jako s miminem...No a potřeti to bylo kdesi ve městě,kdy jsem věděla že na wc se nedostanu ještě dlouho a nechtělo se mi to držet...To zjistika dcera od kamosky ktera citila puch ktery se ode mne linul..

reagovat 17.11.2015 13:50 - Natálko, Katko, nebo jak si ještě říkáš

Tvým plenkovým fantaziím nikdo nevěří!

reagovat 17.11.2015 22:39 - ddt

Ahoj,pokakala jsem se jen asi...

Preco pises stale v zenskom rode,ked si uchylny muz.To tvoje vypisovanie je ubohe.Aj hupaci konik ma vyssie IQ(pre teba aby si pochopil-ma vyse rozumu).

reagovat 18.11.2015 14:08 - Milan

ale vzdyt ho nechte,at pise.Me se libi cist o plenkach asi proto,ze si je davam dodnes, ochranuji me pred ostudou a dodavaji mi pocit jistoty pred ostudou z pocuranych kalhot,nebo i z toho zapachu,ktery se nekdy stane.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *