Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2016 13:17 - Adam

Čau,
Chtěl bych se tu s vámi podělit o můj zážitek ohledně plenek.
Jeli jsme minulý rok na dovolenou a jelikož jsem se asi do 6-7 let počůrával tak jsem musel nosit pleny (teď je mi 14), no a protože to byla hrozná dálka a absoloval jsem cestu do Itálie se vzdálenými bratranci tak jsem musel absolovat cestu v plenách, byla to hrozná potupa jelikož oba dva bratranci kterým je mimo jiné 9,13 let se mi hrozně posmívali, když jsem si je chtěl ale sundat mamka mě varovala že s tím mám prý problémy. Asi dvakrát mě máma přebalovala ale já jsem se bránil, stejně to ale dopadlo plenou mezi nohama, když už jsme nakonec dorazili na místo, tak jsme šli do našeho hotelu, moje mamka řekla u recepce že musím nosit pleny a já si v tu chvíli připadal hrozně. Celý výlet byl v plenách a když jsem se probudil ráno pomočený protože jsem si nedošel večer na záchod a mamka ani teta bratranců nebyli doma tak mě měli na starost bratranci. Celou dobu se mi smáli, a já nevěděl co dělat. Potom mě museli přebalit protože jsem se pokakal a mamka s tetou mi nedovolily jít na záchod, potom to takhle probíhalo furt a pro mě to byla neskutečná potupa. Potom jsme jeli zpátky a cestou v autě jsem se pokadil, mamka to začínala brát tak že ty pleny doopravdy musím nosit, nakonec to dopadlo tak, že musím pleny nosit i přes den. Skoro jsem se přes tohle nemohl přenést a měl jsem pocit že potřebuju něco udělat, když jsme byli jednou kempovat (opět z bratranci kteří se mi v tu domu smáli za plenky ještě víc než minulý rok o prázdninách na výletě v Itálii). Ten večer jsem namočil do horkého kbelíku z vodou oboum bratrancům ruku a skončili v plenkách, nakonec jsem mámu přemluvil o zdravém rozumu a už jsem se plenky nadobro zbavil a už nikdy nechci nic podobného, za to moji bratranci skončili nadobro v plenkách, protože po dobu kempu jsem jim ruku do vody strkal každý večer, takže to nakonec dopadlo dobře. Ještě teď cítím ten hrozný pocit jak mamka na recepci říkala že musít nosit pleny. Brrr

reagovat 25.5.2016 22:19 - Adam,

Čau,
Chtěl bych se tu s...

v ktorom ustave si zavrety?A ako si sa dostal na net?

reagovat 26.5.2016 07:57 - Adam

v ktorom ustave si zavrety?A...

Když máš pedofilní matku může to dopadnout i takhle. A věř mi že to nebyl příjemný zážitek.

reagovat 27.5.2016 08:13 - zubík

Čau,
Chtěl bych se tu s...

A teď tu pohádku o Mrazíkovi bys moh dát.Opět mě to připadá jak od někoho kdo si při tom mastí brko.Tak pozor ať se tisemeno nedostane do počítače.

reagovat 27.5.2016 13:00 - PHD

A teď tu pohádku o...

Tak snad semení do plenek. :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *