Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.8.2018 12:19 - plenky10

https://www.facebook.com/groups/495158120894464/about/

reagovat 30.8.2018 13:48 - Petr v plenkách

Tak přebalování dopadlo dobře akorát jsem byl už bez bodycka tetka vzala trochu větší trenky boxerky rozparala je a vysílá do nich silný igelit a na punčocháče mne dává kšandy aby plenky nepadaly z rozkroku dala mne plenku na noční spaní a k tomu ty boxerky s igelitem všité a pleny byli ráno všude po posteli jenom ne mezi nohama a tak se rozhodla právě s těmi puncochaci mne to dát aby plinky nespadli a přes den je mám za trest také i punčocháče dětské bavlněné. a dětské Prestige jsice mám větší číslo ale musím jse narvat do čísla 36,5 a přitom mám asi 38 takzvaně mám vše dětské jak botky, punčocháče, plenky, bodycko atd... a zase mne čeká přebalování jsem pomočeny a posrany ale jen trochu to mám asi s toho psaní.

reagovat 30.8.2018 22:49 - Lenka

proto aby se dospělé dítě v noci nevyslíkalo je lepší použít ty punčochy a na to bodíčko nebo těsnější overal s dvoucestným zipem a dát na něj zámeček, vyzkoušeno, ověřeno, super to funguje a vypadá to dobře když chlapec před spaním ještě chodí po domě nebo třeba u večeře . Kšandy nejsou moc dobré.

reagovat 12.9.2018 11:02 - Lubo

proto aby se dospělé dítě...

Náš kluk používá overal pouze v zimě . Hlavně na chatě . Po vloupání dostane pleny , trpí inkontinencí moči a pak overal . V létě má jen tričko od pyžama . Ví , že si plenky sundat nesmí aby neměl mokrou postel . Doma má na noc oblečení dle teploty , ale i tam si občas řekne o overal .

reagovat 15.9.2018 15:12 - Jarka

Tak můj syn (16) chce úplný trenky s delšíma nohavičkami občas i klučičí legíny nebo takové ty holčičí boxerky nemyslete si že je gay normálně chodí s holkama jako malému jsme mu dávali plenky na delší cesty nebo pod kombinézu na lyžování ale plenky se mu zalíbily a na lyžování je nosí furt a na delší výlet si taky o ně řekne většinou na lyže nosí zalepovaci teny a na výlety drynites ale naštěstí se naučil sám se prebalovat

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *