Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2007 00:21 - Martin

Moje známá prohlásila, že si nepřeje, aby její dcera už v 9 letech vymetala špinavé záchody v našich vlacích a tak tato devítiletá dívka letos v létě absolvovala patnáctihodinovou cestu vlakem na dovolenou do Tater vystlaná pamperskama, které musela používat a zhruba v polovině cesty jí její matka přímo v kupé před námi přebalila. Totéž platí i o zpáteční cestě. Byli jste svědky něčeho podobného?

reagovat 2.1.2008 22:28 - Štěpán

Já kdybych byl její matka tak bych nějakým hadrem nebo třeba kapesníkem umyl, utřel prkýnko na záchodě nebo ho obložil toaleťákem a myslím že by to bylo rozumnější řešení než plenky. Podle mně je ta paní hloupá kráva, chudák holčička.

reagovat 3.1.2008 01:01 - Ala

Taky mi to připadá docela ujeté. Sice se mi veřejné záchody taky hnusí, nejprve jsem naší 3 leté dceři chtěla brát všude nočník sebou, ale je pitomé nosit sebou všude nočník, takže to řeším tak jak píše Štěpán.

reagovat 3.1.2008 13:53 - Soňa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

reagovat 3.1.2008 13:54 - SoHa

No mohla jít dát plínu pro dospělé ne??

A nemusela ji tak pořád přebalovat a hlavně ztrapnovat před ostatnimi .

V 9 letech chudák holka, a to byly v kupé i chlapi??

Některé matky jsou fakt pošahané.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.2.2017 19:46 - On

A nestačili by takové podložky do postele jen dát pod něj a ten igelit a ne ho řvát do plenky a asi to leze hodně do peněz ale nikdy jsem můžou dát i látkové plenky.

reagovat 17.2.2017 22:30 - esox

ja dostavam plenky dosti casto spise receno pravidelne jak pres den tak i v noci a kdyz nikam i jedem tak jse musim dat prebalit jinak pry az jdu pesky protoze ze jsem nekolikrat pomocil sedacku v aute tak mne musi denne davat plenky samozrejme ze latkove s prima kalhotkami ale i puncochace musim mit a neco jako Gamase aby mne slo lip prebalit do cistech plenek jednou jsem byl prebalen i v aute a to mne prebalil otec mamka nebyla v dohledu sla asi na nakup a prinesla i baliky s plenkami abych nemusel mit furt na sobe ty latkace tak rekla ze budu dostavat i jednorazovky neboli papirovky a na noc dostavam pairovku a v ni mam dve latkove pliny jeste A vite kolik mne je let toz muzete hadat.........

reagovat 18.2.2017 04:33 - Li-ne

Podle slohu a stylu písma bych řekl tak 4 až 6 roků.

reagovat 18.2.2017 06:56 - Martina P.

Nač pařit kluky v plenách. Naši 12/14 mají vždy s sebou pet láhev a močí během jízdy do ní, takže frčíme bez čuracích zastávek.

reagovat 20.2.2017 12:15 - Miloslav

Nač pařit kluky v plenách....

no a kdyz je plna chcanek,tak ji zaspuntujete a vyhodite z okna jako kamionaci.Nebo je to jinak?
A co kdyz auto drncne chlapci ucurnou na koberecek,nebo na sedacku-to musi byt casem pekny smrad???Ale nepari se v plenach! To je dulezite.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *