muži s velkými prsy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.9.2007 14:26 - Pat

Dobrý den, jsem muž a mám prsa 1-2. Neužívám žádné hormony. Mám manželku a dvě děti. Několikrát jsem z legrace od žen slyšel, že bych klidně mohl nosi tpodprsenku. Znáte někoho? Líbí se nebo odpuzuje?

reagovat 27.9.2007 16:55 - klara

to myslíš vážne.jak by se to nějáký holce či ženě mohlo líbit....

reagovat 2.1.2008 01:24 - David

Já to mám taky a to ze dvou příčin. První je gynekomastie - příčinou je nerovnoměrná hladina hormonů v těle. Tou druhou je to, že užívám léky na deprese a roztěkané nervy ze základky. Lidi se mi až do střední smáli, teď jsem na VŠ a naštěstí už si toho nikdo nevšímá a navíc jsem k tomu časem zaujal postoj "Když se vám to nelíbí, tak jděte do prdele".

reagovat 2.1.2008 17:54 - k

S Davidem mám v něčem podobné zkušenosti. Bral jsem také léky na doprese. Po čtrnácti dnech jsem cítil tlak hlavně na levém prsu. Vůbec mi nenapadlo, že by se mohlo jednat o růst prsu (on je to spíše jen prsní tuk). Myslel jsem si, že je to od srdce. Až po delší době jsem zjistil, že se mírně nalévají dvorce a bradavky. Zdravotní problémy byly ale tak velké, že tyto vedlejší účinky byly nepodstatné. Dnes mo zůstaly cca půlky, ale běžně to znát není. Lékařka mi říkala, že tyto vedlejší účinky se vyskytují jen vyjímečně. Jak je vidět, možné je všechno.

reagovat 4.1.2008 18:21 - jenda

jsem kluk, který toho má nahoře podobně jako dívka. Dnes je mi 23 roků. Prsa mám od cca 13 - 14 let, ale žiji s tím. Zvykl jsem si. Dle lékařských vyšetření není možné odstranění liposukcí (odsátím tuku) ale bylo by možná pouze totální amputace prsu ajko u ženy. V mém případě se jedná o gynekomastii 3. nejtěžšího stupně (prý poměrně vzácná) jednou z příčin je nadměrná produkce ženských hormonů. Pod kudlu nepůjdu, smířil jsem se s tím. Co je nezbytné - musím nosit podprsenku - košíčky "C". Bez ní to prostě nejde ! Nejsem žádný buzík či tranďák. Ale problém je vhodnou sehnat. Hladká, bez krajek a bez push efektu. Kluci, kteří to řešíte, napište na : alan100"seznam.cz Ahoj.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.5.2018 20:05 - Deny

já nosím podprsenku 90b...

Vole uchylny.nic jineho se neda rici.

reagovat 5.5.2018 20:12 - franta

Nevím, proč mu nadáváš. Pamatuj si. Co vyhovuje manželům, oběma tedy, je normální. A příště buď slušný a nebo sem raději nechoď.

reagovat 5.5.2018 23:50 - ???

Vidíte co dokáže s lidma závist?

reagovat 6.5.2018 00:56 - A jsou designéry

To víš? To je pomsta těch...

a voliteli textilních materiálů v oblasti pánské oděvní módy opravdu převážně ženy?

reagovat 13.6.2018 15:30 - rafa

Tak jsem si pustil to video s kozatýma klukama a čuměl jsem jako blázen. To musí být fakt mazec být kluk a mít takový kozy docela rád bych to vyzkoušel, celkem jim je závidim

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *