muži - ryby

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2005 20:18 - mia

Já bych se ráda dozvěděla něco o dalších Rybách mužského pohlaví. Jak se jeví vám? Já jsem ve znamení Vah.

reagovat 10.1.2005 21:48 - Káťa

Ahoj!
Na horoskop je z mého pohledu těžký nekriticky věřit, ale musím uznat, že mým životem prošli dva muži ve znamení ryb a charakterově si byli velice podobní!
Nevím, jak zní oficiální horoskopická prognóza, ale já mám zkušenost s jejich citlivostí (občas až přecitlivělostí), oba byli velice labilní (snadno rozesmát, snadno naštvat), empatický, neustále zkoumali¨co si myslím a co tím myslím a co za tím je a jestli třeba něco není ještě za tím :), měli filosob¨fického ducha a bezvadně se s nima kecalo. Negativní rysy: výbušnost, přílišná submisivita, přílišná šťouravost, v krizových situacích nerozhodnost, chaotičnost a náchylnost ke smutným a depresivním nladám..., a v sexu:lepší si nelze přát, pozorní, citliví (na můj vkus trochu moc:)...prostě bezva!

Snad jsem tě uspokojila, ovšem já na to nevěřím a určitě to nelze takhle generalizovat..jejich protikladných vlastností bylo až až!

reagovat 10.1.2005 22:08 - mia

Ahoj!
Moc uspojená nejsem, protože ve výčtu vlastností chybí už jen hysterie, zákeřnost, falešnost a zrada. Ale na to třeba desítku let, aby všechno vyšlo najevo.
Jo, milenci jsou úchvatní, citliví, ale nevěrní! Nevydrží v manželství, přitom rozvod je pro ně vyloučený.
A začnou pít jako dogy. Nekompromisně, zoufale, bez zábran.

reagovat 11.1.2005 11:44 - Senta

Muj manzel je ryba. Bohuzel musim naprosto souhlasit s Katou a jeste bych to shrnula: Urazlivy, zivotem a vsemi zklamany depresivni, precitlively (skoro jak zenska) hysterik a cholerik. Na druhou stranu uzasny, chytry, presvedcivy, okouzlujici, pozorny a vtipny bavic ve spolecnosti. Bohuzel take nevernik, ktery omlouva svou neveru, hledanim citu, lasky a porozumeni, ktere u mne nenachazi. Samozrejme tak jak on si to predtsavuje, ji nenachazi nikde, takze se neustale vraci a chce byt utesovan a sotva mu otrne, odchazi, aby byl obdivován....

reagovat 11.1.2005 23:39 - mia

Jsou stejní, já to tušila!
Sento, jak dlouho jsi s ním vdaná?
Je mi z toho nanic, to dobré odchází a toho zlého přibývá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2015 21:40 - Ivík

.... poznala jsem jen 1 muže rybu...Znám ho léta a je to člověk skutečně citlivý a soucitný(myslím, že je to občas k jeho škodě, lidé toho zneužívají), výborný milenec, ale skutečně člověk musí číst mezi řádky a být na na něj naladěný, jinak ho nikdy nepochopí... Jinak si myslím, že dokážejí být stálí jako partneři, ale musejí mít pocit, že našli to, co je podle jejich představ.....

reagovat 21.3.2015 22:08 - Ano,

.... poznala jsem jen 1 muže...

ta citlivost u ryb je velká.Také jsou velikými snílky,hodně sní až fantazírují.No,každá znamení má něco.Pak také záleží,zda je ryba dravec,ta si jde naopak za každou cenu za svým cílem,ale těch zase moc není.

reagovat 22.3.2015 05:08 - Jana

Chlap ryba je devkar nestaci mu jedna zena.

reagovat 11.8.2017 12:18 - Adriana

Chlap ryba je devkar nestaci...

Všichni chlapi si rádi vrznou, když je příležitost. Na znamení nesejde.

reagovat 11.8.2017 13:30 - Ryby

dokáží životem proplouvat docela obstojně,ale pozor,jen pokud je to ryba dravec-a těch opravdu moc není.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *