Muži a mušle:)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2005 10:37 - Acnelka-L

Mám takový dotaz na muže.vadí vám když se jdete vymočit(třeba v restauraci,v hospodě)a někdo stojí vedle vás a močí?Zkrátka vadí vám mušle?Já si to nedovedu představit,asi bych jako muž vychytávala momenty kdy tam nikdo není a pak si šla ulevit.Takže jak ste na tom?Díky za odpovědi.

reagovat 8.2.2005 15:54 - henten

Nijak. Odmalička čuráme pospolu, hasíme ohníčky společným počuráním a tak to jde až do dospělosti. Pak nějaká zlomyslná ženská jednomu nakuká, že Franta ho má mnohem většího a jednomu to společný močení začne vadit. Pak jsou zase ti, co ho rádi na WC předvádějí. Dlouho a důkladně oklepávají a mávají tou hadicí. Ne, že by byli teplí, ale je to něco jako když jelen předvádí svoje paroží a zastrašuje. Prostě se na WC nenudíme.

reagovat 8.2.2005 21:16 - talka

Tohle je ale zajímavé téma.Ale já bych taky nechtěla,aby se mi někdo koukal na mušličku.Jsem stydlivka.Ale teď jsem se ptala muže a říkal,že mu to nejde,když tam je ještě někdo jiný.Že by se styděl??? Ale nemá proč,má ho pěknýho.

reagovat 9.2.2005 07:25 - Karel

Já osobně nesnáším,že na pánských záchodech jsou mušle vedle sebe.Když přijdu na WC a někdo stojí u mušle a vidím,že už končí tak se také postavím-jinak odejdu a nebo pokud to jde jdu do kabinky a když ne tak raději odejdu a jdu pokud to jde někam jinam.Kdysi jsem byl v po 89 roce na zájezdu ve Vídni a tam měli v obchodňáku mušle oddělené boxy a navíc při odchodu samy splachovaly.
Takže bych pokud to jde doporučil na záchodech pro pány buď oddělelené pisoáry nebo klasické kabiky jako na ženských WC.
Jinak doma si sedám na mísu při močení a používám k osušení toaletní papír.
Závidím ženám,že mají na záchodech kabinky a mohou klidně čurat bez toho,že je někdo pozoruje

reagovat 9.2.2005 10:49 - Acnelka-L

Moc díky za odpovědi,už dlouho mi to vrtalo hlavou.Sledovala sem vždycky přítele,jak v restauraci vychytává okamžiky kdy tam nikdo nejde,proto se na to ptám.Mě osobně by to taky totiž vadilo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.7.2013 08:29 - !

Odpovědní muži třídí odpad i při použití mušle v restauraci. Viz http://www.srandicky.biz/foto/zodpovedni-muzi-tridi-odpad/trideni-odpadu-jpg.jpg

reagovat 20.5.2017 13:08 - marek

Me to nevadi,vyvalim sveho curaka s zaludem a chciju,nekolik chlapu se tak. Vzrusilo a vystriklo,semeno teklo pekne po zdi no a ja vystrikl taky .

reagovat 28.7.2018 09:26 - Adam

Zdravím všechny
Chci vás poprosit o radu , mám problém když už to nemůžu vydržet a musím na veřejný WC se vymočit. No a když tam na WC někdo je nebo přijde tak mi to vůbec nejde se vyčůrat ani kapku (i když se mi tak strašně chtělo tak se mi to blokne a vydržím to chviličku zase) -mám pocit že se na mně buď dívá nebo poslouchá a i v kabince mi to nejde ,tak proto chodím nejraději ve škole v hodinách na WC protože je tam šance že tam budu sám a to se docela v klidu vymočím sice tochvíli trvá ale vymočím se . Dost mně to omezuje ,závidím ostatním klukům, protože ty jsou o přestávce povídají si a čůrající a já se k nim postavím a nic. PS: Zkoušel jsem si ho i přetáhnout, ale nepomohlo. :(

Děkuji moc za radu .

reagovat 28.7.2018 16:32 - Jan

Chybí vám vojna, mazánci!

reagovat 29.7.2018 14:35 - Asi jsi moc úzkostlivý

Zdravím všechny
Chci vás...

Určitě kadíš taky jenom doma a nikde jinde ti to nejde. S tím mívají problémy hlavně holky, ale jsme všichni jenom lidi. Jedině víc pít a pak to jde samo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *