Muži a mušle:)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2005 10:37 - Acnelka-L

Mám takový dotaz na muže.vadí vám když se jdete vymočit(třeba v restauraci,v hospodě)a někdo stojí vedle vás a močí?Zkrátka vadí vám mušle?Já si to nedovedu představit,asi bych jako muž vychytávala momenty kdy tam nikdo není a pak si šla ulevit.Takže jak ste na tom?Díky za odpovědi.

reagovat 8.2.2005 15:54 - henten

Nijak. Odmalička čuráme pospolu, hasíme ohníčky společným počuráním a tak to jde až do dospělosti. Pak nějaká zlomyslná ženská jednomu nakuká, že Franta ho má mnohem většího a jednomu to společný močení začne vadit. Pak jsou zase ti, co ho rádi na WC předvádějí. Dlouho a důkladně oklepávají a mávají tou hadicí. Ne, že by byli teplí, ale je to něco jako když jelen předvádí svoje paroží a zastrašuje. Prostě se na WC nenudíme.

reagovat 8.2.2005 21:16 - talka

Tohle je ale zajímavé téma.Ale já bych taky nechtěla,aby se mi někdo koukal na mušličku.Jsem stydlivka.Ale teď jsem se ptala muže a říkal,že mu to nejde,když tam je ještě někdo jiný.Že by se styděl??? Ale nemá proč,má ho pěknýho.

reagovat 9.2.2005 07:25 - Karel

Já osobně nesnáším,že na pánských záchodech jsou mušle vedle sebe.Když přijdu na WC a někdo stojí u mušle a vidím,že už končí tak se také postavím-jinak odejdu a nebo pokud to jde jdu do kabinky a když ne tak raději odejdu a jdu pokud to jde někam jinam.Kdysi jsem byl v po 89 roce na zájezdu ve Vídni a tam měli v obchodňáku mušle oddělené boxy a navíc při odchodu samy splachovaly.
Takže bych pokud to jde doporučil na záchodech pro pány buď oddělelené pisoáry nebo klasické kabiky jako na ženských WC.
Jinak doma si sedám na mísu při močení a používám k osušení toaletní papír.
Závidím ženám,že mají na záchodech kabinky a mohou klidně čurat bez toho,že je někdo pozoruje

reagovat 9.2.2005 10:49 - Acnelka-L

Moc díky za odpovědi,už dlouho mi to vrtalo hlavou.Sledovala sem vždycky přítele,jak v restauraci vychytává okamžiky kdy tam nikdo nejde,proto se na to ptám.Mě osobně by to taky totiž vadilo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2009 06:02 - Marek

Ja radej kabinky, lepe se mi trefuje. Jinak mi to nevadi, ale zena by me asi vadila nebo ne, nevim :D.

reagovat 2.1.2009 08:09 -

Mě je to jedno, já chčiju v lese.

reagovat 27.3.2009 12:31 - Lenka

Ahoj hledám mušle pro muže jako jsou třeba v hospodách pomozte mi plosím.

reagovat 24.7.2013 08:29 - !

Odpovědní muži třídí odpad i při použití mušle v restauraci. Viz http://www.srandicky.biz/foto/zodpovedni-muzi-tridi-odpad/trideni-odpadu-jpg.jpg

reagovat 20.5.2017 13:08 - marek

Me to nevadi,vyvalim sveho curaka s zaludem a chciju,nekolik chlapu se tak. Vzrusilo a vystriklo,semeno teklo pekne po zdi no a ja vystrikl taky .

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *