Muzi a jejich nazor na make-up

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2002 14:00 - Jana

Zajimal by me nazor muzu,na make-up.Libi se jim zeny s make-upem,ci ho nesnesou.Setkala jsem se s mnoha muzi.Polovina mela nazor takovy,ze zena bez make-upu neni zenou,druha polovina muzu,ze krasna zena make-up nepotrebuje....

reagovat 1.5.2002 12:51 - Sváťa

Ztotožňuji se s druhou polovinou. Krásná žena (a nejen krásná)opravdu make-up nepotřebuje. Její krása je dána právě jejím přirozeným vzhledem, který není upravován žádnou falešnou make-upovou maskou. Mě osobně se moc nelíbí ani malování rtů a nehtů. Možná jsem v tomto případě až moc radikální, ale já zkrátka umim ocenit krásu ženy jen,když je zcela přirozená a ne zbytečně přikrášlovaná. Ale abych nebyl tak jednostraný - mírný a decentní make-up toleruji a pokud je dobře proveden, může i hezké ženské rysy podtrhnout. Osobně ale dávám přednost čisté přirozenosti.

reagovat 2.5.2002 10:00 - Irena

Nejsem muž, ale znám přesně názor svého přítele. Když make-up, tak takový, aby nebyl vidět. Vkusně zvýrazněné oči "mezi lidi" jsou OK. Jinak nejlépe čistá tvář.
Výrazněji namalovaná žena ho občas zaujme, ale nechtěl by ji mít doma.

reagovat 2.5.2002 10:58 - ariana

ha ha . ale chlapci nebudte tak alibističtí . Proč se ženy malují ? že by je to bavilo ráno vstát o hodinku dříve a patlat se ? ne kdepak . Vy chlapi po nás chcete abychom byly krásné měli pleť jako broskvička rtíky jako jahůdka , ale přiznat se k tomu že to není v lidských silách ? ne to ne . Vy tu zas budete mlít o přirozené kráse ženy a že není potřeba se malovat . Houby ještě jsem nepotkala muže kterému se líbí když má partnerka pěkný knírek k tomu chlupaté nožky v punčocháčkách a lehce prošedivělé neupravené vlásky :-) I když je fakt že asi takoví jsou ... ale já je znát nechci taky mám ráda když můj kluk hezky voní a má upravený vous . Prostě už toho nechte v dnešní společnosti je prostě potřeba používat kosmetiku .

reagovat 2.5.2002 11:25 - P.

Nepřeháněj :) Právě, že by to mělo být nenápadné, make-up ano, proč ne, ale ne že si někdo na svůj (hezký) obličej nanese vrstvu omítky a namaluje zcela jiné rádobyumělecké dílo :))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2017 08:56 - Jirka

Taky se maluju

reagovat 4.3.2017 14:16 - a

Taky se maluju

pak tvůj xicht vypadá jak obloženej chlebíček.

reagovat 4.3.2017 14:37 - Je

Ja se uz leta snazim o...

to umění se sama krásně nalíčit.Mám svoji značku,stíny za 1tis.dvoje,ale bohužel to není odstín,který jsem chtěla a tak tyto mě nerozzáří.Ten,který jsem používala se už nevyrábí.I krémy denní a noční moc fajn,krásně zjemní pokožku.Značka Alcina-stojí za vyzkoušení.

reagovat 4.3.2017 14:47 - Hynek

My muži jsme údajně hnusnější, ale nemalujeme se, zvláštní :-)

reagovat 5.3.2017 19:44 - @

Maluju se jako lejdy gaga

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *