Muži a erotické pomůcky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2003 18:34 - Květa

Zajímalo by mě, zda opravdu muže vzrušuje, když dělá ženě potěšení třeba vybrátorem a zda se neciti ochuzen, že to za něj dělá kus umělé hmoty či co to je? Já jsem se osobně cítila hloupě a zdálo se mi to tvrdé a studené. Děkuji

reagovat 2.4.2003 07:23 - Jan

Odpověď: mně vzrušuje, když dělám ženě potěšení.
Ovšem tohle vyžaduje součinnost obou, takže jestli dámy předstíráte, úmyslně uvádíte muže v omyl a když si navíc "neřeknete", co se vám líbí/nemusíte mít, šijete si bič samy na sebe. To "neřeknete" je v uvozovkách proto, že samozřejmě nejlepší je, když vnímavý partner pochopí vaše náznaky, ale nesmíte 100% spoléhat na stejný partnerův pohled a pak, když se náznaky míjí účinkem, je zapotřebí diplomatického rozhovoru o svých přáních.
Muž je kvůli potěšení ženy někdy schopen dělat pěkné vylomeniny.
A také chápu, že často žena předstírá právě proto, aby muže potěšila a už proto je dobré si někdy o sexu popovídat v neemoční atmosféře.

reagovat 2.4.2003 08:50 - kkkkk

Neboj se Květo,že by si partner myslel,že je o něco ochuzen,ani si nebude myslet,že na Tebe nestačí a Ty si musiš pomáhat.Tím mám na mysli partnera zkušeného a né nějakého plašmušku,který má zkušenosti pouze toho rozsahu,že dívčí přirození maluje ve výtahu a nebo na vrata.Zkušený muž Tě zařadí mezi Ty šťastné,které nejsou frigidní a vlastně pomáháš partnerovi s erotickou předehrou a nebo aby jsi jej ještě více vydráždila k větší fantazii a výkonům.V těchto případech koukej více na sebe co se Ti líbí,on má tu samou možnost.Něco skrývat a nebo bát se to dát najevo je začátek neupřímnosti a možná touze si to udělat někde jinde,kde se budu moci "odvázat".

reagovat 2.4.2003 09:27 - Květa

Děkuji za vysvetlení oběma diskutujícím. Tady nejde o předstírání či nepředstírání. Mě se to zdálo prostě hloupé, neosobní, tvrdé a studené, i když chvílemi se mi to líbílo a vzrušovalo mě to (to byly chvilky, kdy jsem nemyslela na to, čím to děla, ale na požitek, bohužel to byl vždy jen mžik a pak zase kontrola a přemýšlení). Jen jsem nevěděla, mám-li to dát najevo, aby si partner nemyslel, že se mi to líbí více než on. Bylo to prostě pro mě jiné a nové. A mám pocit, že jeho to vrušovalo velice, když se tam mohl dívat a hrát si.
Jinak s tím si hrál on, já bych to asi sama nedělala a už vůbec ne někde v ústraní.
A jinak si myslíte, že by měl člověk říci partnerovi ÚPLNĚ všechno, co si myslí, co cítí - bez přemyšlení, zda je to normální či nikoliv, zda je to fantazie ... ? Nepomyslí si pak, že já jsem ujetá? Neodsoudí mě za to?
Co myslíte tím koukat na sebe?
Ale co když se mi to třeba tolik nelíbí a já vidím, že partnerovi se to líbí a vzrušuje ho to více, tak přece není špatné předstírat a tu chvilku to vydržet? A nebo je? Děkuji

reagovat 2.4.2003 10:04 - Jan

Mám pocit, že se nevyznáš sama v sobě. Vlastně nevíš, jestli se ti praktika s vibrátorem líbila, nebo ne. Přestože jsi diskuzi začala a stále tvrdíš, že se ti to VÍC nelíbilo, přesto máš strach, aby si nemyslel, že se ti to s vibrátorem líbí víc než s partnerem, to si protiřečí.
S tím předstíráním jsem nemyslel konkrétní vaši situaci, ale chtěl jsem upozornit, že čím spokojeněji se žena tváří, tím spíše může počítat, že se muž soustředí na danou oblast. Není špatné chvilku - občas předstírat, chceš-li mu udělat radost, ale nesmí se vaše milování zvrhnout jen do předstírání, nebo ještě hůř do předstírání za každou cenu. Lépe pak je navést partnera na oblast, kde se ti to líbí víc.
Z tvého dotazu bylo zřejmé, že vibrátor byl partnerovou aktivitou. Shrnu-li to ale, tak úplný odpor k tomu nemáš, jen u toho moc přemýšlíš. Asi bych opravdu nepřemýšlel v tomhle případě nad tím, jak a co partner dělá a když se mu to líbí, tak bych se soustředil jen na vlastní pocity, až si budeš jistá, jestli se to líbí tobě, nebo ne, pak bych teprve přemýšlel nad tím, jak zareagovat vůči partnerovi.
Svěřování se s vlastními sex. fantaziemi partnerovi je opravdu chůze po velmi tenkém ledě a vyžaduje notnou dávku taktu, diplomacie, empatie a samozřejmě důvěry a už z toho je zřejmé, že je to dlouhodobá záležitost celého vztahu, ale rozhodně stojí za to! Za upřímnost a důvěru těžko někoho odsuzovat, zvláště milujeme-li ho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2018 18:33 - Julie

nepoužíváme doma nic. jsme s manželem klasici. vyhovujeme si a vystačíme si sami bez pomůcek

reagovat 11.6.2018 20:04 - Radana

Je fakt že většině chlapům erotické pomůcky vadí, nebo prostě jsou proti nim, ale proč to nevím. Co chlapi? Proč jste proti tomu?

reagovat 11.6.2018 20:55 - Svaťa

Je fakt že většině...

Dovolím si Vám Radano oponovat. Erotické pomůcky vnáší do partnerského vztahu nové zážitky a ženy obecně potřebují k vzrušení delší předehru a čas než muži, kteří potřebují " občas " i pauzu. Přítomnost pomůcek je příjemná pro ženu nejen " před ", ale pokud potřebuje, tak i " po ". Spokojenost partnerky se následně příznivě odrazí i v gastronomii, kterou pokládám hned po sexu, jako neméně důležitou.

reagovat 23.6.2018 22:13 - Lucka

souhlasím, též nám to doma oživilo erotický život. Je to fakt lepší :) ale asi člověk musí dobře vybrat nebo koupit vhodnou hračku

reagovat 24.6.2018 20:44 - Daniel

V tom případě s mojí musíme asi něco koupit :D páč v poslední době spolu moc nespíme a není to moje chyba. Buď někoho má nebo jí to nebaví

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *