Muži a erotické pomůcky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2003 18:34 - Květa

Zajímalo by mě, zda opravdu muže vzrušuje, když dělá ženě potěšení třeba vybrátorem a zda se neciti ochuzen, že to za něj dělá kus umělé hmoty či co to je? Já jsem se osobně cítila hloupě a zdálo se mi to tvrdé a studené. Děkuji

reagovat 2.4.2003 07:23 - Jan

Odpověď: mně vzrušuje, když dělám ženě potěšení.
Ovšem tohle vyžaduje součinnost obou, takže jestli dámy předstíráte, úmyslně uvádíte muže v omyl a když si navíc "neřeknete", co se vám líbí/nemusíte mít, šijete si bič samy na sebe. To "neřeknete" je v uvozovkách proto, že samozřejmě nejlepší je, když vnímavý partner pochopí vaše náznaky, ale nesmíte 100% spoléhat na stejný partnerův pohled a pak, když se náznaky míjí účinkem, je zapotřebí diplomatického rozhovoru o svých přáních.
Muž je kvůli potěšení ženy někdy schopen dělat pěkné vylomeniny.
A také chápu, že často žena předstírá právě proto, aby muže potěšila a už proto je dobré si někdy o sexu popovídat v neemoční atmosféře.

reagovat 2.4.2003 08:50 - kkkkk

Neboj se Květo,že by si partner myslel,že je o něco ochuzen,ani si nebude myslet,že na Tebe nestačí a Ty si musiš pomáhat.Tím mám na mysli partnera zkušeného a né nějakého plašmušku,který má zkušenosti pouze toho rozsahu,že dívčí přirození maluje ve výtahu a nebo na vrata.Zkušený muž Tě zařadí mezi Ty šťastné,které nejsou frigidní a vlastně pomáháš partnerovi s erotickou předehrou a nebo aby jsi jej ještě více vydráždila k větší fantazii a výkonům.V těchto případech koukej více na sebe co se Ti líbí,on má tu samou možnost.Něco skrývat a nebo bát se to dát najevo je začátek neupřímnosti a možná touze si to udělat někde jinde,kde se budu moci "odvázat".

reagovat 2.4.2003 09:27 - Květa

Děkuji za vysvetlení oběma diskutujícím. Tady nejde o předstírání či nepředstírání. Mě se to zdálo prostě hloupé, neosobní, tvrdé a studené, i když chvílemi se mi to líbílo a vzrušovalo mě to (to byly chvilky, kdy jsem nemyslela na to, čím to děla, ale na požitek, bohužel to byl vždy jen mžik a pak zase kontrola a přemýšlení). Jen jsem nevěděla, mám-li to dát najevo, aby si partner nemyslel, že se mi to líbí více než on. Bylo to prostě pro mě jiné a nové. A mám pocit, že jeho to vrušovalo velice, když se tam mohl dívat a hrát si.
Jinak s tím si hrál on, já bych to asi sama nedělala a už vůbec ne někde v ústraní.
A jinak si myslíte, že by měl člověk říci partnerovi ÚPLNĚ všechno, co si myslí, co cítí - bez přemyšlení, zda je to normální či nikoliv, zda je to fantazie ... ? Nepomyslí si pak, že já jsem ujetá? Neodsoudí mě za to?
Co myslíte tím koukat na sebe?
Ale co když se mi to třeba tolik nelíbí a já vidím, že partnerovi se to líbí a vzrušuje ho to více, tak přece není špatné předstírat a tu chvilku to vydržet? A nebo je? Děkuji

reagovat 2.4.2003 10:04 - Jan

Mám pocit, že se nevyznáš sama v sobě. Vlastně nevíš, jestli se ti praktika s vibrátorem líbila, nebo ne. Přestože jsi diskuzi začala a stále tvrdíš, že se ti to VÍC nelíbilo, přesto máš strach, aby si nemyslel, že se ti to s vibrátorem líbí víc než s partnerem, to si protiřečí.
S tím předstíráním jsem nemyslel konkrétní vaši situaci, ale chtěl jsem upozornit, že čím spokojeněji se žena tváří, tím spíše může počítat, že se muž soustředí na danou oblast. Není špatné chvilku - občas předstírat, chceš-li mu udělat radost, ale nesmí se vaše milování zvrhnout jen do předstírání, nebo ještě hůř do předstírání za každou cenu. Lépe pak je navést partnera na oblast, kde se ti to líbí víc.
Z tvého dotazu bylo zřejmé, že vibrátor byl partnerovou aktivitou. Shrnu-li to ale, tak úplný odpor k tomu nemáš, jen u toho moc přemýšlíš. Asi bych opravdu nepřemýšlel v tomhle případě nad tím, jak a co partner dělá a když se mu to líbí, tak bych se soustředil jen na vlastní pocity, až si budeš jistá, jestli se to líbí tobě, nebo ne, pak bych teprve přemýšlel nad tím, jak zareagovat vůči partnerovi.
Svěřování se s vlastními sex. fantaziemi partnerovi je opravdu chůze po velmi tenkém ledě a vyžaduje notnou dávku taktu, diplomacie, empatie a samozřejmě důvěry a už z toho je zřejmé, že je to dlouhodobá záležitost celého vztahu, ale rozhodně stojí za to! Za upřímnost a důvěru těžko někoho odsuzovat, zvláště milujeme-li ho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2018 19:03 - Rudolf

Co vím já, tak chlapi moc erotické hračky a pomůcky moc nepoužívají, nebo alespoň já to tak mám, ale chápu že to může mít každý chlap jinak

reagovat 29.1.2018 23:14 - Leila

Lejla Abásová ve vaně...

Je velmi amorální tmaví hmota. Mohu zdůvodnit-

reagovat 4.2.2018 21:44 - Aleš

já jsem chlap a používám erotické pomůcky a hračky :D jsem sám a svobodný, tak si dopřávám... prostě každý to má jinak

reagovat 11.2.2018 08:59 - Helena

já jsem chlap a používám...

Pomůcky pro muže používáme často a je to bezvadné pro lepší sex a orgasmus manýela. Nejvíc nás baví vibrátor na prostatu v jeho zadečku, na penise vibrační kroužek. Do mého zadečku také vibrátorek, podtlakové baňky na bradavky a takto vyzbrojeni se oddáme souložení. To máme pocit, že vibruje celý svět. Manžel má sice někdy orgasmus dříve, ale tak silnž, že někdy skoro omdlívá. No je nám tak spolu nádherně.

reagovat 11.2.2018 09:01 - Helena

Omluvte překlepy. Že by ty vibrace?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *