Muži v dámském prádle.

Archiv příspěvků

reagovat 16.5.2018 20:53 - LUCIE

Muž nemusí nosit dámské...

Já ho nosím,tedy myslím dámské prádlo.Pro mě je to nornální jako pro tebe.Jsem žena uvězněna v mužském těle,a můžu ti říct že je to trápení.Kdo to neprožívá,tak neví o čem je řeč.Jestli se chceš dozvědět něco víc,podívej se na diskusi PÁNSKÁ TANGA,tam to popisuji podrobněji.

reagovat 17.5.2018 05:15 - LUCIE a jirka

skutečně takto psáno, LUCIE s velkými a jirka s malými jsou bizarní úchylní jedinci. Měli by být dlouhodobě léčeni v uzavřených psychiatrických léčebnách. A ani nevím, jestli by nemělo být psáno "neměly", protože netuším, jestli tito hermafroditi jsou kluci nebo holky.

reagovat 17.5.2018 17:34 - LUCIE

skutečně takto psáno,...

Prosímtě,než začneš něco psát,tak jsi o tom něco přečtí.Je vidět že o tom nic nevíš.

Živiny pro mozek

reagovat 18.5.2018 06:34 - Ty

Prosímtě,než začneš...

čteš? Skutečně? Tak proč tak blbě píšeš?

reagovat 18.5.2018 07:01 - polib mi prdel debile

v první řadě...

v první řadě nic o mě nevíš to mluvíš o sobě ? neinteligentní prase si možná ty já jsem fetišista a pokud nic o fetišizmu nevíš tak si najdi nějaké téma o fetišistech různého zaměření ono není jednoduché s tímhle žít chodíš tu záměrně rýpat proto si u mě obyčejný chudák který mi nesahá ani po kotníky hraješ si na chytráka a nejsi vůbec nic než obyčejná nula která si tu honí své ego myslíš si jak si vtipný koho tím chceš zaujmout to tvoje chovaní svědčí o tvém charakteru tebe někde potkat tak ti rozbiju hlavu policejní tonfou šutrem nejlíp nějaký balvan nebo tě rostřílel nějakým kalachem pokud bych nějaký vlastnil chcípni ty méně cená špíno kryso z kanálu takové lidi jako si ty nechápu proč mají potřebu rýpat ono na takové lidi jednou na tebe dojde boží mlýny melou pomalu ale jistě ty chudáku.

reagovat 18.5.2018 07:35 - pro ty co rádi rýpou

nechápu lidi co rádi rýpoua uráží druhé co si honí své ego na jiných nesnáším takové bez charakterní kurvy a napsat někde do nějakého diskuzního příspěvku na jakékoliv téma je fakt obrovské neštěstí člověk nemůže napsat nikde svůj názor pocity no prostě nic protože se ti rýpalové musí zákonitě hned připojit a začít urážet ty druhé pro své uspokojení a to proto že jim dělá radost ubližovat druhým aniž by jim někdo něco špatného někdo něco řekl a to tady chodí tací psychopati co rádi týrají zvířata jako jsou psy kočky a jiné a pak to zkouší na lidech co kdo vydrží a jak dotyčný bude reagovat jedno je jasné do očí si z vás rypalové netroufne říct tohle je téma o mužích co rádi nosí dámské spodní prádlo a mluví se tu o svích pocitech a jak se v tomto prádle cítí a že nosí dámské prádlo atˇ už z jakéhokoliv důvodů pokud vás to sere tak sem nechodˇte nepište sem na tohle téma zřejmě vám nikdo ještě nikdo nerozbil hubu no co co ještě nebylo může se stát a věřím že se tak stane a pak honem budete zbaběle volat policii že vám chudáčkům udělal někdo bebi ale proč protože když začnu do někoho valt tak musím počítat že si to dotyčný nenechá líbit a že dostanu přes držku asi tak a takové lidi jsou u mě nuly co mám rád usměvavý lidi co mají smysl pro humor co se umějí bavit a jsou sympatičtí kdyby takových lidí těch sympatických bylo víc bylo by na světě líp ale bez takových dementů jako jste vy.

reagovat 18.5.2018 10:24 - Kdo

nechápu lidi co rádi...

je u tebe nula, toho bych pochválil a vyzvedl jeho myšlení. Je smutné, že se dožaduješ nějakého uznání sprostou a násilnou formou a k tomu textem bez známek inteligence.

reagovat 18.5.2018 15:49 - LUCIE

Muž nemusí nosit dámské...

Ahoj HELO,určitě je to tak.Mám asi víc ženských hormonů,musím jít k lékaři na odběr,aby to zjistili.Je opravdu těžké s tím žít,nedá se to popsat,kdo neprožívá,ten neví.Cítím se ženou,mám ženské myšlení a pocity.

reagovat 18.5.2018 16:13 - Miki v plenkach

ale je to prosre i sproste. Lidi si proste nadokazou resit svoje vlastni problemy, tak vehementne resi problemy druhych lidi, jako kdyby na tom zzvisel osud zemekoule. Na nich jim ale vubec nezalezi, jenom kontraproduktivne resi nejaky jejich vlastni problem, se kterym se ti/hloupi/ zde na doktorce sverili a radi by si precetli nejakou rozumnou radu, jak dal. Ale to nestrpi cihajici kurvici, kteri na x tydnu zaserou celou diskuzi na dannem vlakne. Protoze jen oni jsou bez chyby, jen oni delaji vse nejspravneji a nejlepe, ale o slovu empatie jeste neslyseli. Uz jen proto, abych je dostal do vru se zde nekdy prezentuji na ruznych vlaknech. Jinak nejsem 4%,ale damske pradelko/pouze silonove, nebo z podobnych umelych vlaken/ mam rad, oblekam si ho a je mi v nem krasne. A ten srih diky elasticite materialu vubec nevadi, jestli si ty kalhotky oblekne zena, nebo muz. Me jde predevsim o tu toleranci. A ta je zatim upozadena.

reagovat 18.5.2018 16:18 - jo

ale je to prosre i sproste....

a už jsi byl u toho psychiatra?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *