Muži v dámském prádle.

Archiv příspěvků

reagovat 14.1.2018 03:33 - tanga

Ahoj mam tuhle uchylku uz dlouho a strasne rad cich kalhotky moji sestry ta vune je prostě něco. ..ale nejlepší zr všeho mam kfys se muzu obléct do damskeho prádla. :)) uplne silim kdys jsem doma sam zajdu si k sestře do pokoje a otevřu ten šuplík...zaak pak je vse jinak otevru suplicek vidim tak 80 kalhotek tang +podprsenky +puncochy podvazky.....je to prostě rajcovni... obliknu se do damskeho jdu do koupelny se podivat do zrvadla jak jsem pěkný a vtom se podivam vedle umyvadla do pradelniho koše q vidim tam krasne cerne tanga tak sem jim nejak nevjenovql pozornost ale nakonec mi zo prostě nedalo tak jsem je vytahl čich jsem si k nim q byl jsem v rausi :Oooo hned sem si je strčil do pusy sel jsem spatky do koupelny vysypal jsem pradelni koš vybral jsem asi 5 kalhotek a 15 tanga a na nějaký podprsenky punčochy. ....Všechny kalhotky jsem olizal oblekl jsem se jako kurwicka prea hlavu sem si pretahl spinave kalhotky a honil jwem si ho v tom damskem prádle. ...od te doby mam strasnou uchylku na dámský pradlo....pokud by nejaka slecna neco prodala ozvi se mi na email
......inportal@seznam.cz

reagovat 14.1.2018 05:25 - Asi

Ahoj mam tuhle uchylku uz...

opravdu netušíš, co jsi vůbec zač.

ahoj jsem 20 leta studentka a chtěl bych prodat svoje vonave tanga neboli kalhotky kdo ma zajem napiste inportal@seznam.cz

reagovat 15.1.2018 08:12 - plenkar

jsem muz 60l.bi.plnostih.nosim uz dlouho dam.pradlo.nebo nosim dam.pradlo s plenkami .praha vladimirvalencik31@gmail.com

Živiny pro mozek

reagovat 27.1.2018 06:46 - kaja

je velký počet úchyláků...

ja nosim damske spodni pradlo 24 hodin denne tak jak bych se asi ukajel treba v praci?????

reagovat 27.1.2018 09:10 - Majitelka

ja nosim damske spodni pradlo...

Vy těžcí úchylové jste vynalézavé

reagovat 30.1.2018 05:26 - kaja

jasne onanuji na pustene cirkularce

reagovat 30.1.2018 05:28 - karolina

jsem muz...

nech si sve smradochy nosim zasadne čiste nebo nove pradlo

reagovat 17.2.2018 14:05 -

Zdravím. Je mi 22, mám spokojený vztah s přítelkyní, ale občas mám potřebu navléknout se do kalhotek. Při tom se při výběru kalhotek v obchodě snažím, aby mě viděla nějaká slečna, žena. Ukazuji se v nich na snapchatu a vzrušuje mě to. Je se mnou něco v nepořádku a měl bych to s někým řešit odborně? Nebo je to jen nějaký přijatelný úlet?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *