Muži v dámském prádle.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2004 12:12 - Adam

Jsem jeden z mužů, kteří si rádi oblékají dámské prádlo. Nosím ho i v běžném životě. Zajímají mě Vaše názory na tuto zálibu.
Nejsem homosexuál. Děkuji

reagovat 15.3.2004 13:38 - Tomas

Myslím si,že je to v pohodě.Sám si rád vezmu kalhotky partnerky a vyrazím do ulic:)Jí samotné to přijde rajcovní,takže spokojenost je na obou stranách.

reagovat 16.3.2004 08:59 - Erika

Můj muž také nosí dámské prádlo. zpočátku jsem mu půjčovala svoje.
Potom jsem raději nakoupila prádlo jenom pro něho. Když mu chci udělat radost, nebo ho potěšit, koupím mu pěkné krajkové kalhotky.

reagovat 16.3.2004 10:40 - monika

Mam podobnu situaciu doma.Manzela raz vzrusili moje nohavicky, ked si ich rychlo natiahol pred prichodom navstevy...
Odvtedy zacal nosit moje, no trosku mi ich v urcitych miestach natiahol a tak som mu kupila 3 kusy len pre neho.Odvtedy - je to asi 2 roky uz nosi len damske pradlo.Cez leto tanga, cez zimu nohavicky. Minuly rok si zacal obliekat obcas i priesvitne, cipkove.Ale je to skor pre okorenenie.
Mne to nevadi, nevie to okrem mojej sestry nikto.Ta je OK.

reagovat 16.3.2004 12:07 - Eva

Jsem ve stejné situaci. asi před rokem jsme s manželem byli na večírku, kdy probíhala travesty schow.
Ti muži byli nádherní, a mě se to opravdu moc líbilo. Netušila jsem, že by mi to mohlo i vzrušit.
Když jsme dorazili domů, nabídla jsem manželovi, jestli si nechce zkusit moje kalhotky. Trocha alkoholu udělala své, a já ho nakonec oblékla i do podvazků, punčoch, podprsenky, a šatů. Mě se to líbilo, a jemu také. Velmi nás to oba vzrušilo.
Od té doby občas nosí moje kalhotky i do zam. K tomu převleku jsme se ještě několikrát vrátili.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2017 14:50 - Stela

baví mne přítele ponižovat. občas ho navléknu do mého prádla. strašně se u toho pak válim smíchy. posmívám se mu a pošklebuju. jeho rozpaky mne baví a rajcujou.

reagovat 22.8.2017 15:05 - Petr

Tady je skutečně dobrá...

Pro petra a mirka. Nejlepsi je to rict proste na rovinu jako sem to udelal ja. Rovnou na ferovku sem ji řekl ze strasne rad nosim damska tanga a jednodilny plavky. A pokud vas mají ty vase baby aspoň trochu rady, casem to rozdejchaj a pak to nebudou resit. hodne zdaru preji

reagovat 6.9.2017 15:02 - Léňa

Před 9 lety jsem zjistila,že si manžel libuje v nošení dámského prádla,bot.Fotí se v něm.Všechno bylo samozřejmně v tajnosti,než jsem prádlo a fotky objevila.Jsem z toho rozhozená a nevím ještě po tak dlouhé době jak na to vstřebat.

reagovat 6.9.2017 23:02 - D.

Před 9 lety jsem...

Ahojky Léňo, po takové době by jsi už měla být s tímto smířená a mohla sis s ním o tom opatrně promluvit. Nechce to příliš emocí nebo mu to vytýkat. Pokud ti někde na veřejnosti nedělá ostudu,má tě rád, máte i sex,tak to neber jako nějaký velký problém. Spíše zkus to využít ve vztahu a víc si ho k sobě přitáhneš, když mu to budeš tolerovat nebo i radit co a jak si má obléci. Uvidíš, že to vztah posílí. Není to nic tak hrozného. Na světě jsou horší věci. Já také tajně nosím dámské prádlo a i občas nějaké oblečení, které vypadá jako unisex,ale partnerka také nic neví. Také nevím jak by reagovala a bojím se toho. Hodně by se mi ulevilo kdyby to věděla a měla mne stále ráda. Ale nemám odvahu...

reagovat 13.9.2017 10:10 - karel

Před 9 lety jsem...

Jsem šťastně ženatý a to tajně také někdy nosím dámské kalhotky.Dámské prádlo je mnohem hezčí a nás některé muže to zrušuje mít na sobě a neznamená to,že je někdo automaticky homosexuál.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *