Muži v dámském prádle.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2004 12:12 - Adam

Jsem jeden z mužů, kteří si rádi oblékají dámské prádlo. Nosím ho i v běžném životě. Zajímají mě Vaše názory na tuto zálibu.
Nejsem homosexuál. Děkuji

reagovat 15.3.2004 13:38 - Tomas

Myslím si,že je to v pohodě.Sám si rád vezmu kalhotky partnerky a vyrazím do ulic:)Jí samotné to přijde rajcovní,takže spokojenost je na obou stranách.

reagovat 16.3.2004 08:59 - Erika

Můj muž také nosí dámské prádlo. zpočátku jsem mu půjčovala svoje.
Potom jsem raději nakoupila prádlo jenom pro něho. Když mu chci udělat radost, nebo ho potěšit, koupím mu pěkné krajkové kalhotky.

reagovat 16.3.2004 10:40 - monika

Mam podobnu situaciu doma.Manzela raz vzrusili moje nohavicky, ked si ich rychlo natiahol pred prichodom navstevy...
Odvtedy zacal nosit moje, no trosku mi ich v urcitych miestach natiahol a tak som mu kupila 3 kusy len pre neho.Odvtedy - je to asi 2 roky uz nosi len damske pradlo.Cez leto tanga, cez zimu nohavicky. Minuly rok si zacal obliekat obcas i priesvitne, cipkove.Ale je to skor pre okorenenie.
Mne to nevadi, nevie to okrem mojej sestry nikto.Ta je OK.

reagovat 16.3.2004 12:07 - Eva

Jsem ve stejné situaci. asi před rokem jsme s manželem byli na večírku, kdy probíhala travesty schow.
Ti muži byli nádherní, a mě se to opravdu moc líbilo. Netušila jsem, že by mi to mohlo i vzrušit.
Když jsme dorazili domů, nabídla jsem manželovi, jestli si nechce zkusit moje kalhotky. Trocha alkoholu udělala své, a já ho nakonec oblékla i do podvazků, punčoch, podprsenky, a šatů. Mě se to líbilo, a jemu také. Velmi nás to oba vzrušilo.
Od té doby občas nosí moje kalhotky i do zam. K tomu převleku jsme se ještě několikrát vrátili.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2016 13:45 - Pavlína

vychoval jsem déti,koupil...

Ahoj Mílo, máš 100% pravdu, rád(a) bych se s Tebou kontaktovala a probrala spoustu věcí. Jsem z Prahy a tak trochu starší ročník. Když budeš mít zájem, napiš na pavlinatr@centrum.cz

reagovat 17.5.2016 18:20 - ahoj

Ahoj plně s tebou souhlasim a co se tyka podprsenky tak tu si taky rad vemu. a do kalhotek si občas teda ted spis castejc davam vlozku. a jestli te to zajma vizkou sej to taky!!! Je to opravdu uplne moc nadherny!!! A vis to není o tom jestli je někdo teplej nebo ne!!! Je lepsi to priznat verejne nez se stim skovavat doma. taky si ho honis a nejses teplej ne?! jo a muzes bejt klidnej dela to kazdej!!!

reagovat 17.5.2016 18:31 - 00000Způsob stolování v Indii se značně odlišuje od našich zvyklostí. Příbory se běžně nepoužívají, nanejvýš lžíce. Většinou ale ani ty ne a jí se pouze pravou rukou. Pozor, levá je nečistá. Pomáhají také chlebové placky, kterými se jídlo nabírá.

Pro nás není právě běžné přehrabovat se v jídle rukama a nemusí nám to moc vyhovovat. Indové to vesměs chápou a tolerují, pokud třeba jíme levou rukou, ale…… V mnoha případech proto turistům k jídlu raději rovnou dávají lžíce. :-)

Všechny pokrmy se najednou vyskládají na stůl, aby si přítomní mohli vybrat jídlo podle své chuti. Pokrmy jsou na velkých, bohatě ozdobených mísách. Je zvykem sedět pouze na koberečcích nebo nízkých sedátkách a výška stolu je jen o malý kousek větší.

Každý z hostů má před sebou malou mističku, do které si dá jídlo podle své chuti, a pak jí pomocí dvou nebo tří koncových článků prstů pravé ruky, nikoliv dlaní, protože podle jejich víry musí dlaň zůstat neposkvrněna.

Pokrmy jsou podávány na tvarově různých a přiměřeně velkých miskách. V chudších vrstvách se používají místo misek velké banánovníkové listy.

Během jídla je zde dovolena řada věcí, které u nás nejsou přípustné, jako hlasité mlaskání nebo říhání.

Smrkat u stolu do kapesníku také není nejvhodnější, ale toleruje se. Na závěr jídla se podávají semínka anýzu s krystalovým cukrem, která napomáhají trávení a zajistí vonný dech.

Zásadně vždy nejdříve jedí muži. Ženy a děti až později, nebo někde v ústraní. Dospívající a dospělí synové se mohou zúčastnit jídla s muži.


reagovat 17.5.2016 20:11 - Pro 00000

A kterou rukou si potom honíš ptáka? Ale my nejsme v Indii ani od tamtud nepocházíme tak proč by jsme se měli opičit?

reagovat 18.5.2016 08:19 - Taky pro 00000

To aby jsme se podle 00000 vrátili do středověku ? Úroveň higieny v dnešní Indii odpovídá u nás někdy tak ve 13 století! To tak může vyhovovat jedině Morgošům!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *