Muži v dámském prádle.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2004 12:12 - Adam

Jsem jeden z mužů, kteří si rádi oblékají dámské prádlo. Nosím ho i v běžném životě. Zajímají mě Vaše názory na tuto zálibu.
Nejsem homosexuál. Děkuji

reagovat 15.3.2004 13:38 - Tomas

Myslím si,že je to v pohodě.Sám si rád vezmu kalhotky partnerky a vyrazím do ulic:)Jí samotné to přijde rajcovní,takže spokojenost je na obou stranách.

reagovat 16.3.2004 08:59 - Erika

Můj muž také nosí dámské prádlo. zpočátku jsem mu půjčovala svoje.
Potom jsem raději nakoupila prádlo jenom pro něho. Když mu chci udělat radost, nebo ho potěšit, koupím mu pěkné krajkové kalhotky.

reagovat 16.3.2004 10:40 - monika

Mam podobnu situaciu doma.Manzela raz vzrusili moje nohavicky, ked si ich rychlo natiahol pred prichodom navstevy...
Odvtedy zacal nosit moje, no trosku mi ich v urcitych miestach natiahol a tak som mu kupila 3 kusy len pre neho.Odvtedy - je to asi 2 roky uz nosi len damske pradlo.Cez leto tanga, cez zimu nohavicky. Minuly rok si zacal obliekat obcas i priesvitne, cipkove.Ale je to skor pre okorenenie.
Mne to nevadi, nevie to okrem mojej sestry nikto.Ta je OK.

reagovat 16.3.2004 12:07 - Eva

Jsem ve stejné situaci. asi před rokem jsme s manželem byli na večírku, kdy probíhala travesty schow.
Ti muži byli nádherní, a mě se to opravdu moc líbilo. Netušila jsem, že by mi to mohlo i vzrušit.
Když jsme dorazili domů, nabídla jsem manželovi, jestli si nechce zkusit moje kalhotky. Trocha alkoholu udělala své, a já ho nakonec oblékla i do podvazků, punčoch, podprsenky, a šatů. Mě se to líbilo, a jemu také. Velmi nás to oba vzrušilo.
Od té doby občas nosí moje kalhotky i do zam. K tomu převleku jsme se ještě několikrát vrátili.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2017 16:07 - Pepek

Souhlasím! A už baby skřípou zubama, že jsme si to dovolili nosit něco co je jenom pro ně! A ať se třeba kousnou do prdele! Ony si myslejí, že jsou něco lepšího a proto pro nás šijou prádlo jedině z hadrů které se jim již na nic jiného než na hadry na podlahu nehodí. Jak dlouho budeme ještě takové manýry trpět? Měli by jsme s nima konečně začít zacházet jako s máslem! Ztlouc a dát zchladnout do sklepa!

reagovat 24.5.2017 09:48 - Marta06

Souhlasím! A už baby...

Ahoj, mám dotaz, můj chlap, rád nosí dámské prádlo a oblečení má i dívčí jméno. To vše beru a nevadí mi to. Dokonce i sex s ní je super. Ale teť jsme si koupili šiditko, které si já připnu a opichoším já jeho. Z čeho mám strach? Dle mě pak bude chtít jistě okusit pravého chlapa a budu ze hry. Máte někdo zkušenosti? Přijdu o něj, že

reagovat 24.5.2017 11:07 - Martičko,

Z toho neměj strach. Pokud by měl k transexualitě sklon tak už by to dávno projevil. Homosexualeta se nedá získat, buď je nebo není! Ale to spíš jen zkouší jaké to je být jako žena omylována a když si rozumíte a dělá vám to obou dobře, tak nemusíš mít žádné obavy. A když tobě to nevadí tak to nemá co vadit komu jinému a můžete si tak zpestřovat večery a hledat různá spastření.Neboj není to nijak škodlivé.

reagovat 24.5.2017 11:08 - oprava

Martičko mělo to být zpestření v posledním řádku. Je to jen o dirku níž!

reagovat 24.5.2017 19:27 - vojo73

Tak jsem si splnil svůj sen a koupil jsem si kalhotky. Musím říct že to je naprosto skvělý pocit. Už nechci nosit nic jiného. Bohužel do práce budu muset nosit pánské prádlo

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *