Muži co touží mít ženská prsa a nevědí jak na to - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 7.9.2017 11:42 - Tom, reakce na xy

Jsem kluk chtel bych mit...

Ahoj, doporucuju ti navstivit psychologa/sexuologa, ja tam byl bohuzel mi rekli ze jsem transvestita dvojiho druhu, i presto bych rad mel citliva prsa a i vaginu aby mi perfektne sedelo obleceni co mam doma

reagovat 8.9.2017 02:56 - Xy

Ahoj, doporucuju ti navstivit...

Ale ja se citim byt zenou. Take e pritahuji kluci.chtel bych prcat jako holka klukovi kourit pero.........

reagovat 9.9.2017 09:34 - tom

Ale ja se citim byt zenou....

pokud neplánuješ jako muž děti tak zkus bovine ovary po 6 měsících užíváni budeš téměř sterilní až sterilní, porostou ti prsa, a penis se ti bude zmenšovat a pravděpodobně nebudeš mít erekci, ale určitě bych navštěvoval doktora aby tvůj stav pravidelně kontroloval.

zkus si o tom vyrobku eště něco zjistit.

Koloidní stříbro

reagovat 2.10.2017 15:23 - To

Ja bych chtel mit kozy aby se houpali a viseli a poradny bradavky at vsichni zavidi.

reagovat 2.10.2017 15:34 - no

přeji ti nejméně pětky

reagovat 2.10.2017 17:19 - Steve

Ne, netoužím :-D není o co stát. Lepší jsou kozy na pěkné ženské a pěkně se přitulit. Já ale nepatřím mezi ty slintače velkých dud ... naopak se mi to nelíbí. Radši mám menší 1-2. Radši ocením ženu která toho má víc v hlavě nežli ve chloubě velikosti prsou. Taková je trošku řekl bych primitivní ... (jednoduchá)

reagovat 21.10.2017 16:53 - Oskar Blecha

Mit krasna veminka co by se mnou byla 24 hodin v houpavym pohybu kazdy den a nenosit podprdu joj to by bylo fajn

reagovat 21.10.2017 16:57 - Oskar Blecha

Holky jak ja vam ty kozy zavidim

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *