Muži co touží mít ženská prsa a nevědí jak na to - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 7.9.2017 11:42 - Tom, reakce na xy

Jsem kluk chtel bych mit...

Ahoj, doporucuju ti navstivit psychologa/sexuologa, ja tam byl bohuzel mi rekli ze jsem transvestita dvojiho druhu, i presto bych rad mel citliva prsa a i vaginu aby mi perfektne sedelo obleceni co mam doma

reagovat 8.9.2017 02:56 - Xy

Ahoj, doporucuju ti navstivit...

Ale ja se citim byt zenou. Take e pritahuji kluci.chtel bych prcat jako holka klukovi kourit pero.........

reagovat 9.9.2017 09:34 - tom

Ale ja se citim byt zenou....

pokud neplánuješ jako muž děti tak zkus bovine ovary po 6 měsících užíváni budeš téměř sterilní až sterilní, porostou ti prsa, a penis se ti bude zmenšovat a pravděpodobně nebudeš mít erekci, ale určitě bych navštěvoval doktora aby tvůj stav pravidelně kontroloval.

zkus si o tom vyrobku eště něco zjistit.

Koloidní stříbro

reagovat 2.10.2017 15:23 - To

Ja bych chtel mit kozy aby se houpali a viseli a poradny bradavky at vsichni zavidi.

reagovat 2.10.2017 15:34 - no

přeji ti nejméně pětky

reagovat 2.10.2017 17:19 - Steve

Ne, netoužím :-D není o co stát. Lepší jsou kozy na pěkné ženské a pěkně se přitulit. Já ale nepatřím mezi ty slintače velkých dud ... naopak se mi to nelíbí. Radši mám menší 1-2. Radši ocením ženu která toho má víc v hlavě nežli ve chloubě velikosti prsou. Taková je trošku řekl bych primitivní ... (jednoduchá)

reagovat 21.10.2017 16:53 - Oskar Blecha

Mit krasna veminka co by se mnou byla 24 hodin v houpavym pohybu kazdy den a nenosit podprdu joj to by bylo fajn

reagovat 21.10.2017 16:57 - Oskar Blecha

Holky jak ja vam ty kozy zavidim

reagovat 15.11.2017 11:00 - Koukal

jsem se na ty kluky z Dominikánský republiky a musim na rovinu říct že jim ty ženský prsa závidim. Ty bláho takový prsy kdyby mi narostly to je můj životní sen. Žádný implantáty ale pravý kozy co mi nikdo nevezme. Nechápu jak někdo může říct že jsou to chudáci naopak mají v životě neskutečný štěstí

reagovat 15.11.2017 15:02 - Tvl

jsem se na ty kluky z...

Určitě z toho maj strašnou radost, co jim to tam narostlo :)
Kombinace ženských koz a chlapskýho xichtu je fakt nechutná.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *