Muži Češi ves. cizinci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2006 13:47 - Karla

Ahoj všichni. Zajímal by mne Váš názor na muže, srovnání českých mužů a cizinců. Mám několik kamarádek, které říkají, že Čecha by si nevzaly ani náhodou. Jsou to prý sobci, špindírové a neotesanci, kterým nevadí, nechat se živit, místo aby považovali za věc své cti uživit rodinu. Z vlastní zkušenosti musím uznat, že na tom něco je. Znám jen hrstku mužů, kteří jsou galantní a nečekají, že rodinu "potahne" manželka. Co Vy na to??'

reagovat 8.5.2006 22:35 - Šárka

Mám momentálně 4-letý vztah s cizincem (Italem) a zatím je všechno OK. Předtím jsem chodila s čechem a myslím si, že i v budoucnu by nebyl problém najít toho správného i v Česku.

Největší rozdíly jsou v mentalitě, ale určitě existují i galantní češi, stejně jako i nechutní cizinci 8)'

reagovat 8.5.2006 22:47 - xxcd

Souhlasím s Šárkou ... A jinak, jen možná ... no je to relativní, ale cizinec si šikovné Češky, Moravačky umí vážit, protože ženy máme hodně šikovné, ale zase ... jsou šikovné a i ... u nás i v cizině ...'

reagovat 8.5.2006 23:17 - Šárka

Přesně tak všude jsou klady i zápory 8)'

reagovat 8.5.2006 23:17 - Šárka

Přesně tak všude jsou klady i zápory 8)'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2015 12:24 - veronika

žila jsem s francouzem, šest let, první rok to bylo dobrý, ale pak se projevil jako šetřílek, jeho getlmenství to byla jen póza před známými, byl i hrubý

reagovat 10.2.2015 17:07 - Petr

Znám spoustu žen, co byly vdané za cizince, některé se dokonce odstěhovaly s ním do jeho země, ale je podivné, že dost se jich rozešlo či rozvedlo.
Každá z nich si nakonec stěžovala na špatné zacházení a mnohé měly denně na talíři, že měly před svatbou holý zadek, že nic neznamenají, nic neumějí atd.
Jedna, která žila s Němcem zde u nás mi potvrdila, že ten její ji měl jako služku, musela se mu hlavně starat o domácnost, denně ji bil a vyhrožoval, že pokud si bude stěžovat, vyhodí jí bez prostředků na ulici a klidně ať si na něj stěžuje. Dle jejího tvrzení jí pravil, že za ním bude stát jeho vyslanectví a se smíchem se jí zeptal: "kdo bude stát za tebou?"
Ze svého okolí znám jen jeden (!!!) případ, kdy si má kolegyně vzala za muže německého manažera, který se k ní chová slušně a dokonce mají spolu rodinu.

reagovat 14.2.2015 23:22 - .

Naše ženy jsou totiž zlatokopky a proto hledají bohatého cizince, resp. troubu, který je bude živit.
Jenomže pak si pozdě uvědomí, že vše může být jinak.

reagovat 15.2.2015 00:11 - máš to nějaký popletený

Zlatokopky jsou ty, co hledaj pracháče nad hrobem.
Chlapa, co bude ženu živit hledá každá, a jestli tvrdí něco jiného tak kecá. Je to instinkt už od pravěku. Chlap ulovil zvíře, přinesl to domů a dostal za to sex.

reagovat 15.2.2015 18:46 - ????? popletený to máš leda ty

Zlatokopky jsou ty, co hledaj...

bojovník chránil kmen a lovil - bylo to nejdůležitější, ale kdo udržoval oheň,hledal dřevo, vyráběl zbraně, vydělával kůže, atd..????
Kdyby to všechno dělali jen chlapi kmen, zvláště na severu by v evoluci neuspěl.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *