Co můžete očekávat od alternativní medicíny - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2009 05:14 - jiří

Opravdu hodnotný příspěvek.Já souhlasím.

reagovat 12.12.2011 20:31 - Josef

Moc bych lidi nestrašil alternativní medicínou, lidé se na ni obrací, když lékaři selhali...

reagovat 12.12.2011 20:37 - Mary

Pěkný článek. Problém je, že si lidi nechtějí nic odříct, mnohdy ani když je jim zle. Změna bolí a akutní pak přeroste v chronické.

reagovat 13.12.2011 08:22 - Jindra

Hezký a pravdivý článek. Nikdy jsem bylinkám nevěřil, dnes je po výborných zkušenostech doporučuji. www.zdravi-a-uspech.cz

reagovat 13.12.2011 09:40 - Opálková

Vážený pane Jando,
můžete nám po pravdě říct, od čeho vám Alveo pomohlo a kolik Vám to hodilo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.12.2011 08:22 - Jindra

Hezký a pravdivý článek. Nikdy jsem bylinkám nevěřil, dnes je po výborných zkušenostech doporučuji. www.zdravi-a-uspech.cz

reagovat 13.12.2011 09:40 - Opálková

Vážený pane Jando,
můžete nám po pravdě říct, od čeho vám Alveo pomohlo a kolik Vám to hodilo.

reagovat 14.12.2011 08:16 - Jindra

Vážená paní Opálková,
moji matku bodla vosa a dostala boreliozu. Doktor řekl, že je to nesmysl, dělal jí různá vyšetření na její obtíže, až díky zanedbání léčby zůstala na lůžku. Měla oteklé nohy a obrovské bolesti kloubů, nemohla chodit. Žádný lékař jí už nedokázal pomoci. Zkoušela vše možné. V rádiu slyšela reklamu na doplněk stravy na tuto nemoc od paní Podhorné, z pupenů stromů.Využívala mnoho lahviček tohoto produktu, ale nic to nepomohlo. Proto naše nedůvěra v bylinky. Když je člověk v takové situci zkouší opravdu vše, proto jsme přijali nabídku na užívání Alvea. Máti využívala 10 láhví a nic se nelepšilo. Paní, která mně Alveo nabídla, mně doporučila dále vytrvat, že to chce čas, že není možné aby pár flašek vyčistilo organismus od toxinů, které se v těle usazovaly desítky let. Skutečně po další láhvi došlo k mizení otoků, bolesti se mírnily. Abych to neprotahoval, dnes matka chodí.

Moje osobní zkušenost. Při operaci kýly jsem byl nějak nakažen a měl se velké potíže s onemocněním jater. Užíval jsem 6 léků. Udělal jsem to, co se nedoporučuje a veškeré léky jsem přestal užívat. Po dvou letech užívání Alvea jsem si nechal udělat jaterní testy a doktorka mně řekla, že mám játra jak kojenec.(ne tak malá). Další má zkušenost je s kloubama. Rád jezdím na kole, ale když jsem si po ujetí 30 km doma lehl, klouby mně tak ztuhly, že jsem se nemohl postavit. Dnes nemám problém ani po ujetí 50 km.

Poslední zkušenost, která mě ujistila, že mohu produkty bez obav doporučovat byla s dědečkem mé kamarádky. Tato kamarádka přijela na Štědrý den, že nemá dárek pro dědu, jestli ji nemůžu prodat to, co užívám. Její děda měl černou nohu s otevřenou hnisavou ránou. Doktoři mu chtěli nohu amputovat. Dopadlo to tak, že se kamarádka zaregistrovala, aby mohli Alveo nakupovat se slevou. Došlo k takovému zlepšení, že amputace nakonec nebyla nutná. Doktoři nevěřili vlastním očím.
To jsou myslím dostatečně pádné skutečnosti, abych Alveu věřil. I když je Alveo vedeno jako potravinový doplněk, studie prokázaly, že má léčivé účinky. Výborné výsledky jsou prokázány například i při onemocnění cukrovkou.

K Vaší druhé otázce.Nevím zda jste nechtěla vědět kolik mě to léčení stálo. Alveo užívám již pět let a každý měsíc to obnáší 1000 Kč. Myslím si, že doplatek za léky by byl v dnešní době stejný a ještě bych se trávil jedama.

Distributoři jsou zde napadáni, že okrádají lidi, nechápu proč, je to práce jako každá jiná. Nevím zda to je závist, ale uvědomte si, že i lékárny mají na lécích marži a hodně vysokou. I když připouštím, že jsou i mezi námi podvodníci.
Zajímá Vás výdělek. Každý má možnost se za 400 kč zaregistrovat a vybudovat si slevu od 10 % - 40 %. Vyděláno pak máte podle rozdílu slev. Například já mám maximální 40 % slevu, když si někdo koupí 4 láhve Alvea má nárok na 20 % slevu. Můj zisk je 1088 Kč. Jak jste na mém webu viděla je zde nová možnost zakoupit si Welcome Pack - uvítací balíček.Koupí tohoto balíčku získáte 4 Alvea s 20 % slevou, zdarma registraci, 2 pánské a 2 dámské šampony a dopravu. Můj zisk je v tomto případě 500 Kč, tedy podstatně menší, než když prodám 4 láhve klasickou cestou. Tento balíček Vám mohu, ale nemusím nabídnout. Záleží, zda jde distributorovi o dobro zákazníka, nebo jen o peníze. Jak vidíte na mém webu, já tu možnost nabízím. Doufám paní Opálková, že Vás moje odpověď uspokojila.

reagovat 14.12.2011 13:30 - Jonathan

Prvotní otázkou je, co kdo považuje za alternativní.
Každopádně je vhodné nějaké potravní doplňky užívat, protože naše strava obsahuje určitých stavebních a ochranných látek nedostatečné množství. Jinak bychom ntrpěli poruchami imunity, zažívacího traktu, kardiovaskulárními potížemi počínaje vysokým krevním tlakem a cévní nedostatečností, diabetem atd. atd. Kdo nechce dělat nic pro své zdraví, nemusí. Kdo chce, může a vyplácí se to.
V případě zájmu se můžete písemně obrátit na bezplatnou zdravotní poradnu, v jejichž týmu jsou lékaři různých specializací.
Můžete psát na info.harmonie,zavináč,volny.cz.

reagovat 6.2.2013 14:28 - oharkova

jsem vyzkoušela alveo a jsem spokojena

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *