Co může způsobovat impotenci - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2002 22:11 - novakus

Nejsem obézní, ani depresivní a drogy neberu. Ale alkoholu se občas dotknu, unavený sjem často, kouřím a negativní pocity se na mě hrnou stejně, jako na každého. Strach ze selhání je mi vlastní, jako každému jinému.
Je mi citelně přes padesát a sexuální poruchy se nějak ne a ne dostavit. Co mám probůh dělat! Vždyť mě snad začnou pronásledovat teoretici a budou mi usilovat o život, abych nebořil vžité představy!

reagovat 8.1.2003 21:04 - jipe

Mohu vřele doporučit pravidelnou konzumaci rajských jablíček.
Jejich energetické účinky jsou přímo cíleny na rozmnožovací orgány. Tento efekt velice dobře znali Indiáni v Jižní Americe, kteří dali sazenice "darem" Španělům jako pomstu za zvěrstva, kterých se dopouštěli na místním obyvatelstvu.
Vřele lze doporučit konzumaci rajčat hlavně v zimním období - alespoň kilo pravidelně každý den, abyste nemusel tak dlouho čekat na výsledek.
Tuto kůru lze podpořit pitím džusů (alespoň 1 litr během dne - podávat ledově vychlazené), konzumací tropického a subtropického ovoce - nejvhodnější je opět zvýšit dávky, pokud teploty poklesnou pod bod mrazu. Rovněž nic nezkazíte, když budete ještě pít alespoň 2 litry dalších tekutin. Nejvhodnější je mléko, které má na pohlavní orgány rovněž "blahodárné" účinky. Občas neuškodí celý polárkový dort. Dobré je také užívat větší dávky vitamínu C - nejlépe v šumivých tabletách.
Je možné, že vlastní impotenci bude předcházet nejprve inkotinence moči, ale člověk se při čekání na výsledky alespoň nějak zabaví. Domnívám se, že nošení plen je už poloviční vítězství. jp

reagovat 10.6.2006 16:11 -

to zavidim vasi zene,take bych si prala takoveho samce.Preji mnoho uspechu.

reagovat 26.10.2007 09:48 - 123

Můj manžel selhával,při a po aktu měl pocit provinění - že je s manželkou nevěrný své milence....teď máme vše vyřešeno, snad se mu daří dobře.

reagovat 26.10.2007 11:01 - stastna

jipe, a kdyz pouziji na manzela vse jen v polovicni davce, snizi se jeho chut??? Zase uplneho impotenta bych doma nechtela, ale nejaka mensi pauzicka by bodla..... Jsme spolu 17 let a stale ma denne potrebu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.6.2009 14:02 - marek

nejlépe je česnek denně 2stroučky, žádné uzeniny, bílé pečivo, trochu sport, spíš vegetariánská strava s tmavým pečivem, luštěniny, sója, ryby, dost zeleniny a i kořenové.....žádný alkoho nebo moc málo občas, cigarety nedoporučuji.....

reagovat 5.4.2013 21:39 - Viktor

Taky jsem se cítil po dlouhé době samcem! Ale jen díky manželce, která mě v tom nenechala a nešla za jiným. Místo toho mě překvapila a na polštář mi nechala clavin gold, za který jsem hrozně vděčný!

reagovat 10.4.2013 20:16 - Míra

Moje žena mi také pomohla s výrobkem Láng http://www.supererekce.com/3-lang od té doby si ho kupuji a jsme oba nad míru spokojený.

reagovat 11.4.2013 10:26 - Jan

Taky jsem se cítil po...

Pri manzelce ani Clavin Gold nepomuze !

reagovat 19.1.2016 16:14 - zacharias

no co znam par chlapu tak impotenci v drtive vetsine spusobuje
1) manzelka
2) vyplatni paska

:))))))))))))))))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *